
Alle foto’s (1)
Hare and Hounds Campsite
Fantastisch
Bekijk 3 beoordelingen
Campings in de omgeving
Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Inspecteur
Dhr. J.P. Kateman
Campingeigenaar is erg vriendelijk en gastvrij. De camping is niet alleen geschikt voor doorreis van en naar de ferry, maar ook een mooie basis om Kent en East Sussex verder te verkennen (Rye, tuinen, kastelen, historische stadjes). Mooie fiets- en wandelroutes in de omgeving.
Algemene informatie
Openingsdata
Nu open
Gebied
3 ha
Toerplaatsen
30 (100–100 m²)
Huuraccommodaties
1
Richtprijs 1
€ 39,21
Richtprijs 2
€ 49,59
Geschikt voor mindervalide gasten
Nee
Naturistencamping
Nee
Beoordelingen (3)
Fantastisch
Score uit 3 beoordelingen.
Sanitair
8,7
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
8,7
Kindvriendelijkheid
8,3
Omgeving
9,0
een hele fijne camping voor mensen die van echt kamperen houden. alleen tenten en caravans en een enkele camper. ook als fietskampeerder, wat wij zijn, voel je je heel welkom. want er zijn handige voorzieningen zoals het kunnen opladen van je telefoon en een koelkast voor algemeen gebruik. kortom, geweldig!
Sanitair
9,0
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
9,0
Kindvriendelijkheid
7,0