
Alle foto’s (5)
Camping Alpenfreude
Fantastisch
Bekijk 5 beoordelingen
Uitzicht op prachtige bergtoppen
Gemeentezwembad met waterglijbaan
Gevarieerd menu in het restaurant
Dichtbij typische alpendorpjes
Kamperen met uitzicht. Dat is wat je doet als je kampeert op Camping Alpenfreude. Vanaf je caravan of tent, vanaf het campingrestaurant met terras en zelfs vanaf het naastgelegen zwembad; overal kun je de prachtige bergtoppen van de Oostenrijkse Alpen bewonderen. Geniet van lekker eten, bezoek mooie bergdorpjes en maak een ritje over de Alpenstrasse wanneer je vakantie op deze camping viert. Hoog in de bergen, in het zuiden van Oostenrijk, ligt Camping Alpenfreude. Je bent hier vlak bij het dorpje Sankt Georgen. Op de weg richting de camping rijd je door typische Alpendorpjes. Hier en daar kan de route wel wat steil zijn. Eenmaal op je bestemming aangekomen valt het fantastische uitzicht over het Gailtal direct op. Laat de vakantie maar beginnen!
Campings in de omgeving
Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Inspecteur
Dhr. H.J. Tijink
Hooggelegen camping, plaatsen door boompjes gescheiden, hier en daar een boom. Prachtig uitzicht in het Gailtal. In het restaurant geniet je van de regionale specialiteiten.
Algemene informatie
Openingsdata
Nu gesloten
Gebied
5 ha
Hoogte
800 m
Toerplaatsen
125 (75–160 m²)
Vaste jaarplaatsen
22
Huuraccommodaties
2
Richtprijs 1
€ 39,40
Richtprijs 2
€ 51,40
Geschikt voor mindervalide gasten
Nee
Naturistencamping
Nee
Beoordelingen (5)
Fantastisch
Score uit 5 beoordelingen.
Sanitair
6,9
Personeel
8,6
Prijs-kwaliteitverhouding
8,3
Kindvriendelijkheid
7,1
Sportfaciliteiten
6,1
Zwembad
9,0
Eten en drinken
8,0
Omgeving
9,0
Een camping met een locatie om je vingers bij af te likken. Midden in de bergen van Kärnten, uitzicht dat je 's ochtends zo weer uit bed lokt, en dankzij de Kärnten Card een overvloed aan activiteiten binnen handbereik. Op dat vlak niks dan lof. De eigenaren doen ontzettend hun best om je verblijf optimaal te maken, vriendelijk en behulpzaam. De broodjesservice 's ochtends is een fijne extra, en het zwembad naast de camping was voor ons deze vakantie een echte reddingsboei op de warme dagen. Het restaurant, tja, oké. Niet denderend, maar prima voor een avond als je zelf geen zin hebt om te koken. Voor kleine kinderen wordt er verder weinig extra gedaan. Geen kinderprogramma, geen bijzondere speeltuin, niks. Dus reken daar niet op. Dan het sanitair. Dat kan echt niet meer. Ze proberen het schoon te houden, dat zie je, maar het gebouw zelf is zo verouderd dat in sommige douchecabines de schimmel gewoon op de muren staat. Voor een camping op dit niveau zou dat toch echt anders moeten. Ook niet elke plek heeft schaduw, en in hoogzomer kan het daar dan ook flink heet worden. Iets om rekening mee te houden bij het kiezen van je staanplaats. En dan het straatje rond nummer 77. Daar staan standhouders die er al meer dan 30 jaar staan, en die gedragen zich soms alsof de camping van hen is. Nogal luidruchtig, kunnen dominant overkomen, en niet vies van een feestje of buurt-bbq met bijbehorende harde muziek. Niks aan te doen voor de eigenaren, maar het zorgde er wel voor dat we het over het geheel genomen een behoorlijk onrustige camping vonden. Conclusie: voor de ligging en de fijne eigenaren zou ik zo terugkomen, maar voor het type vaste gasten, de onrustige avonden en de slechte hygiëne niet. Hecht je veel waarde aan rust? Sla deze dan lekker over en zoek verder.
Sanitair
4,5
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
5,5
Kindvriendelijkheid
7,0
Sportfaciliteiten
4,5
Zwembad
9,0
Eten en drinken
7,0
Omgeving
9,0
Nieuwe eigenaars die erg hun best doen om deze camping te verbeteren.
Sanitair
7,0
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
9,0
Kindvriendelijkheid
8,0
Sportfaciliteiten
5,5
Eten en drinken
8,0
Omgeving
9,0
Heerlijk rustige camping in prachtige omgeving. Perfect voor uit stapjes naar Italië en Slovenië
Sanitair
7,0
Personeel
8,0
Prijs-kwaliteitverhouding
9,0
Kindvriendelijkheid
4,5
Sportfaciliteiten
4,5
Zwembad
9,0
Eten en drinken
8,0
Omgeving
9,0
Erg mooi gelegen camping met prachtig uitzicht. Naast de camping ligt een prachtig gemeentelijk zwembad, deze is in 2021 gerenoveerd. In 2019 waren wij ook op deze camping. Deze stond toen al een tijd te koop en toen was al duidelijk dat de camping in verval was. De huidige eigenaar heeft de camping in het voorjaar van 2020 overgenomen. In de tussentijd is een deel van het achterstallig onderhoud opgelost, maar er is ook nog veel te doen. Wij stonden op camping deel 2, een aanrader voor gasten die meer rust, ruimte en schaduw zoeken tov deel 1. Dit deel 2 was maar voor een kwart geopend. Dit was vanwege tekort aan personeel (schoonhouden) en de staat van het sanitair. De nieuwe eigenaar is van plan om het sanitair, er zijn 2 gebouwen waarvan er maar 1 geopend was, verregaand te renoveren. Dat lijkt ons wel een absolute noodzaak gezien de staat van het sanitair. Op de camping kan je erg lekker eten. De wifi kan beter, is voor ons geen strikte noodzaak, maar is wel handig voor uitvoeren van updates en back-ups. Voor jongeren wordt niet veel georganiseerd, maar het zwembad vergoed veel. We zijn van plan om over een paar jaar hier weer terug te komen. Hopelijk is het sanitair dan beter in orde.
Sanitair
7,0
Personeel
8,0
Prijs-kwaliteitverhouding
9,0
Kindvriendelijkheid
7,0
Sportfaciliteiten
7,0
Zwembad
9,0
Eten en drinken
8,0
Omgeving
9,0
Hele gezellige camping, fantastische eigenaren, en heerlijk eten uit het restaurant Oja geweldig sanitair
Sanitair
9,0
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
9,0
Kindvriendelijkheid
9,0
Sportfaciliteiten
9,0
Eten en drinken
9,0
Omgeving
9,0