Ga naar de homepage

Camping Les Chalets sur la Dordogne ***

Algemene gegevens
Beschikbaarheid en prijzen
8,9
48 beoordelingen Schrijf beoordeling

Zoals de naam van de camping al verraadt, ligt camping Les Chalets sur la Dordogne aan de oever van de Dordogne, in het noorden van het groene departement de Lot. Op deze kleine camping met zwembad kampeer je midden in de vrije natuur, op staanplaatsen aan de rivier en tussen de bomen of in een van de verschillende huuraccommodaties. Bevaar de Dordogne per kano of ontdek de mooie omgeving, met de stad Rocamadour en de grot van Padirac als belangrijkste bezienswaardigheden.

De eigenaren, meneer en mevrouw Guerin, heten je graag welkom op hun camping in de vallei van de Dordogne. Je bent hier een kleine vier kilometer ten westen van het centrum van Bretenoux. Je kunt de camping vanuit westelijke (over de A20) en oostelijke (over de A89) richting bereiken. Beide routes komen uit in het plaatsje Puybrun, waar je op de rotonde de afslag naar Bretenoux moet nemen. Een brug brengt je vervolgens veilig naar de overkant van de Dordogne, waarna je direct rechts afslaat. Hier rijd je, aan de bosrand, de parkeerplaats van de camping op.

Kleine camping, ruime keuze

Camping Les Chalets sur la Dordogne is een kleinschalige camping. Naast zo’n zestig ruime staanplaatsen (inclusief kampeerplaatsen speciaal voor camperaars) omhelst het campingterrein tien vaste jaarplaatsen en veertien huuraccommodaties. Ondanks het kleine aantal accommodaties is de keuze groot. Zo kun je kiezen uit verschillende stacaravans, een bungalowtent en een chalet. Alle kampeerplekken liggen in de vrije natuur en worden van elkaar gescheiden door hagen of worden afgebakend door bomen.

Gevarieerd publiek

Op de camping kom je een gevarieerd kampeerpubliek tegen. Gezinnen met kinderen, visliefhebbers, rustzoekers, allemaal weten ze de camping te vinden. Voor iedereen heeft de camping wel een geschikt plekje. Zo kunnen kinderen zich uren vermaken in het mooie zwembad met glijbaan, dat in de warme zon bij de ingang ligt. En racen op de quadbaan, voor de iets oudere kinderen, is een spannende ervaring.

De Dordogne

Ook de rivier de Dordogne heet iedere kampeerder welkom. Vissers kunnen er naar hartenlust hun hengel uitgooien. Je kunt goed staan in het ondiepe gedeelte. Bovendien zit de rivier boordevol forel. In het hoogseizoen komt er wekelijks een instructeur op bezoek om campinggasten uitleg te geven over verschillende vistechnieken en vissoorten. Natuurlijk kun je in de rivier ook zwemmen of varen. Vanuit de camping kun je met de kano de Dordogne op om de mooie omgeving vanaf het water te verkennen.

Terras aan het zwembad

Voor een hapje eten kun je in het restaurantje terecht, gelegen bij de ingang van de camping. Het terrasje kijkt uit op het zwembad. Voor de boodschappen kun je terecht in Bretenoux, zo’n vijf minuutjes rijden van de camping.

Onder de grond en boven op de rots

De omgeving is niet alleen een prachtig natuurgebied, er is ook nog eens heel veel te doen. Zo ligt de Gouffre de Padirac, een grottencomplex, op nog geen twintig kilometer van de camping. Door een enorm gat in de grond daal je via trappen (of met de lift) af naar de grotten. Hier kun je de mooie druipsteengrotten over het heldere water van een ondergrondse rivier bezichtigen. Rijd je nog eens tien kilometer verder, dan kom je uit in Rocamadour. Deze stad, die door zijn ligging midden op een rots een schilderachtig aanzien heeft, is na Lourdes het meestbezochte Franse bedevaartsoord.

www.camping-chalet-sur-dordogne.com
  • €16 per nacht in het laagseizoen

  •
    • Tot 60% korting..

