Ga naar de homepage

Camping du Domaine du Surgié ****

Algemene gegevens

Aan de rand van het stadje Figeac, naast de rivier de Célé, ligt camping du Domaine du Surgié. Deze camping in Lot is onderdeel van een recreatiegebied met openluchtzwembad en restaurant. Je kampeert op ruime toerplaatsen vlak bij het water of in een van de stenen gîtes op de heuvelhelling. Voor een dagje waterpret is het grote zwembad de juiste bestemming. Voor een cultureel uitstapje is het middeleeuwse Figeac een goede optie.

Je vindt de camping aan de oostelijke rand van Figeac, een stadje in het departement Lot. Figeac is gebouwd aan de rivier de Célé, die ook langs de camping stroomt. Volg je vanuit het centrum van Figeac de borden naar ‘Base de Loisirs du Surgié’, dan kom je uit bij een restaurant en een groot openluchtbad. Achter dit zwembad ligt de camping. Let wel op: het weggetje richting zwembad en camping is vrij smal. Bij tegenliggers kunnen er wat lastige manoeuvres aan te pas komen. Kom je dichter bij de camping, dan wordt de weg breder.

Kamperen aan de rivier

In eerste instantie kan de camping wat sfeerloos aanvoelen. De ingang heeft een vrij klinische uitstraling, met de grote parkeerplaats en het simpele receptiegebouw. Maar schijn bedriegt, want het kampeerterrein is een stuk groener. Ruim honderd toerplaatsen met een grasondergrond liggen in de schaduw van bomen en vlak bij de rivier (die niet toegankelijk is vanaf de camping). Sommige van deze grote plaatsen worden afgebakend door hoge hagen. Op een hoger gelegen gedeelte, tegen de helling van een heuvel, liggen de gîtes. Deze stenen gebouwtjes bieden een mooi uitzicht op de rivier en het zwembad. Daarnaast kun je kiezen uit mobilhomes en lodgetenten.

Openluchtzwembad met glijbaan

Op de camping kom je veel Franse kampeerders tegen. In het laagseizoen is het er vrij rustig; dan bestaat het kampeerpubliek vooral uit stadsbezoekers. In het hoogseizoen zie je er veel gezinnen met kinderen. Die vinden in het grote openluchtzwembad net buiten de camping een attractie waar ze dagelijks plezier aan kunnen beleven. Met zijn grote waterglijbaan, duikplank en ruime baden is hier voor iedere waterliefhebber wel iets te doen. Bovendien vind je tussen zwembad en rivier mooie, grote ligweides, waar je de schaduw van de hoge bomen kunt opzoeken of lekker in de zon kunt liggen. Let wel: het zwembad is ook toegankelijk voor dagjesmensen. Hoewel het zwembad best groot is, kan het er dus soms druk zijn.

Restaurant aan de rivier

Naast het zwembad, iets verder van het kampeerterrein af, ligt het restaurant. Ook dit is niet exclusief voor campinggasten; dagjesmensen en inwoners van de stad komen hier ook geregeld een hapje eten. Je kunt er prima eten, maar je komt er zeker ook voor het mooie uitzicht op de rivier. Op het terras, met aangrenzend grote ligweides, kun je fijn zitten.

Sanitair

Op de camping liggen maar liefst drie toiletgebouwen. Deze bieden genoeg sanitaire voorzieningen voor alle campinggasten. Hoewel de voorzieningen vrij modern zijn, worden ze niet altijd even goed onderhouden.

Pittoresk Figeac

Voor een uitstapje tijdens je kampeervakantie op camping du Domaine du Surgié hoef je niet ver te gaan. Figeac is namelijk een mooie stad met veel bezienswaardigheden. Binnen tien minuutjes met auto of fiets sta je in het centrum, dat de tand des tijds goed heeft doorstaan. Door zijn centrale ligging, aan de rivier en op verschillende pelgrimsroutes, kon Figeac tijdens de Middeleeuwen uitgroeien tot belangrijke koopmansstad. De huizen van de rijke kooplieden zijn nog in goede staat en geven Figeac zijn eigen karakter. Bovendien zijn er in het centrum gezellige pleintjes te vinden, waar je op een terrasje met een koud drankje eens goed tot rust kunt komen.

