Elke camping wordt jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
ACSI logoEC logo
Campsite photo 1

Camping Amerika

7.4

Gemiddeld

Bekijk 5 beoordelingen

Camping Amerika is een camping in Františkovy Lázně, Karlsbad, gelegen in het bos en aan een meer/recreatieplas. Deze camping met hellend terrein heeft plaatsen zonder schaduw en met enige schaduw. Er is mogelijkheid tot het huren van trekkershutten en bungalows/chalets. De camping beschikt over een sportterrein.

Campings in de omgeving

Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI

Logo

Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Mevr P.H.M.  Bakx-Mikkers

Inspecteur

Mevr P.H.M. Bakx-Mikkers

Mooie camping gelegen aan een meer, met panoramisch uitzicht. De camping heeft goede voorzieningen, waaronder een overdekt verwarmd zwembad. Gezellig klein restaurant met vriendelijke eigenaar. De camping heeft een padelbaan.

Algemene informatie

Openingsdata

Geopend vanaf 01 april t/m 31 oktober

Nu gesloten


Gebied

2.8 ha

Toerplaatsen

84 (100–100 m²)

Huuraccommodaties

44

Richtprijs 1

€ 32,50

Richtprijs 2

€ 40,50


Geschikt voor mindervalide gasten

Ja

Naturistencamping

Nee

Beoordelingen (5)

7.4

Gemiddeld

Score uit 5 beoordelingen.

Sanitair

7,3

Personeel

7,7

Prijs-kwaliteitverhouding

7,2

Kindvriendelijkheid

7,3

Sportfaciliteiten

6,8

Eten en drinken

7,1

Omgeving

8,3

Geen beoordelingen gevonden voor de geselecteerde filters.

Voorzieningen

Locatie

Contact

Klimaat

Deze camping is ook te vinden in:

talkdesk