    • Meer dan 3.600 campings,
      jaarlijks geïnspecteerd

    • Binnen 4 nachten terugverdiend

    Voordelig kamperen in het laagseizoen

    CampingCard ACSI is een handige kortingskaart die u tot wel 60% vakantievoordeel oplevert. In 2020 kampeert u met CampingCard ACSI op meer dan 3.600 campings in 21 Europese landen. Betaal ook altijd één van de vijf, vaste lage tarieven in het laagseizoen!

    Bestel eenvoudig via de ACSI Webshop Lees meer over CampingCard ACSI
  • Camping accepteert ACSI Club ID

Populaire voorzieningen

Buitenzwembad
Wifi 80-100% dekking
Hond(en) hoogseizoen (mits aangelijnd)
ACSI Club ID als identiteitsbewijs geaccepteerd
Stacaravans
Gedetailleerde informatie over de camping

Beschikbaarheid

Beoordelingen (48)

Gemiddelde beoordeling: 8,9

Voeg een beoordeling toe
Sanitair
7,0
Personeel
8,7
Prijs-kwaliteitverhouding
8,7
Kindvriendelijkheid
8,0
Sportfaciliteiten
7,0
Zwembad
9,0
Eten en drinken
5,5
Omgeving
9,4

Daan de Reus, op deze camping in juli 2020

7,7

Reisgezelschap: Gezin met kinderen, verschillende leeftijden

wij zijn 2.5 week op deze camping geweest en hebben daar een heerlijke vakantie gehad. de camping is een eenvoudig familiebedrijf.

het sanitair werkte en was voldoende. dwz, als alles open was, soms zat een deel van het toiletgebouw dicht,(1x zelfs alle toiletten!) en de camping niet vol. dan was er echt tekort geweest. de toiletten waren wel schoon, maar hadden geen bril of papier.

het eten was matig. werd met liefde bereid, maar het was afhankelijk wie er was, wat je kon bestellen.

het zwembad was altijd schoon en lekker. wel had de glijbaan beperkte openingstijden.

de omgeving is prachtig. desgevraagt gaf de eigenaresse tips over de omgeving.

Jaarlijks geïnspecteerd

P. Van De Vijver

"Vlak bij het dorpje Puybrun, aan de oever van de Dordogne. Schaduwrijke, rustige en ruime plaatsen in harmonie met de natuur. Restaurant met terras, barbecueruimte, bar, zwembad met nieuwe waterglijbaan, minigolf en strand langs de rivier. Racecircuit voor quads. Verhuur fietsen, kano's."

Inspecteur Dhr. P. Van De Vijver

P. Van De Vijver

Deze camping wordt jaarlijks bezocht door een medewerker van ACSI. Hij of zij inspecteert de camping op meer dan 200 voorzieningen en andere aandachtspunten. Deze inspecteur kunt u benaderen voor meer informatie over de camping of de regio. Dat kan telefonisch: door de week tot 22.00 uur in de avond en in het weekend in de ochtend en de middag. Het telefoonnummer vindt u hieronder.

Wilt u een brochure van deze camping ontvangen? Gebruik dan het informatie-aanvraagformulier. Wilt u een plek reserveren? Dat kan bij een groot aantal campings makkelijk en snel hier, op onze website. Als dat voor deze camping nog niet mogelijk is, dan kunt u het informatie-aanvraagformulier versturen of rechtstreeks contact opnemen met de camping.

Bel deze inspecteur

Bel +32(0)484805870

Voorzieningen

Algemene gegevens

Richtprijs 1
€ 28,70
Richtprijs 2
€ 38,70
Openingsperiode *
11-04-2020 t/m 27-09-2020
Oppervlakte
2,5 ha
Hoogteligging
100m
Aantal toerplaatsen
40 (100 - 250m2)
Aantal camperplaatsen
18
Aantal vaste jaarplaatsen
10
Aantal huuraccommodaties
14
Camping geschikt voor mindervaliden
Ja

* De openingsperiode kan afwijken door de maatregelen rondom het coronavirus.

** Vetgedrukte voorzieningen zijn niet bij de overnachtingsprijs inbegrepen. Hiervoor moet dus extra betaald worden. (Dit betekent niet dat de niet-vetgedrukte voorzieningen gratis zijn!)