8,7
Gemiddelde beoordeling Bekijk 69 beoordelingen
Buitenzwembad
Hond(en) hoogseizoen (mits aangelijnd)
ACSI Club ID als identiteitsbewijs geaccepteerd
Stacaravans
alle voorzieningen
Gedetailleerde informatie over de camping

F. van Hooydonk "Uitgestrekte, vlakke camping met schaduwrijke, en met hagen afgebakende, grote plaatsen. Vlakbij een stromend riviertje, een groot gemeentelijk zwembad met golfslagbad en uitgestrekte ligweiden. Op de route naar Compostela."

Inspecteur Dhr. F. van Hooydonk

F. van Hooydonk

Deze camping wordt jaarlijks bezocht door een medewerker van ACSI. Hij of zij inspecteert de camping op meer dan 200 voorzieningen en andere aandachtspunten. Deze inspecteur kunt u benaderen voor meer informatie over de camping of de regio. Dat kan telefonisch: door de week tot 22.00 uur in de avond en in het weekend in de ochtend en de middag. Het telefoonnummer vindt u hieronder.

Wilt u een brochure van deze camping ontvangen? Gebruik dan het informatie-aanvraagformulier. Wilt u een plek reserveren? Dat kan bij een groot aantal campings makkelijk en snel hier, op onze website. Als dat voor deze camping nog niet mogelijk is, dan kunt u het informatie-aanvraagformulier versturen of rechtstreeks contact opnemen met de camping.

Bel deze inspecteur

Bel +32(0)33530898

Gemiddelde beoordeling: 8,7

Voeg een beoordeling toe
Sanitair
5,5
Personeel
8,9
Prijs-kwaliteitverhouding
8,4
Kindvriendelijkheid
7,0
Entertainment
7,9
Sportfaciliteiten
7,0
Zwembad
8,0
Eten en drinken
7,0
Omgeving
9,2

Rebecca - Sheffield, op deze camping in augustus 2018

8,3

Google Vertaling

Reisgezelschap: Gezin met kinderen, 12 - 18 jaar

Pluspunten - Pool was really clean and the location (close to Figeac) was great. The staff in reception were really helpful and knowledgeable about the local area.
Minpunten - The toilet blocks were in need of refurbishment. There were no toilet seats and for half of our visit there was no toilet paper in any of the toilets. There was only 1 working washing machine for the entire site. It was not clear on the literature that the pool was open to the public (not for the sole use of campsite residents) and therefore would be extremely busy at all times.
Bron: ctoutvert

David - Manchester, op deze camping in augustus 2017

8,5

Google Vertaling

Reisgezelschap: Alleengaand

Pluspunten - Excellent facilities, wonderful reception
Bron: ctoutvert

Robert - Naaldwijk, op deze camping in juli 2017

8,3

Google Vertaling

Reisgezelschap: Senioren

Pluspunten - We stayed 19 days end July till half August, large shady sites for big tents, ours 6*4 m^2, clean toilets cleaned many times per day, clean and strong and hot showers, swimming pool with wave generation nearby, electricity connectors for free, location near roads going all compass direction for car trips to beautiful Quercy/Cantal/Aveyron/Lot.
Minpunten - The camp site borders the Cele, on the other side of the Cele a busy/noisy highway (N122) with truck bouncing into pit holes.
The reception is closed from 12-14 hours, the camp-restaurant is closed on Tuesdays.
It would be easy to make a hand out for newcomers with phone numbers, time tables etc.. now we had to bother reception with all our questions.

Bron: ctoutvert

George - Rilhac Treignac, op deze camping in september 2016

8,3

Google Vertaling

Reisgezelschap: Senioren

Pluspunten - The site is well situated and convenient access to other villages.
The cleanliness of the pitches and the site as a whole was very good

Minpunten - The long walk all uphill to fetch baguettes etc in the morning. It is a long
way from the reception and thought the old reception was better situated.

Bron: ctoutvert

Szabolcs - Maglod, op deze camping in juni 2016

10,0

Google Vertaling

Reisgezelschap: Vriendengroep

Pluspunten - Wonderful area, nice staff, well-equipped campsite
Bron: ctoutvert

Algemene gegevens

Richtprijs 1
€ 26,80
Richtprijs 2
€ 36,80
Openingsperiode
27-04-2019 t/m 30-09-2019
Oppervlakte
1 ha
Hoogteligging
250m
Aantal toerplaatsen
103 (100 - 150m2)
Aantal huuraccommodaties
56
Camping geschikt voor mindervaliden
Ja

* Vetgedrukte voorzieningen zijn niet bij de overnachtingsprijs inbegrepen. Hiervoor moet dus extra betaald worden. (Dit betekent niet dat de niet-vetgedrukte voorzieningen gratis zijn!)

