
Alle foto’s (1)
Bekijk video
Camping Le Pradal
Fantastisch
Bekijk 4 beoordelingen
Direct aan de rivier de Gardon
Zwembad met ligstoelen rondom
Glijbaan, springkasteel & zandbak
Privéstrand aan de rivier
Camping Le Pradal ligt dicht bij het dorp Anduze, aan de rivier de Gardon. De camping is te vinden aan de rand van het beroemde bamboebos ‘Bambouseraie’, midden in de ongerepte natuur waar het heerlijk rustig is.
Campings in de omgeving
Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Inspecteur
Dhr. P. Muylle
Leuke schaduwrijke camping op 1 km van Anduze. Ligt aan de Gardon met klein zandstrand, langs weg, vlakbij het bamboebos. Prima zwembad, gratis Wifi. Deze camping ligt het dichtst bij Anduze.
Algemene informatie
Openingsdata
Nu open
Gebied
3.5 ha
Hoogte
150 m
Toerplaatsen
95 (90–120 m²)
Camperplaatsen
20
Huuraccommodaties
37
Richtprijs 1
€ 46,60
Richtprijs 2
€ 62,88
Geschikt voor mindervalide gasten
Ja
Naturistencamping
Nee
Beoordelingen (4)
Fantastisch
Score uit 4 beoordelingen.
Sanitair
7,5
Personeel
8,0
Prijs-kwaliteitverhouding
7,8
Kindvriendelijkheid
7,7
Sportfaciliteiten
7,0
Zwembad
7,8
Eten en drinken
6,3
Omgeving
9,0
Op een nagenoeg lege camping een week doorgebracht. Het onderhoud was daardoor niet up to date wat merkbaar was in het 2 dagen gesloten zwembad wegens herstel en slecht gemaaide plekken. Bovendien was er totaal geen restauratie open wat niet vermeld was op de website.
Sanitair
8,0
Personeel
7,0
Prijs-kwaliteitverhouding
7,0
Kindvriendelijkheid
7,0
Sportfaciliteiten
7,0
Zwembad
7,0
Eten en drinken
4,5
Omgeving
9,0
Een hele fijne camping. Zeer vriendelijke eigenaren, mooi zwembad, fijne rivier. Op loopafstand van Anduze. Schoon sanitair. Kortom wij hebben genoten. Onbegrijpelijk dat de camping niet volstond, maar daardoor was het lekker rustig bv bij t zwembad.
Sanitair
8,0
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
8,0
Kindvriendelijkheid
8,0
Zwembad
9,0
Eten en drinken
8,0
Omgeving
9,0
Prima camping, wij zitten in het voorseizoen. Onze plek op het veld langs het water. Wel erg rumoerig ivm de drukke weg die eromheen ligt. sanitair gebouw aan de kant van het water was afgesloten van water enkel kon wel gebruik worden gemaakt van de toiletten. \'savonds geen verlichting in dit toiletgebouw. Bij elk sanitairgebouw geen wcpapier, geen zeep en geen wc-brillen. Het restaurant was nog gesloten dus daar kunnen we niks over zeggen. De camping zelf ziet er netjes uit en het sanitair is ook netjes bijgehouden! Zwembad is ook prima! Het centrum van Anduze is ook erg leuk om hier rond te wandelen, een hapje te eten.
Sanitair
7,0
Personeel
8,0
Prijs-kwaliteitverhouding
9,0
Kindvriendelijkheid
8,0
Zwembad
8,0