Populaire campingfaciliteiten
  • Buitenzwembad
    • oppervlakte:160 m2
    • periode:01-06/31-08
    • Verwarmd:ja
  • Wifi 80-100% dekking
  • Hond(en) hoogseizoen (mits aangelijnd)
    • Max. aantal:2
  • ACSI Club ID als identiteitsbewijs geaccepteerd
  • Stacaravans
    • aantal:11
Internet
  • Mobiel netwerk
    • Type:4G
  • WiFi-zone
    • wifi-zone gratis
  • Wifi 80-100% dekking
Bij de receptie
  • Ook reserveren met CampingCard ACSI mogelijk
  • Reserveren voor hoogseizoen aanbevolen
  • Betalen met creditcard mogelijk
    • creditcard:mastercard | visacard
  • Betalen met pinpas/Maestro mogelijk
  • Receptie goed toegankelijk voor mindervaliden
  • Gesproken talen op de receptie (in hoogseizoen)
    • talen:Engels | Spaans | Frans
Campingregels
    • Max. aantal:2
  • Hond(en) laagseizoen (mits aangelijnd)
    • Max. aantal:2
  • Caravan toegestaan
  • Tent toegestaan
  • Bijzettentje toegestaan
  • Kampeerauto toegestaan
  • Barbecue toegestaan
    • type BBQ:kolen | gas
Honden
    • Max. aantal:2
    • Max. aantal:2
Sanitair
  • Wastafels: warm water
  • Individuele wascabines: warm water
  • Individuele wascabines: koud water
  • Zittoiletten
  • Stortbak voor chemische toiletten
  • Douches: warm water
  • Familiedouche
  • Een douche (min.1,5mx1,5m) + toilet (min.1,65mx2,2m of 1,9mx1,9m)
  • Kantine/restaurant heeft toilet voor mindervaliden
  • Babyroom
Bodem en beplanting
  • Plaatsen met veel schaduw
  • Plaatsen met enige schaduw
  • Afgebakende plaatsen
  • Grasland
  • Zandbodem
Wassen, afwassen, koken
  • Afwasbakken: warm water
  • Afwasbakken: koud water
  • Wasmachine(s)
  • Textielwasbakken: koud water
  • Textielwasbakken: warm water
  • Droogtrommel(s)
  • Strijkgelegenheid
Eten, drinken en levensmiddelen
  • Vers brood verkrijgbaar op de camping
    • periode:01-07/31-08
  • Restaurant (met ruime keuze)
    • periode:01-06/31-08
  • Restaurant (kleine kaart)
    • periode:01-06/31-08
  • Kantine/restaurant gelijkvloers of bereikbaar via hellingbaan
  • Snackbar
    • periode:01-05/13-09
  • Afhaalmaaltijden
    • periode:01-05/13-09
  • Bar
    • periode:01-05/13-09
  • Gemeenschappelijke barbecueplaats
  • Invriezen koelelementen
  • Koelijs verkrijgbaar
Te huur op of bij camping
  • Stacaravans
    • aantal:11
  • Bungalows/chalets
    • aantal:2
  • Tenten
    • aantal:1
  • Kajaks
  • Koelelementen
Zwemmen
  • Waterglijbaan (> 10 m)
  • Buitenzwembad
    • oppervlakte:160 m2
    • periode:01-06/31-08
    • Verwarmd:ja
  • Peuterbad (voor 1-3 jarigen, < 40 cm)
    • oppervlakte:15 m2
    • periode:01-06/31-08
    • Verwarmd:ja
  • Ligweide
Strand
  • Zandstrand
  • Kiezelstrand
Watersport en waterrecreatie
  • Visgelegenheid
  • Wildwatervaren/kajak/rafting
Voor kinderen
  • Waterglijbaan (> 10 m)
  • Speeltuin
    • oppervlakte:15 m2
    • periode:01-06/31-08
    • Verwarmd:ja
  • Enkele speeltoestellen
  • Babyroom
  • Trampoline
  • Speelautomaten
  • Minigolf
  • Geen animatieprogramma
Sport en spel
  • Tafeltennistafel
  • Multisportveld
  • Jeu de boulesbaan
  • Minigolf
  • Golfbaan op geringe afstand (max. 10 km)
    • afstand:10 km
    • aantal:18
  • Kano's
  • Kajaks
Recreatie (volwassenen)
  • Visgelegenheid
  • (Pool)biljart
  • Speelautomaten
Ligging van de camping
  • Gelegen aan rivier/beek (max. 0,1 km)
  • Inkoopmogelijkheid
    • afstand:1 km
Voor camperaars
  • Kampeerauto toegestaan
  • Speciale voorzieningen voor kampeerauto's
  • Speciale plaatsen voor kampeerauto's
    • Oppervlakte:50 m2
    • Aantal:27
  • Ook geschikt voor kampeerauto's > 8m en > 4 ton
    • lengte:11
  • Verharde plaatsen voor kampeerauto's
Voorzieningen bij kampeerplaats
  • Watertappunt op/bij de plaats (max. 50m)
  • Ook geschikt voor caravans > 5,5m, exclusief dissel
  • Elektrische aansluiting mogelijk
    • Max. stroom:10 ampère | 6 ampère
Mindervaliden
Diversen
  • Paden en wegen verlicht
  • Dag en nacht rustig

