Ga naar de homepage

Camping La Plage ***

Algemene gegevens

Aan de oever van de rivier de Dordogne, bij het plaatsje Meyronne, ligt camping La Plage. De jonge, enthousiaste eigenaars van deze kleine familiecamping doen er alles aan om hun gasten een fijne vakantie te bezorgen. Je kampeert hier op het gras, op een ruime staanplaats onder de notenbomen. De mooiste kampeerplekjes liggen direct aan het water. De camping heeft een eigen kiezelstrand langs de rivier, waar je met de kano of kajak mooie tochten kunt maken.

Als je vanaf Orléans de A71 naar het zuiden neemt, kun je bij Vierzon de A20 op richting Limoges. Neem afslag 55 Sarlat en kies op de rotonde de eerste afslag naar de D803, onder de boogbrug door. Sla rechtsaf naar de D15 richting Meyronne. Na de brug over de Dordogne ligt de camping aan je rechterhand. Bij de receptie word je hartelijk ontvangen door een van de gastvrije eigenaars: Lucy en Fabian. Tegenover de receptie zie je het zwembad liggen. Het pad loopt verder af naar de rivier.

Onder de notenbomen

De camping is mooi aangelegd en wordt goed onderhouden. Door de vele notenbomen is het kampeerterrein heerlijk schaduwrijk. De staanplaatsen liggen op het gras, onder de bomen. Ze zijn gemarkeerd, maar niet afgebakend met begroeiing. Je kunt een plekje kiezen direct aan de rivier. Daar sta je schitterend, maar zit je wel dicht op de bedrijvigheid aan het strandje. La Plage is een relatief kleine camping, met zestig toerplaatsen, twaalf bungalow- en lodgetenten en vier caravans. De huuraccommodaties staan bij elkaar aan de rand van de camping.

Gezinsvakantie aan de rivier

In het hoogseizoen zie je op camping La Plage vooral veel families. Het is dan ook een zeer geschikte camping voor een kampeervakantie met het hele gezin. De rivier is een eindeloze bron van vermaak voor zowel kinderen als volwassenen. Het zwembad met peuterbadje is, zeker voor jongere kinderen, een fijn alternatief voor de snelstromende rivier. In het laagseizoen komen op deze camping veel senioren; gepensioneerde stellen die er met de fiets opuit trekken.

Zwembad in de zon

Er is een eenvoudig, verwarmd buitenzwembad op de camping. Dit ligt in de volle zon en heeft rondom een mooi zonnedek met ligstoelen en parasols. Het zwembad heeft een apart, ondiep gedeelte voor de kleintjes. In dit peuterbadje kunnen ook de jongste kinderen veilig poedelen. Het kiezelstrandje is, met het snelstromende water en de vertrekkende en aankomende kano’s en kajaks, misschien nog wat te spannend voor jonge kinderen.

Bootje varen

Op camping La Plage kun je kano’s en kajaks huren. Ze liggen voor je klaar bij het kiezelstrandje; je kunt er zo mee de rivier op. Vanaf de camping kun je mooie tochten maken en de rivier de Dordogne ontdekken. Op de oevers staan prachtige kastelen. Omdat de rivier verschillende geulen heeft, kun je kiezen voor een rustige of wat wildere tocht. Behalve kanoën en kajakken kun je hier ook raften en peddelsurfen. De Dordogne is de schoonste rivier van Frankrijk; je kunt er dus ook heerlijk in zwemmen.

Weinig luxe

Op de camping is een restaurantje waar je ontbijt en snacks kunt krijgen. Ook is er een winkeltje met een beperkt assortiment levensmiddelen. Een grotere supermarkt vind je op anderhalve kilometer van de camping. Het sanitair is zeer goed onderhouden en prachtig schoon. Je hoeft niet met je eigen wc-rol over de camping, maar het is wel even zoeken naar het toiletpapier: dat hangt bij de ingang van het toiletgebouw. La Plage is kortom een typisch Franse camping: prima voorzieningen, zonder overdreven luxe.

Wandelen door de grotten

De Dordogne is niet alleen mooi vanaf het water. In de Dordognevallei kun je ook prachtig wandelen en fietsen. In de omgeving van de camping zijn allerlei wandel- en fietsroutes. Vanaf La Plage worden bovendien begeleide wandeltochten en mountainbikeritten georganiseerd. Wil je de natuur van de Dordogne eens van een andere kant bekijken, wandel of vaar dan eens door een van de vele grotten die het gebied rijk is. Er worden speleologietochten georganiseerd. Le Gouffre de Padirac, op achttien kilometer van de camping, is een aanrader.

