
Alle foto’s (16)
Camping Finsterhof
Fantastisch
Bekijk 6 beoordelingen
Natuurcamping
Groenten en fruit uit eigen tuin
Op 50 km van Wenen
Speeltuin en kinderboerderij
Deze natuurcamping in het Oostenrijkse Neulengbach ligt in een rustige, groene omgeving en is omringd door akkers, velden en bossen. Hierdoor is de camping een perfecte uitvalsbasis voor wandel- en fietstochten. Er zijn verschillende routes in de omgeving die je langs pittoreske dorpjes en historische bezienswaardigheden leiden. Camping Finsterhof is een ideale camping voor natuurliefhebbers en actieve vakantiegangers die op zoek zijn naar rust, ontspanning en een gezellige sfeer.
Campings in de omgeving
Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Inspecteur
W. Knol
Flinke camping op het terrein van een oude rommelige boerderij nabij Neulengbach, Das Herz im Wienerwald. Ruime, deels schaduwrijke plaatsen op gras. Ideale camping voor kampeerders die houden van de natuur, fietsen en wandelen.
Algemene informatie
Beoordelingen (6)
Fantastisch
Score uit 6 beoordelingen.
Sanitair
7,3
Personeel
8,5
Prijs-kwaliteitverhouding
7,9
Kindvriendelijkheid
7,9
Omgeving
7,7
kleine camping als doorreiscamping gebruikt door ons. Slecht bewegwijzerd, niemand gezien, en op een drassig schuin weiland gestaan, er is nog veel werk aan de winkel vooraleer je hier deftig kan staan. men heeft dan weer wel een mooi sanitair gebouwd tussen de bouwvallige ruïnes, weinig structuur. voor 1 nacht was het wel ok hoor. Voor de rest weinig voorzieningen, maar hier is wel iets moois van te maken, wie weet, zeer vriendelijke vrouw aan de receptie die moeilijk te vinden was.
Sanitair
Personeel
Prijs-kwaliteitverhouding
Kindvriendelijkheid
Omgeving
De camping ligt op het terrein van een mooie, oude boerderij. Het sanitair is flink gedateerd, maar de camping is 3 maanden geleden overgenomen door kleindochter Lisa! Zij timmert flink aan de weg! Er is nu uitstekende wifi over het hele terrein, er is een speeltuintje voor kinderen weggezet sinds kort en er wordt gebouwd aan een nieuw sanitair gebouw. Lisa zelf is ongelooflijk gastvrij en heel erg vriendelijk. Ze is de hele dag druk in de weer voor haar gasten en straalt uit dat ze veel plezier heeft in wat ze doet. Ze heeft een duidelijke visie voor het bedrijf en is actief aan de slag om er iets moois van te maken. Wij hebben een hele leuke tijd gehad en komen graag nog een keer terug!
Sanitair
Personeel
Prijs-kwaliteitverhouding
Kindvriendelijkheid
Omgeving
Wij waren eind mei op deze camping. Het gras stond ongeveer een halve meter hoog. De toiletten waren in een schuur en waren erg smerig. Het chemisch toilet moest ook hierin worden geleegd. Hoe kijkt een inspecteur hier naar of kondigd hij zijn bezoek aan? De afvalbakken waren ergens achterin en de laatste tijd niet geleegd.
Sanitair
Personeel
Prijs-kwaliteitverhouding
Omgeving