
Alle foto’s (5)
Knaus Campingpark Essen-Werden
Normaal
Bekijk 6 beoordelingen
Campings in de omgeving
Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Inspecteur
Dhr. L.C.M. Buijssen
Rustig camping aan een rivier. Er is een kleine campingwinkel voor de eerste levensbehoeften. Restaurant met terras. Camping ligt in de stad Essen. In de buurt van de Baldeneysee.
Algemene informatie
Openingsdata
Nu open
Gebied
6 ha
Toerplaatsen
140 (80–100 m²)
Vaste jaarplaatsen
130
Huuraccommodaties
17
Richtprijs 1
€ 50,30
Richtprijs 2
€ 60,50
Geschikt voor mindervalide gasten
Ja
Naturistencamping
Nee
Beoordelingen (6)
Normaal
Score uit 6 beoordelingen.
Sanitair
7,3
Personeel
6,4
Prijs-kwaliteitverhouding
5,1
Kindvriendelijkheid
5,6
Sportfaciliteiten
6,8
Eten en drinken
8,3
Omgeving
6,1
1 nacht gestaan met de camper. Mooie camping en geweldige douches aan het begin. Leuk speeltuintje voor de kinderen. Eettentje was dicht dus kunnen we niet beoordelen. Aardige en behulpzame mensen van de receptie, we kwamen wat later aan en ze belde om te vragen of we brood wilde bestellen voor de volgende ochtend, top service.
Sanitair
9,0
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
8,0
Kindvriendelijkheid
8,0
Sportfaciliteiten
8,0
Eten en drinken
9,0
Kwamen om 10 over 12 bij de camping aan. Slagboom gesloten. De tuinman opende de slagboom, en we konden doorrijden. Binnen de slagboom kwam ons een dame tegemoet, die ons sommeerde om te stoppen, want het was mittagruhe, tot 14.00 uur. We moesten wachten tot na 2 uur. Geen probleem voor ons. Op de vraag of er nog een plaats was, werd geantwoord: weet ik niet. In de bijna 2 uur zijn ons 11 auto\'s gepasseerd, om zowel in als uit te rijden. Ook de tuinman met zijn bladblazer is nog ruime tijd bezig geweest met lawaai maken. Niks mittagruhe dus. Alleen laten zien wie de baas is op de camping. Het lijkt op toeristen plagen Zeer slechte bedrijfsvoering! Geen controle, over wat er op de camping gebeurd. Belachelijke hoge prijs, 2 personen +caravan, en dit in het naseizoen. Rommelige camping, geen duidelijke plaatsen, alles staat door elkaar, wc in een toiletwagen. Op het einde van de camping staat een circustent, met het daarbij behoren personeel. Dit zijn dus geen toeristen, maar werklui. Het neuswiel van de caravan komt de stoeprand niet op, deze is te hoog. Drassige boel, met af en toe gravel. Niet aan te raden.
Sanitair
4,5
Personeel
4,5
Prijs-kwaliteitverhouding
4,5
Kindvriendelijkheid
5,5
Omgeving
5,5
Aan het eind van de camping was plaats werd ons gezegd met een stroomaansluiting caravan op een kleine plaats gemanoeuvreerd echter geen stroomaansluiting naar de receptie werd onvriendelijk te woord gestaan dat stroom niet in de prijs zat???? en als het niet beviel dat ik kon vertrekken leuk na een rit van 500 km. En de acsikaart werd niet geaccepteerd. Kan deze camping echt niet aanbevelen.
Sanitair
7,0
Personeel
4,5
Prijs-kwaliteitverhouding
4,5
Kindvriendelijkheid
4,5
Omgeving
4,5
te duur buiten het hoogseizoen terrein slecht onderhouden slechte markering van de plaatsen omgeving mooi om te wandelen en te fietsen
Sanitair
9,0
Personeel
5,5
Prijs-kwaliteitverhouding
4,5
Kindvriendelijkheid
5,5
Sportfaciliteiten
7,0
Eten en drinken
7,0