
Alle foto’s (3)
Camping Les Patîs
Fantastisch
Bekijk 419 beoordelingen
Prachtige ligging in Loirestreek
Gelegen aan rivier La Cisse
Bij de fietsroute Loire à Vélo
Streekproducten & wijnproeven
Camping Les Patis in Nazelles-Négron, vlak bij de plaats Amboise, is een heerlijke plek om bij te komen en de Loirestreek te ontdekken. Naast de camping kabbelt rivier La Cisse, waar je in alle rust kunt vissen. De betoverende bosrijke omgeving biedt mogelijkheden voor zowel ontspanning als avontuur. Bovendien bevindt de camping zich aan de bekende toeristische fietsroute Loire à Vélo, waardoor je gemakkelijk met de fiets de prachtige omgeving kunt verkennen.
Campings in de omgeving
Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Inspecteur
Dhr. J.J.E.M. Verheijen
Een zeer rustieke camping op een steenworp afstand van Amboise. Hier vindt men rust, ruimte en prima service om te ontspannen, maar zeker ook een bijzondere omgeving om te voet, per fiets of met de auto te bezoeken. Naast de camping is een speeltuin, een multisportveld en een jeu-de-boulesbaan.
Algemene informatie
Openingsdata
Nu gesloten
Gebied
1.5 ha
Toerplaatsen
60 (100–120 m²)
Camperplaatsen
10
Huuraccommodaties
6
Richtprijs 1
€ 25,00
Richtprijs 2
€ 30,00
Geschikt voor mindervalide gasten
Ja
Naturistencamping
Nee
Beoordelingen (419)
Fantastisch
Score uit 419 beoordelingen.
Sanitair
7,7
Personeel
9,2
Prijs-kwaliteitverhouding
8,7
Kindvriendelijkheid
8,3
Sportfaciliteiten
6,5
Eten en drinken
7,5
Omgeving
8,8
Een fijne verrassing tijdens onze doorreis! Wat een verrassing, deze camping vonden we tijdens onze doorreis. Het is een kleine, gezellige camping met verrassend grote plaatsen en veel groen. Die avond was er live muziek bij de foodtruck, waar we bovendien heerlijk hebben gegeten. Dat zorgde voor een gezellige sfeer. Ook het gezellige stadje Amboise ligt dichtbij, zeker een bezoekje waard. Het sanitair is wat verouderd, maar alles was schoon en netjes. Al met al een leuke camping met een fijne sfeer, ruime plaatsen en een ideale ligging. Zeker een aanrader voor wie tijdens een doorreis een gezellige en rustige plek zoekt!
Sanitair
7,0
Personeel
8,0
Prijs-kwaliteitverhouding
8,0
Eten en drinken
8,0
Omgeving
8,0
We hadden de keuze uit meerder plekke. en hebben een schaduwrijke plek gekozen. De plekken zijn ruim, duidelijk afgebakend en redelijk vlak.
Sanitair
8,0
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
9,0
Sportfaciliteiten
4,5
Eten en drinken
5,5
Omgeving
9,0
zeer leuke camping met ruime plaatsen, goed onderhouden sanitair, uiterst vriendelijke beheerder, in het groen. Vlot met fiets via fietspaden (!) naar Amboise, winkels op 2 km. Aanrader!
Sanitair
8,0
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
9,0
Kindvriendelijkheid
9,0
Sportfaciliteiten
8,0
Eten en drinken
9,0
Rustig, prettig gelegen
Personeel
10,0
Accommodatie
8,0
Gastvrijheid
8,0
Hygiene/netheid
10,0
AcsiCampsiteReview\Entity\Category:name:18
8,0
AcsiCampsiteReview\Entity\Category:name:19
8,0
AcsiCampsiteReview\Entity\Category:name:20
8,0
Bron: CTOUTVERT
Heerlijk kleine camping met supervriendelijke ontvangst. Kijk vooral even verder dan de foodtruck die niet altijd open is in het laagseizoen. Schoon sanitair en milieubewust.
Personeel
10,0
Accommodatie
10,0
Gastvrijheid
9,0
Hygiene/netheid
9,0
AcsiCampsiteReview\Entity\Category:name:18
9,0
AcsiCampsiteReview\Entity\Category:name:19
9,0
AcsiCampsiteReview\Entity\Category:name:20
10,0
Bron: CTOUTVERT