Korting in het laagseizoen met CampingCard ACSI

Voordelig kamperen inhet laagseizoen met de CampingCard ACSI

CampingCard ACSI is een handig kaartje dat u tot wel 60% vakantievoordeel oplevert! In 2019 kunt u op ruim 3400 campings terecht, in 21 Europese landen. U betaalt één van de vijf, vaste lage tarieven in het voor- en naseizoen!

De voordelen

  • Tot 60% korting! Met uw CampingCard ACSI verblijft u tegen vijf vaste lage tarieven extra voordelig op de mooiste campings in heel Europa.

  • Meer dan 3400 campings, door ACSI geïnspecteerd! Met uw CampingCard ACSI kunt u op meer dan 3400 campings terecht, verdeeld over 21 Europese landen.

  • Voordelig kamperen met (klein)kinderen Op ruim 650 campings zijn kinderen (t/m 5 jaar) bij het CampingCard ACSI-tarief inbegrepen.

9,1
Gemiddelde beoordeling Bekijk 28 beoordelingen

Gedetailleerde informatie over de camping

R. Goossens "Aan de oever van de Dordogne gelegen camping met eigen kiezelstrandje en een mooi zwembad. In het hoogseizoen aquagym. Kano-afvaart vanaf de camping. Rust, en ruimte in een mooie omgeving."

Inspecteur Mevr. R. Goossens

R. Goossens

Deze camping wordt jaarlijks bezocht door een medewerker van ACSI. Hij of zij inspecteert de camping op meer dan 200 voorzieningen en andere aandachtspunten. Deze inspecteur kunt u benaderen voor meer informatie over de camping of de regio. Dat kan telefonisch: door de week tot 22.00 uur in de avond en in het weekend in de ochtend en de middag. Het telefoonnummer vindt u hieronder.

Wilt u een brochure van deze camping ontvangen? Gebruik dan het informatie-aanvraagformulier. Wilt u een plek reserveren? Dat kan bij een groot aantal campings makkelijk en snel hier, op onze website. Als dat voor deze camping nog niet mogelijk is, dan kunt u het informatie-aanvraagformulier versturen of rechtstreeks contact opnemen met de camping.

Bel deze inspecteur

Bel +32(0)476352275

Gemiddelde beoordeling: 9,1

Voeg een beoordeling toe
Sanitair
7,9
Personeel
9,6
Prijs-kwaliteitverhouding
9,1
Kindvriendelijkheid
8,7
Entertainment
7,0
Sportfaciliteiten
7,6
Zwembad
8,6
Eten en drinken
7,6
Omgeving
9,3

Harm-Jan, op deze camping in juli 2018

8,1

Reisgezelschap: Gezin met kinderen, 12 - 18 jaar

Mooie camping, goede omgeving, vriendelijk ontvangst.Verder word er goed Engels gesproken. Perfecte camping voor gezinnen, niet te groot, alles aanwezig!

Michel Haagberg, op deze camping in augustus 2016

7,7

Reisgezelschap: Senioren

Gezellige schone camping met bijzonder vriendelijke ontvangst en mensen bij de receptie die zeer behulpzaam zijn met alles! Voldoende keuze wat plaatsen betreft met of zonder schaduw. Sanitair ziet er als nieuw uit en wordt goed schoongemaakt elke dag. Zwembad is aan de kleine kant, maar voldoende voor een frisse duik. Grote speeltuin voor de kinderen aanwezig. De camping ligt aan de rivier De Dordogne en is makkelijk bereikbaar vanaf de camping. Ook vanaf de camping is er de mogelijkheid te kanoën. Supermarkt is op 15 km vanaf de camping. Op de camping is een kleine kaart met oa. frites, nuggets, ijs en drankjes. Uitlaatplaats voor de hondjes is even zoeken, maar aan de overkant van de camping ligt een klein grasveld. Gewoon een gezellige, kleine en rustige camping!

diny, op deze camping in juli 2016

8,0

Reisgezelschap: Gezin met kinderen, 4 - 12 jaar

Begin Juli op deze camping gestaan. We werden erg vriendelijk ontvangen door de zeer behulpzame campingeigenaar. Die een rondleiding gaf over de camping en klaar stond met veel toeristische en praktische informatie over de omgeving. Sanitair wordt erg goed schoon gehouden. Voor de sport en spelactiviteiten zijn alle soorten ballen, rackets e.d. aanwezig en in bruikleen te gebruiken. Het zwembad is groot genoeg. Vanaf de camping kun je een mooie kano tocht maken.

