Elke camping wordt jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
ACSI logoEC logo
Campsite photo 1

Camping Na Spici

6.6

Gemiddeld

Bekijk 2 beoordelingen

Camping Na Spici is een camping in Kysibl Kyselka, Karlsbad, gelegen aan een rivier/beek. Deze terrassencamping heeft plaatsen zonder schaduw en met enige schaduw. Er is mogelijkheid tot het huren van trekkershutten, appartementen en bungalows/chalets. De camping beschikt over een speeltuin en sportterrein.

Campings in de omgeving

Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI

Logo

Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Mevr P.H.M.  Bakx-Mikkers

Inspecteur

Mevr P.H.M. Bakx-Mikkers

Camping in parkachtige omgeving aan een rivier. Goed onderhouden sanitair verdeeld over meerdere gebouwen op het terrein. Ideaal uitgangspunt voor trip naar kuuroord Karlovy Vary. Prima plek om in de rivier te kajakken. De zeer vriendelijke eigenaresse runt ook een uitstekend hotel/restaurant met terras.

Algemene informatie

Openingsdata

Geopend vanaf 01 april t/m 31 oktober

Nu gesloten


Gebied

2 ha

Hoogte

350 m

Toerplaatsen

90 (32–100 m²)

Huuraccommodaties

12

Richtprijs 1

€ 19,69

Richtprijs 2

€ 23,79


Geschikt voor mindervalide gasten

Nee

Naturistencamping

Nee


Volg deze camping

Beoordelingen (2)

6.6

Gemiddeld

Score uit 2 beoordelingen.

Sanitair

5,0

Personeel

5,0

Prijs-kwaliteitverhouding

7,5

Kindvriendelijkheid

8,0

Sportfaciliteiten

7,0

Eten en drinken

7,3

6.1
Hielke Doetjes
Paren
Verblijfsperiode: June 2025

Bij onze aankomst treffen we een terrein vol auto’s, tenten, caravans en partytenten kris kras door en tegen elkaar. Het sanitair stamt uit de Sovjet tijd en is daarna blijkbaar nooit aangepast of verbeterd. Wellicht is deze camping lang geleden geïnspecteerd. Ondanks de kajak mogelijkheden is deze camping volgens ons beslist geen aanrader.

Sanitair

5,5

Personeel

4,5

Prijs-kwaliteitverhouding

7,0

Kindvriendelijkheid

7,0

Sportfaciliteiten

7,0

Eten en drinken

5,5

7.2
Marcel
Paren
Verblijfsperiode: May 2025

Het campingveld is groot en omgeven door hoge bomen die het afscheiden van het riviertje ernaast. Het sanitair is wel stokoud en verdeeld over het gebouw van het hotel, een houten gebouwtje en een soort containergebouwtje op het grote veld. Toen wij er waren was het koud, dus we hebben de douche even overgeslagen. Het zag er wel schoon uit, maar we vertrouwden niet helemaal dat er warm water uit zou komen.

Sanitair

4,5

Personeel

5,5

Prijs-kwaliteitverhouding

8,0

Kindvriendelijkheid

9,0

Sportfaciliteiten

7,0

Eten en drinken

9,0

Voorzieningen

Locatie

Contact

Klimaat

talkdesk