Elke camping wordt jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
ACSI logoEC logo
Campsite photo 1

Camping Les Chalets sur la Dordogne

19
7.9

Fantastisch

Bekijk 3 beoordelingen

Ligging in natuur en aan rivier

Mooi zwembad met glijbaan

Quadbaan voor oudere kinderen

Forelvissen in de rivier

Zoals de naam van de camping al verraadt, ligt camping Les Chalets sur la Dordogne aan de oever van de Dordogne, in het noorden van het groene departement de Lot. Op deze kleine camping met zwembad kampeer je midden in de vrije natuur, op staanplaatsen aan de rivier en tussen de bomen of in een van de verschillende huuraccommodaties. Bevaar de Dordogne per kano of ontdek de mooie omgeving, met de stad Rocamadour en de grot van Padirac als belangrijkste bezienswaardigheden.

Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI

Logo

Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Ph.P. Cappetti

Inspecteur

Ph.P. Cappetti

Vlak bij het dorpje Puybrun, aan de oever van de Dordogne. Schaduwrijke, rustige en ruime plaatsen in harmonie met de natuur. Restaurant met terras, barbecueruimte, bar, zwembad met nieuwe waterglijbaan, minigolf en strand langs de rivier. Racecircuit voor quads. Verhuur fietsen, kano's.

Algemene informatie




Beoordelingen (3)

7.9

Fantastisch

Score uit 3 beoordelingen.

Sanitair

5,7

Personeel

8,7

Prijs-kwaliteitverhouding

7,2

Kindvriendelijkheid

9,0

Sportfaciliteiten

8,0

Zwembad

8,7

Eten en drinken

7,0

Omgeving

8,7

7
Sofie
Paren
Verblijfsperiode: August 2023

Bezocht eind augustus 2023 + Punten *Zeer vriendelijk ontvangst Sinds 2023 nieuwe eigenaren. *Bij receptie begrijpen ze Engels. *Mooie natuurcamping en de plaatsen zijn groot. *Gezellig Terras. *Leuk zwembad. *Omgeving is prachtig -- Punten *Bij aankomst het aantal dagen dat je wilt blijven meteen betalen. *Geen wasmachines. *Rivier bij de camping stroomt te hard om in te kunnen zwemmen. *Sanitair is oud en versleten en de muren in douches en wc zijn vies. Geen toiletpapier en geen wc bril . Daarom zijn wij de 6e dag toch maar vertrokken ipv de 20 nachten die wij wilde blijven. *Sanitair moet volledig worden gerenoveerd

Sanitair

Personeel

Prijs-kwaliteitverhouding

Zwembad

Omgeving

8.4
yvonne
Senioren
Verblijfsperiode: June 2023

Oliver en Mey zijn sinds vorig jaar nieuwe eigenaren en met medewerking van Robert vol enthousiasme bezig deze leuke camping idd aan de Dordogne,tot een paradijsje te maken. Sanitair heeft grote schoonmaak-en onderhoudsbeurt nodig en is dan prima. Veel toeristische hoogtepunten van Dordogne in naaste omgeving. Bretenoux ligt vlakbij en is leuk plaatsje.

Sanitair

Personeel

Prijs-kwaliteitverhouding

Kindvriendelijkheid

Zwembad

Eten en drinken

Omgeving

Voorzieningen

Locatie

Contact

Klimaat

Campings in de omgeving

talkdesk