Algemene gegevens

Richtprijs 1
€ 19,00
Richtprijs 2
€ 25,40
Openingsperiode
14-05-2019 t/m 18-09-2019
Oppervlakte
2 ha
Hoogteligging
104m
Aantal toerplaatsen
57 (90 - 120m2)
Aantal huuraccommodaties
16
Camping geschikt voor mindervaliden
Ja

* Vetgedrukte voorzieningen zijn niet bij de overnachtingsprijs inbegrepen. Hiervoor moet dus extra betaald worden. (Dit betekent niet dat de niet-vetgedrukte voorzieningen gratis zijn!)

Populaire voorzieningen
  • Buitenzwembad
    • oppervlakte:90 m2
    • Verwarmd:ja
  • Wifi 80-100% dekking
    • wifi 80-100% dekking gratis
  • Hond(en) hoogseizoen (mits aangelijnd)
    • Max. aantal:2
  • ACSI Club ID als identiteitsbewijs geaccepteerd
Internet
  • Mobiel netwerk
    • Type:3G
  • Wifi 80-100% dekking
    • wifi 80-100% dekking gratis
Bij de receptie
  • Reserveren voor hoogseizoen aanbevolen
  • Betalen met creditcard mogelijk
    • creditcard:mastercard | visacard
  • Betalen met pinpas/Maestro mogelijk
  • Gesproken talen op de receptie (in hoogseizoen)
    • talen:Engels | Frans
Campingregels
    • Max. aantal:2
  • Hond(en) laagseizoen (mits aangelijnd)
    • Max. aantal:2
  • Caravan toegestaan
  • Tent toegestaan
  • Bijzettentje toegestaan
  • Kampeerauto toegestaan
  • Barbecue toegestaan
    • type BBQ:kolen | gas
Honden
    • Max. aantal:2
    • Max. aantal:2
Sanitair
  • Wastafels: warm water
  • Wastafels: koud water
  • Individuele wascabines: warm water
  • Individuele wascabines: koud water
  • Zittoiletten
  • Toiletpapier aanwezig
  • Stortbak voor chemische toiletten
  • Toilet-douche combinatie (min. 2,15mx2,15m)
  • Douches: warm water
  • Douches: koud water
  • Familiedouche
  • Sanitaire voorzieningen voor mindervaliden in hetzelfde blok als voor overige kampeerders
  • Sanitair alleen geopend voor mindervaliden
  • Douchezitje / douchestoel (opklapbaar of verrijdbaar) ongeveer 48 cm hoog
  • Babyroom
  • Kraan zonder drukknop
Bodem en beplanting
  • Plaatsen met veel schaduw
  • Plaatsen met enige schaduw
  • Plaatsen zonder schaduw
  • Afgebakende plaatsen
  • Grasland
Wassen, afwassen, koken
  • Afwasbakken: warm water
  • Afwasbakken: koud water
  • Wasmachine(s)
  • Textielwasbakken: koud water
  • Textielwasbakken: warm water
Eten, drinken en levensmiddelen
  • Ontbijt verkrijgbaar
  • Vers brood verkrijgbaar op de camping
  • Levensmiddelen: beperkt verkrijgbaar
  • Kampwinkel/supermarkt gelijkvloers of bereikbaar via hellingbaan
  • Kantine/restaurant gelijkvloers of bereikbaar via hellingbaan
  • Snackbar
  • Afhaalmaaltijden
  • Bar
  • Invriezen koelelementen
  • Koelijs verkrijgbaar
Te huur op of bij camping
  • Bungalows/chalets
    • aantal:12
  • Caravans
    • aantal:4
  • Koelkasten
  • Kano's
  • Kajaks
  • Kluisjes
  • Koelelementen
Zwemmen
  • Buitenzwembad
    • oppervlakte:90 m2
    • Verwarmd:ja
  • Peuterbad (voor 1-3 jarigen, < 40 cm)
    • oppervlakte:15 m2
  • Zwemmen in rivier/beek (max. 0,1 km)
Strand
  • Kiezelstrand
Watersport en waterrecreatie
  • Visgelegenheid
  • Wildwatervaren/kajak/rafting
Voor kinderen
    • oppervlakte:15 m2
  • Enkele speeltoestellen
  • Recreatieruimte
  • Disco-avonden
  • Babyroom
  • Speelautomaten
  • Geen animatieprogramma
Sport en spel
  • Tafeltennistafel
  • Multisportveld
  • Jeu de boulesbaan
Recreatie (volwassenen)
  • Animatieprogramma: volwassenen (min. 2x p.wk in hoogseiz.)
    • talen:Frans
    • periode:01-07/31-08
  • Visgelegenheid
  • Fietsroutes bij de camping
    • zwaarte:gemiddeld
  • Gemarkeerde wandelroutes bij de camping
    • zwaarte:licht | gemiddeld
  • Recreatieruimte
  • Excursieprogramma (min. 2x p.wk in hoogseiz.)
    • periode:01-07/31-08
  • Speelautomaten
Ligging van de camping
  • Gelegen aan rivier/beek (max. 0,1 km)
  • Dichtbij afslag autosnelweg (< 10 km)
    • afstand:8 km
  • Inkoopmogelijkheid
    • afstand:1 km
Voor camperaars
  • Kampeerauto toegestaan
  • Speciale voorzieningen voor kampeerauto's
  • Ook geschikt voor kampeerauto's > 8m en > 4 ton
    • lengte:10
Voorzieningen bij kampeerplaats
  • Watertappunt op/bij de plaats (max. 50m)
  • Ook geschikt voor caravans > 5,5m, exclusief dissel
  • Elektrische aansluiting mogelijk
    • Max. stroom:6 ampère
  • Eurostekker (CEE) noodzakelijk
Mindervaliden
  • Kraan zonder drukknop
Diversen
  • Paden en wegen verlicht
  • Terrein bewaakt
  • Dag en nacht rustig
Adres & Route

