Camping De Geuldert
Algemene gegevens
Camping De Geuldert is een camping in Plasmolen, Limburg. De camping heeft plaatsen met afbakening, met schaduw, zonder schaduw en met enige schaduw. De camping beschikt over een speeltuin.
Camping De Geuldert is een camping in Plasmolen, Limburg. De camping heeft plaatsen met afbakening, met schaduw, zonder schaduw en met enige schaduw. De camping beschikt over een speeltuin.
"Aan de voet van de Sint-Jansberg bevindt zich de familiecamping met mooie, ruime afgebakende kampeer- en camperplaatsen en een gezellige kantine. Vele voorziening voor de jeugd, zoals een speeltuin met airtrampoline, een kinderboerderij, een volleybalveld, een tafeltennistafel, een jeugdhonk met tv en een tafelvoetbalspel. Prima uitgangspunt voor fietsers en wandelaars."
Reisgezelschap: Paren
I'd de mooiste Camping van Limburg
Reisgezelschap: Alleengaand
Gezellige camping in een mooi stukje natuur met heel veel mooie fiets en wandelroutes!
Reisgezelschap: Alleengaand
Mooie camping, rustig en super schoon en niet te vergeten super aardige uitbaters echt een leuk familiebedrijf
Reisgezelschap: Senioren
Ik zit al 35 jaar op deze camping. En nog steeds naar mijn zin. Mijn hele familie zit hier ook.
Reisgezelschap: Paren
Super gezellig en vriendelijke eigenaren
Sanitair is perfect schoon
Mooie omgeving en wandelroutes
Reisgezelschap: Gezin met kinderen, 4 - 12 jaar
Gezellige familie camping . Met erg mooie omgeving , fiets en wandel mogelijkheden .
Ook eigenaren / personeel erg vriendelijk en behulpzaam .
Zeker de moeite waard voor een bezoekje !!
Reisgezelschap: Gezin met kinderen, verschillende leeftijden
Een fijne familie camping
Reisgezelschap: Paren
Omdat ze zeer gast vriendelijk zijn en het een hele mooie camping is met een heel mooie omgeving
Reisgezelschap: Paren
Gewoon vriendelijke eigenaren en personeel mooie schone camping
Reisgezelschap: Alleengaand
Camping de Geuldert is een kleinschalige camping met eigenaars die ( als familie ruim 100 jaar) liefde voor deze camping hebben en dat straalt de camping dan ook zeker uit.
** Van vetgedrukte voorzieningen weten wij dat zij niet bij de overnachtingsprijs inbegrepen zijn en dat er extra kosten voor gerekend worden. Houd er rekening mee dat ook sommige niet-vetgedrukte voorzieningen extra kosten kunnen hebben.
A73, afslag 3 Malden. N271 ri Plasmolen/Mook. Ter hoogte van Plasmolen het campingbord volgen.
Wilt u Camping De Geuldert boeken of meer informatie? Dat kan middels onderstaande gegevens.
Hieronder vindt u het contactformulier.
Uw aanvraag wordt doorgestuurd naar Camping De Geuldert. Alle verdere correspondentie zal rechtstreeks tussen u en de camping verlopen.
Na het invullen van het contactformulier ontvangt u een e-mail met een bevestigingslink. Om uw aanvraag definitief te maken verzoeken wij u op de link te klikken.