Populaire voorzieningen
  • Buitenzwembad
    • oppervlakte:400 m2
    • periode:15-05/15-09
    • Verwarmd:ja
  • Hond(en) hoogseizoen (mits aangelijnd)
    • Max. aantal:2
  • ACSI Club ID als identiteitsbewijs geaccepteerd
  • Stacaravans
    • aantal:20
Internet
  • Mobiel netwerk
    • Type:4G
  • PC met internet
  • WiFi-zone
Bij de receptie
  • Reserveren voor hoogseizoen aanbevolen
  • Paspoort / identiteitskaart verplicht
  • Betalen met creditcard mogelijk
    • creditcard:amex | mastercard | visacard
  • Gesproken talen op de receptie (in hoogseizoen)
    • talen:Engels | Spaans | Frans
Campingregels
    • Max. aantal:2
  • Hond(en) laagseizoen (mits aangelijnd)
    • Max. aantal:2
  • Caravan toegestaan
  • Tent toegestaan
  • Bijzettentje toegestaan
  • Kampeerauto toegestaan
  • Barbecue toegestaan
    • type BBQ:kolen | elektra | gas
Honden
    • Max. aantal:2
    • Max. aantal:2
Sanitair
  • Wastafels: warm water
  • Wastafels: koud water
  • Individuele wascabines: warm water
  • Individuele wascabines: koud water
  • Kindersanitair
  • Zittoiletten
  • Toiletpapier aanwezig
  • Hurktoiletten
  • Seniorentoilet
  • Stortbak voor chemische toiletten
  • Toilet-douche combinatie (min. 2,15mx2,15m)
  • Douches: warm water
  • Sanitaire voorzieningen voor mindervaliden in hetzelfde blok als voor overige kampeerders
  • Douchezitje / douchestoel (opklapbaar of verrijdbaar) ongeveer 48 cm hoog
  • Babyroom
Bodem en beplanting
  • Plaatsen met veel schaduw
  • Plaatsen met enige schaduw
  • Plaatsen zonder schaduw
  • Afgebakende plaatsen
  • Grasland
  • Terrassencamping
  • Verharde standplaats
Wassen, afwassen, koken
  • Afwasbakken: warm water
  • Afwasbakken: koud water
  • Wasmachine(s)
  • Textielwasbakken: koud water
  • Textielwasbakken: warm water
  • Droogtrommel(s)
  • Strijkgelegenheid
Eten, drinken en levensmiddelen
  • Ontbijt verkrijgbaar
    • periode:15-05/15-09
  • Vers brood verkrijgbaar op de camping
    • periode:02-07/27-08
  • Levensmiddelen: beperkt verkrijgbaar
  • Restaurant (met ruime keuze)
    • periode:01-05/30-09
  • Snackbar
    • periode:15-05/15-09
  • Afhaalmaaltijden
    • periode:15-05/15-09
  • Bar
    • periode:15-05/15-09
  • Gemeenschappelijke barbecueplaats
  • Invriezen koelelementen
  • Koelijs verkrijgbaar
Te huur op of bij camping
  • Stacaravans
    • aantal:20
  • Bungalows/chalets
    • aantal:30
  • Mountainbikes
  • Kano's
  • Kajaks
  • Waterfietsen
  • Lodgetent zonder sanitair
    • aantal:6
Zwemmen
  • Waterglijbaan (> 10 m)
  • Buitenzwembad
    • oppervlakte:400 m2
    • periode:15-05/15-09
    • Verwarmd:ja
  • Peuterbad (voor 1-3 jarigen, < 40 cm)
    • oppervlakte:40 m2
    • periode:15-05/15-09
    • Verwarmd:ja
  • Ligweide
Watersport en waterrecreatie
  • Visgelegenheid
  • Wildwatervaren/kajak/rafting
Voor kinderen
  • Waterglijbaan (> 10 m)
    • oppervlakte:40 m2
    • periode:15-05/15-09
    • Verwarmd:ja
  • Animatieprogramma: kinderen (min. 2x p.wk in hoogseiz.)
    • talen:Frans
    • periode:02-07/27-08
  • Enkele speeltoestellen
  • Recreatieruimte
  • Disco-avonden
  • Miniclub (min. 4x p.wk in hoogseizoen)
    • talen:Frans
  • Kindersanitair
  • Babyroom
  • Trampoline
  • Speelautomaten
  • Minigolf
Sport en spel
  • Tafeltennistafel
  • Multisportveld
  • Jeu de boulesbaan
  • Minigolf
Recreatie (volwassenen)
  • Animatieprogramma: volwassenen (min. 2x p.wk in hoogseiz.)
    • talen:Frans
    • periode:02-07/27-08
  • Visgelegenheid
  • Fietsroutes bij de camping
    • zwaarte:zwaar | gemiddeld
  • Gemarkeerde wandelroutes bij de camping
    • zwaarte:zwaar | gemiddeld
  • Recreatieruimte
  • Excursieprogramma (min. 2x p.wk in hoogseiz.)
    • periode:04-07/29-08
  • Televisie
  • Speelautomaten
  • Begeleide wandeltochten
    • periode:04-07/29-08
Ligging van de camping
  • Gelegen aan rivier/beek (max. 0,1 km)
  • Openbaar vervoer bij de camping (max. 0,5 km)
    • afstand:0,2 km
  • Inkoopmogelijkheid
    • afstand:2 km
Voor camperaars
  • Kampeerauto toegestaan
  • Speciale voorzieningen voor kampeerauto's
  • Ook geschikt voor kampeerauto's > 8m en > 4 ton
Voorzieningen bij kampeerplaats
  • Wateraansluiting op/bij de plaats (max. 15m)
  • Elektrische aansluiting mogelijk
    • Max. stroom:10 ampère
Mindervaliden
Diversen
  • Paden en wegen verlicht
  • Terrein bewaakt
  • Dag en nacht rustig
Adres & Route