Wilt u camping Camping La Plage boeken of meer informatie? Dat kan middels onderstaande gegevens of via de website van de camping

  • Camping La Plage
    Rive Gauche, D15
    46200 / Meyronne
    Frankrijk

  • Download GPS-coördinaten
    Selecteer uw navigatiesysteem:

    • TomTom (ov2)
    • Garmin (gpx)
    • CSV
  • Coördinaten: 44°52'34"N 1°34'38"E
  • Vanaf A20, afslag 55 richting Martel. 1e weg rechts richting St. Sozy/Meyronne (D15). Camping staat met borden aangegeven.

  • Let op! Sinds 13 juli 2015 is het voor veel Franse campings verboden om eigen wegwijzerborden te plaatsen. Het is verstandig om de GPS-coördinaten te gebruiken om de camping te vinden.

  • +33565322326

  • Stuur deze camping een e-mail

  • www.camping-laplage.com

Toon op kaart
Laden
Het weer op deze camping

Weersverwachting

Wo

17 / 07

Do

18 / 07

Vr

19 / 07

Za

20 / 07

Zo

21 / 07

Ma

22 / 07

Di

23 / 07

Max. 29.8° 25.4° 27.8° 28.5° 29.5° 32.7° 33.8°
Min 13.4° 13.8° 13.3° 15.7° 16.2° 16.2° 17.5°
Neerslag 0% 0% 5% 30% 5% 10% 5%
Windrichting NW W NW ZO NW NW W
Windkracht 2 2 2 2 2 2 2

Klimaat

Relatieve vochtigheid Neerslagsom (mm) Zonne-uren
Jan. 84% 44 3
Feb. 80% 35 5
Mrt. 70% 53 6
Apr. 72% 110 6
Mei 72% 79 7
Jun. 70% 66 8
Jul. 72% 89 8
Aug. 72% 62 8
Sep. 76% 73 7
Okt. 83% 65 5
Nov. 88% 90 3
Dec. 86% 64 3

Gemiddelde temperatuur

Weeronline
Informatieaanvraag

ACSI Eurocampings stuurt uw informatieaanvraag door naar "Camping La Plage".

Let op; u verstuurt een informatieaanvraag. U kunt niet direct reserveren middels dit formulier. U krijgt rechtstreeks contact met de camping en ACSI Eurocampings kan geen invloed uitoefenen op het verloop daarvan.

1 Informatieaanvraag Wat wilt u doen?
Stel uw vraag:
(in de taal van het land waar de camping ligt of in het Engels)
2 Uw gegevens

3 Uw aanvraag
In welke taal wilt u bij voorkeur een antwoord krijgen? Let op; het is mogelijk dat de camping niet aan dit verzoek kan voldoen.

Camping La Plage ***