
Alle foto’s (17)
Bekijk video
Camping Daftö Resort
Fantastisch
Bekijk 5 beoordelingen
Camping in piratensfeer
Piratenspeelparadijs Daftöland
Piratenzwemparadijs
Restaurant met piratenmenu's
Het Zweedse Daftö Resort is een luxe vijfsterrencamping in een streek (Bohuslän) die gekenmerkt wordt door zee, strand, zand, rotsen en bos. De camping ligt op ongeveer 6 km van de plaats Strömstad. De terrassencamping ligt aan zee en wordt begrensd door bos. Het terrein heeft een bijzondere aankleding: alles is hier in piratensfeer, compleet met piratenzwemparadijs. In de zomermaanden worden dagelijks leuke en spannende activiteiten georganiseerd voor kinderen, gebaseerd op piratenavonturen. Het beroemde piratenspeelparadijs Daftöland ligt overigens pal naast de camping. De ouders genieten ook van de vijf sterren, zoals te merken is aan de zeer prettige (sport)ambiance en het wellnesscentrum.
Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Inspecteur
L.M. Struijf
Luxe 5-sterrencamping direct aan de scheren in Bohuslän. Weinig schaduw maar met veel voorzieningen zoals een zwembad en het beroemde buitenkinderspeelparadijs Daftöland, waar 's zomers dagelijks activiteiten plaatsvinden, gebaseerd op piratenavonturen.
Algemene informatie
Beoordelingen (5)
Fantastisch
Score uit 5 beoordelingen.
Sanitair
8,4
Personeel
8,0
Prijs-kwaliteitverhouding
8,2
Kindvriendelijkheid
7,8
Entertainment
7,8
Sportfaciliteiten
7,5
Zwembad
7,4
Eten en drinken
8,0
Omgeving
8,4
Fantastische terras camping. Sanitair is ontzettend goed, uitgebreid, schoon; in ons kamperend leven nog nooit zo goed gezien. Het zwembad is leuk voor kinderen. Net als de diverse speeltuintjes en midgetgolf. De WiFi is erg goed. Het restaurant heeft een prima kaart en normale horeca prijzen. Het winkeltje is voldoende voor de eerste dagen. De kampeerplekken zijn erg goed en er is veel keuze in grote, zelfs plekken met asfalt voor de grootste kampers. In de omgeving kun je leuk wandelen. En na een bezoek aan Daftöland, Kostereiland, het stadje en een wandeling heb je de omgeving wel verkend. Op een uur rijden de dierentuin. Ook campingaz te krijgen bij de marine-winkel. Veel Zweden en Nooren, nauwelijks Nederlanders. We komen hier graag weer terug.
Sanitair
Personeel
Prijs-kwaliteitverhouding
Kindvriendelijkheid
Entertainment
Sportfaciliteiten
Zwembad
Eten en drinken
Omgeving