Elke camping wordt jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
ACSI logoEC logo
Campsite photo 1

Camping Panorama-Rossern

6.1

Normaal

Bekijk 3 beoordelingen

Camping Panorama-Rossern is een camping in Aeschi, Bern. Deze terrassencamping heeft plaatsen zonder schaduw en met enige schaduw. Er is mogelijkheid tot het huren van appartementen.

Campings in de omgeving

Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI

Logo

Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Dhr. H.  Koster

Inspecteur

Dhr. H. Koster

Terrassencamping hoog boven de Thunersee, met prachtig uitzicht op de Thunersee, net buiten het dorp gelegen. Mooi verzorgd terrein en sanitair. Goed uitgeruste buitenkeuken voor tentkampeerders.

Algemene informatie

Openingsdata

Geopend vanaf 01 mei t/m 30 september

Nu gesloten


Gebied

1 ha

Hoogte

902 m

Toerplaatsen

40 (80–80 m²)

Vaste jaarplaatsen

50

Huuraccommodaties

1

Richtprijs 1

€ 48,24

Richtprijs 2

€ 56,81


Geschikt voor mindervalide gasten

Nee

Naturistencamping

Nee

Beoordelingen (3)

6.1

Normaal

Score uit 3 beoordelingen.

Sanitair

6,8

Personeel

6,0

Prijs-kwaliteitverhouding

6,3

Kindvriendelijkheid

5,5

Sportfaciliteiten

5,0

Omgeving

7,2

5.8
Frank
Paren
Verblijfsperiode: August 2021

Camping met wel erg veel regeltjes, het aantal papiertjes dat ophangt is storend en enkele van de regeltjes zijn dat ook: - Er is nergens een plan van de camping te zien. Waar je chemisch toilet moet leegmaken wordt nergens aangegeven. Er hangt enkel een bordje: \"vraag het aan de receptie\". Als je iemand aantreft dan stuurt die je naar de geheime locatie aan de straatkant van de camping. - Hond dient BUITEN de camping zijn gevoeg te doen, dit geeft een heel gedoe indien je hond gewend is op gras te gaan. - Je dient de dag voor de afreis je vertrek aan te kondigen en af te rekenen. Wat er gebeurt indien je dit niet doet wordt niet gezegd, men kan vermoeden: een extra dag aanrekenen. Wat nog stoort is de gemaakt-vriendelijke eigenaar. Op een vraag over wat-te-doen met bankbiljetten die recent uit circulatie genomen werden -waarop elke Zwitser het antwoord weet- kregen we als antwoord \"ik ben geen bank\". De mensen in de supermarkt waren een pak behulpzamer. Verder nog even vermelden dat de persoon die \'s ochtends brood levert op deze camping met camionette het niet nodig vindt een mondmasker te dragen in de omgang met etenswaar voor anderen. Samengevat: Het panorama is mooi, maar zorgeloos er van genieten is een uitdaging.

Sanitair

5,5

Personeel

4,5

Prijs-kwaliteitverhouding

5,5

Kindvriendelijkheid

5,5

Sportfaciliteiten

5,5

Omgeving

8,0

Voorzieningen

Locatie

Contact

Klimaat

Deze camping is ook te vinden in:

talkdesk