ACSI logoEC logo
Campsite photo 1

Habo Camping & Stugby

7.7

Fantastisch

Bekijk 5 beoordelingen

Habo Camping & Stugby is een camping in Habo, Jönköping, gelegen in het bos. De camping heeft plaatsen met afbakening, met schaduw, zonder schaduw en met enige schaduw. Er is mogelijkheid tot het huren van trekkershutten.

Campings in de omgeving

Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI

Logo

Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Dhr. M.  Hertgers

Inspecteur

Dhr. M. Hertgers

Ruim opgezette gezinscamping verdeeld over meerdere velden. In de nabijheid van het natuurreservaat Domneån. Zwemgelegenheid met zandstrand op loopafstand (5 min) bij het Vättern-meer. Hier is een hellingbaan voor rolstoelgebruikers.

Algemene informatie

Openingsdata

Geopend vanaf 01 mei t/m 15 september

Nu open


Gebied

7.4 ha

Hoogte

159 m

Toerplaatsen

60 (100–120 m²)

Vaste jaarplaatsen

5

Camperplaatsen

9

Huuraccommodaties

10

Richtprijs 1

€ 35,45

Richtprijs 2

€ 35,45


Geschikt voor mindervalide gasten

Ja

Naturistencamping

Nee

Beoordelingen (5)

7.7

Fantastisch

Score uit 5 beoordelingen.

Sanitair

7,0

Personeel

8,0

Prijs-kwaliteitverhouding

7,3

Kindvriendelijkheid

8,6

Sportfaciliteiten

7,1

Omgeving

8,0

6.4
Wim van der Spek
Senioren
Verblijfsperiode: July 2026

toiletgebouw is afgesloten en er staan 2 noodvoorzieningen voor het sanitair. Het terrein eromheen is een bouwput.

Sanitair

5,5

Personeel

7,0

Prijs-kwaliteitverhouding

4,5

Kindvriendelijkheid

7,0

Sportfaciliteiten

8,0

7.5
Eva Berntsen
Gezinnen met kinderen tot 4 jaar
Verblijfsperiode: September 2024

mooie ruime plekken, tussen de bomen, met midden op het veld een speeltuintje. De toiletten zouden wel iets vaker schoongemaakt mogen worden, de douches blijven erg nat. Er was dit hele weekend tot 12 uur ‘s nachts harde muziek. (we denken van de motorclub iets verderop) Personeel is vriendelijk, en de sfeer op de camping goed!

Sanitair

5,5

Personeel

8,0

Prijs-kwaliteitverhouding

7,0

Kindvriendelijkheid

9,0

Sportfaciliteiten

8,0

8.2
Petra van der Welle
Paren
Verblijfsperiode: July 2022

prima prijs kwaliteit verhouding. Mooie schone douches (ruim opgezet) goede afwas gelegenheid. heel kind vriendelijk met op ieder veld speeltoestellen. en een zandbak. niet overal WiFi aanwezig. zeer aardige ontvangst. het boeking systeem via het internet liet wel wat te wensen over.

Sanitair

9,0

Personeel

8,0

Prijs-kwaliteitverhouding

8,0

Kindvriendelijkheid

9,0

Sportfaciliteiten

7,0

8.2
Kompie
Paren
Verblijfsperiode: June 2022

Ruime kampeerplaatsen op kleine veldjes in het groen en vriendelijke ontvangst. Dichtbij het meer.

Sanitair

7,0

Personeel

9,0

Prijs-kwaliteitverhouding

8,0

Kindvriendelijkheid

9,0

Omgeving

8,0

Voorzieningen

Locatie

Contact

Klimaat

Deze camping is ook te vinden in:

talkdesk