Elke camping wordt jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
ACSI logoEC logo
Campsite photo 1

Camping de la Côte d'Argent

7.5

Gemiddeld

Bekijk 4 beoordelingen

Camping de la Côte d'Argent is een camping in Hourtin-Plage, Gironde, gelegen bij zee, in het bos en aan een meer/recreatieplas. Deze terrassencamping en camping met hellend terrein heeft plaatsen met afbakening, met schaduw, zonder schaduw en met enige schaduw. Camping de la Côte d'Argent ligt nabij een zandstrand. Er is mogelijkheid tot het huren van stacaravans. De camping beschikt over een speeltuin en sportterrein.

Campings in de omgeving

Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI

Logo

Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

J. Monballyu

Inspecteur

J. Monballyu

Complete camping met zwemparadijs op 350m van het strand. Alle kinderanimaties zijn bij de prijs inbegrepen. Alhoewel het een grote camping is, is er een behaaglijk gevoel van rust. Prachtig nieuw zwemparadijs.

Algemene informatie




Beoordelingen (4)

7.5

Gemiddeld

Score uit 4 beoordelingen.

Sanitair

7,6

Personeel

7,4

Prijs-kwaliteitverhouding

7,4

Kindvriendelijkheid

7,6

Entertainment

6,9

Sportfaciliteiten

7,1

Zwembad

7,1

Eten en drinken

7,1

Omgeving

9,0

8.1
Mariska Stoots
Paren
Verblijfsperiode: August 2023

Heerlijke vakantie gehad! Goede voorzieningen: grote campingsupermarkt met vers brood in de ochtend, open van 8-20 uur). Restaurant met afhaal, wijnshop, fitnesszaal, grote game-room met snooker, ping-pong en andere spellen. Mooi zwembad met ligstoelen (helaas wel handdoekje leggen). Open van 10-19 uur. Mag wel tot iets later. Zwembad te klein voor capaciteit in hoogseizoen, maar in 2024 komt er een nieuw zwemparadijs. Piraten waterspeelplaats met glijbanen erg in trek bij de kids. Houd je van levendigheid? Kies dan een plek op het voorste gedeelte. Houd je van meer rust? Kies dan een plek achteraan (wel een stuk lopen naar voorste gedeelte. Houd daar rekening mee!) Op de plek was helaas geen waterpunt, dus neem watertank/karretje mee. Nette sanitairgebouwen met goede douchestraal en lekker warm water. Wc papier hangt er ook. Strand vanaf camping prima te lopen. Je loopt door Hourtin-Plage langs leuke winkeltjes, surfshops en restaurantjes. Zee heeft veel golven en groot verschil tussen eb en vloed. Zwemgedeelte met lifeguards. Ook leuke strandjes aan het Lac d’Hourtin of in de haven van Hourtin. Grote supermarkt (Carrefour en Lidl) op 12 km in Hourtin zelf. In het hoogseizoen bijna iedere avond animatie bij het restaurant van 21:30-23:00. Er wordt ook veel georganiseerd bij de kidsclub.

Sanitair

Personeel

Prijs-kwaliteitverhouding

Kindvriendelijkheid

Entertainment

Sportfaciliteiten

Zwembad

Eten en drinken

Omgeving

8.5
lien waerlop
Gezinnen met kinderen van 4 tot 12 jaar
Verblijfsperiode: August 2021

Super mooie camping gelegen in pijnboombossen. Half schaduw half zon. Sanitair wordt meerdere keren per dag gepoetst. Er is wel geen toiletpapier voorzien. Ook wc borstel zou een pluspunt zijn mocht die aanwezig zijn. Zwembad top. Kids vonden piraten eiland de Max. Water is wel aan de koude kant en Ligbedden ontbreken aan het zwembad.

Sanitair

Personeel

Prijs-kwaliteitverhouding

Kindvriendelijkheid

Entertainment

Sportfaciliteiten

Zwembad

Eten en drinken

Voorzieningen

Locatie

Contact

Klimaat

talkdesk