Op zoek naar een levendige gezinscamping in een mooi natuurgebied? Dan is Camping Parc d'Audinac les Bains, bij het plaatsje Montjoie-en-Couserans (Ariège), echt een aanrader. Je kampeert hier aan de rand van het regionale natuurpark van de Ariège-Pyreneeën. Voor natuurliefhebbers, wandelaars en bergsportfans is deze camping dus een uitstekende uitvalsbasis. De camping zelf heeft onder meer een verwarmd buitenzwembad, een goed restaurant en in de zomervakantie een uitgebreid animatieprogramma.
Toon meer
Natuurlijk kampeerterrein
Deze camping is mooi aangelegd op een aantrekkelijk terrein met vijvertjes, een beekje en veel groen. De ruime kampeerplaatsen liggen vooraan op de camping, vlak bij het gemeenschappelijke sanitairblok. Accommodaties zijn er ook, namelijk moderne stacaravans, chalets en kleine en grotere safaritenten. Wil je ’s nachts vanuit je bed genieten van een heldere sterrenhemel? Boek dan een verblijf in het knusse bubbelhotel; een bijzondere, koepelvormige accommodatie die helemaal wordt omringd door raam.
Volop vermaak voor het hele gezin
Als je een camping zoekt waar je je hele dagen kunt vermaken, dan zit je hier goed. Vooral in het hoogseizoen is er van alles te doen. Neem bijvoorbeeld een duik in het verwarmde buitenzwembad of doe mee aan leuke activiteiten. Er is een animatieprogramma voor jong en oud met activiteiten als knutselen, leerzame boswandelingen, natuurworkshops en paardrijden. Ultieme ontspanning ervaar je in de wellnesszone. Ga daar lekker in de sauna of neem een verkwikkende massage. Maak het jezelf vervolgens makkelijk en neem plaats op het gezellige terras van La Marmotte, het campingrestaurant waar je geniet van pizza’s, vleesgerechten, salades, snacks en ijsjes.
Geniet van het natuurschoon van de Ariège
D'Audinac les Bains ligt in het hart van het Regionale Natuurpark van de Ariège-Pyreneeën. Dit is een prachtig natuurgebied waar je mooie wandeltochten door bossen en langs beekjes maakt. Hier geniet je van spectaculaire uitzichtpunten. Er zijn ook bergsportmogelijkheden, zoals mountainbiken, wielrennen, canyoning en trailrunning. Een bezoekje aan La Grotte du Mas d'Azil, op 20 minuten rijden, is ook de moeite waard. In dit imposante grottenstelsel zijn werktuigen van de prehistorische mens te bezichtigen. Rijd ook een keer naar Saint-Lizier (10 minuten), een lieflijk plaatsje met een middeleeuws dorpscentrum.