
Alle foto’s (1)
Pluscamp Saltstraumen Camping
Fantastisch
Bekijk 7 beoordelingen
Campings in de omgeving
Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Inspecteur
Mevr A. Roofthooft
Vlakke, ruime camping met verharde staanplaatsen met weinig tot geen begroeiing. In de omgeving vind je een supermarkt en diverse restaurants. Ideaal om de getijdestroom (3 m hoogteverschil) te bekijken. Goede vismogelijkheden, eveneens verwerken en invriezen van vis. Voor kinderen zijn er enkele speeltoestellen. Gemoderniseerde hutten en luxe sanitair.
Algemene informatie
Openingsdata
Nu open
Gebied
1.7 ha
Hoogte
30 m
Toerplaatsen
120 (0–0 m²)
Vaste jaarplaatsen
3
Huuraccommodaties
27
Richtprijs 1
€ 42,66
Richtprijs 2
€ 42,66
Geschikt voor mindervalide gasten
Ja
Naturistencamping
Nee
Beoordelingen (7)
Fantastisch
Score uit 7 beoordelingen.
Sanitair
8,7
Personeel
8,6
Prijs-kwaliteitverhouding
7,7
Kindvriendelijkheid
7,3
Sportfaciliteiten
7,0
Eten en drinken
7,2
Omgeving
8,0
Nette camping met vaste en functionele indeling voor campers/caravans waarbij iedere plaats is voorzien van een houten vlonder. Net en schoon sanitair. Goede vismogelijkheid ter plaatse. Camping beschikt over specifieke ruimte om zelf gevangen vis schoon te maken en eventueel in te vriezen. Keukenfaciliteiten-met name afwasmogelijkheden- netjes maar voor schaalgrootte camping wat beperkt. Camping is vanwege de omgeving zeker een aanrader. Wel wat aan de prijzige kant.
Sanitair
9,0
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
8,0
Kindvriendelijkheid
4,5
goede camping om het fenomeen saltstraumen te bekijken (loopafstand). sanitair perfect: schoon, modern en lekker ruim. warm water, maar opletten want de boiler is snel leeg. ruime plaatsen. aparte schoonmaak ruimte voor gevangen vis.
Sanitair
9,0
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
8,0
Kindvriendelijkheid
9,0
Eten en drinken
7,0
Wij stonden hier in 2016 ook. Een grote drukke camping met goede faciliteiten. Alles wordt goed schoongehouden. Men komt hier eigenlijk alleen voor het immense getijde-gebeuren. Een must-do voor iedereen. Hoewel je goed kunt wandelen zijn wij op de fiets geweest. Prima!
Sanitair
9,0
Personeel
8,0
Prijs-kwaliteitverhouding
7,0
Kindvriendelijkheid
8,0
Sportfaciliteiten
7,0
Omgeving
9,0
De vorige beoordelingen zien niet echt meer relevant de camping heeft namelijk een aardige update gehad sanitair is erg netjes (schoon en splinternieuw)
Sanitair
8,0
Personeel
8,0
Prijs-kwaliteitverhouding
7,0
Kindvriendelijkheid
8,0
Eten en drinken
5,5