Het weer

Het weer op deze camping

Weersverwachting

Ma

23 / 11

Di

24 / 11

Wo

25 / 11

Do

26 / 11

Vr

27 / 11

Za

28 / 11

Zo

29 / 11

Max. 12.1° 13.3° 16.4° 16.6° 15.4° 13.7° 11.4°
Min -1.9° -0.3° 3.1° 3.7° 4.3° 4.1° 1.7°
Neerslag 0% 5% 5% 15% 15% 35% 20%
Windrichting NW ZO ZO ZO O N NW
Windkracht 1 2 2 2 2 2 2

Klimaat

Relatieve vochtigheid Neerslagsom (mm) Zonne-uren
Jan. 84% 44 3
Feb. 80% 35 5
Mrt. 70% 53 6
Apr. 72% 110 6
Mei 72% 79 7
Jun. 70% 66 8
Jul. 72% 89 8
Aug. 72% 62 8
Sep. 76% 73 7
Okt. 83% 65 5
Nov. 88% 90 3
Dec. 86% 64 3

Gemiddelde temperatuur

Weeronline

Locatie

Toon op kaart
Laden
  • Camping Les Chalets sur la Dordogne
    Au Port
    46130 / Girac
    Frankrijk
  • Download GPS-coördinaten Selecteer uw navigatiesysteem:

    • TomTom (ov2)
    • Garmin (gpx)
    • CSV
  • Google routeplanner
    Coördinaten:
    44°55'9"N 1°48'10"E
  • A20 afslag 54, richting Martel/Bretenoux. Gelegen aan de D703. Iets buiten Puybrun richting Bretenoux. Camping ligt voorbij Bretenoux in de gemeente Girac.

  • Let op! Sinds 13 juli 2015 is het voor veel Franse campings verboden om eigen wegwijzerborden te plaatsen. Het is verstandig om de GPS-coördinaten te gebruiken om de camping te vinden.

Contact

Contact

Wilt u camping Camping Les Chalets sur la Dordogne boeken of meer informatie? Dat kan middels onderstaande gegevens of via de website van de camping

Contact

Neem contact op

Informatieaanvraag

Informatieaanvraag

ACSI Eurocampings stuurt uw informatieaanvraag door naar "Camping Les Chalets sur la Dordogne".

Let op; u verstuurt een informatieaanvraag. U kunt niet direct reserveren middels dit formulier. U krijgt rechtstreeks contact met de camping en ACSI Eurocampings kan geen invloed uitoefenen op het verloop daarvan.

1 Informatieaanvraag Wat wilt u doen?
Stel uw vraag:
(in de taal van het land waar de camping ligt of in het Engels)
2 Uw gegevens

3 Uw aanvraag
In welke taal wilt u bij voorkeur een antwoord krijgen? Let op; het is mogelijk dat de camping niet aan dit verzoek kan voldoen.

Ontvang leuke tips en aanbiedingen

Onze nieuwsbrief staat vol tips, nieuws, aanbiedingen van ACSI en advertenties van zorgvuldig geselecteerde partners. U ontvangt de nieuwsbrief maximaal 1 keer per week.

Uw gegevens zijn veilig en worden niet gedeeld met anderen

Camping echt open? Doe de Corona Camping Check | Blijf op de hoogte over kamperen in corona-tijd