Wilt u camping Camping du Domaine du Surgié boeken of meer informatie? Dat kan middels onderstaande gegevens of via de website van de camping

  • Camping du Domaine du Surgié
    base de Loisirs Surgié
    46100 / Figeac
    Frankrijk

  • Download GPS-coördinaten
    Selecteer uw navigatiesysteem:

    • TomTom (ov2)
    • Garmin (gpx)
    • CSV
  • Coördinaten: 44°36'46"N 2°2'57"E
  • Vanaf Aurillac N122 richting Figeac. In Figeac de aanduidingen 'Base de Loisirs du Surgié' volgen. De camping ligt helemaal achteraan in het domein.

  • Let op! Sinds 13 juli 2015 is het voor veel Franse campings verboden om eigen wegwijzerborden te plaatsen. Het is verstandig om de GPS-coördinaten te gebruiken om de camping te vinden.

  • +33561648854

  • +33561648917

  • Stuur deze camping een e-mail

  • www.domainedusurgie.com

Toon op kaart
Laden
Het weer op deze camping

Weersverwachting

Wo

20 / 11

Do

21 / 11

Vr

22 / 11

Za

23 / 11

Zo

24 / 11

Ma

25 / 11

Di

26 / 11

Max. 12.1° 10.7° 13.5° 12.5° 13.1° 13° 14°
Min -0.2° 3.1° 3.2° 10° 6.6° 5.1° 5.7°
Neerslag 0% 45% 40% 85% 50% 30% 35%
Windrichting ZO ZO ZO ZO W ZW Z
Windkracht 2 2 4 3 2 2 2

Klimaat

Relatieve vochtigheid Neerslagsom (mm) Zonne-uren
Jan. 84% 44 3
Feb. 80% 35 5
Mrt. 70% 53 6
Apr. 72% 110 6
Mei 72% 79 7
Jun. 70% 66 8
Jul. 72% 89 8
Aug. 72% 62 8
Sep. 76% 73 7
Okt. 83% 65 5
Nov. 88% 90 3
Dec. 86% 64 3

Gemiddelde temperatuur

Weeronline
Informatieaanvraag

ACSI Eurocampings stuurt uw informatieaanvraag door naar "Camping du Domaine du Surgié".

Let op; u verstuurt een informatieaanvraag. U kunt niet direct reserveren middels dit formulier. U krijgt rechtstreeks contact met de camping en ACSI Eurocampings kan geen invloed uitoefenen op het verloop daarvan.

1 Informatieaanvraag Wat wilt u doen?
Stel uw vraag:
(in de taal van het land waar de camping ligt of in het Engels)
2 Uw gegevens

3 Uw aanvraag
In welke taal wilt u bij voorkeur een antwoord krijgen? Let op; het is mogelijk dat de camping niet aan dit verzoek kan voldoen.