Elke camping wordt jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
ACSI logoEC logo
Campsite photo 1

Camping Neset

8.1

Fantastisch

Bekijk 4 beoordelingen

Direct aan de rivier de Otra

Hamburgers en pizza in restaurant

Raften en zwemmen in de rivier

Setesdag, een wandelparadijs!

Camping Neset ligt op een lichtglooiende, driehoekige landtong direct aan de brede rivier de Otra, die door het Setesdal stroomt. Hier ben je elke seconde van de dag verzekerd van een ongerept uitzicht op het kristalheldere water en het laaggebergte. Kampeer hier direct aan het water, of anders een stukje verder op het terrein. Naast een ruim grasveld, is er een speciaal, verhard schiereiland voor campers. Ben je een wandelaar? Dan kom je hier zeker aan je trekken, want het Setesdal is een waar wandelparadijs. Ben je liever in of op het water? Zwem dan een rondje, of maak een tocht – met een stoombootje – op de rivier, of ga raften. Het stadje Evje ligt 12 km verderop, prettig voor winkelbezoek. In de buurt van Evje liggen steengroeven en een mineraalpark, waar je naar stenen kunt zoeken en ook zelf mag hakken. Spannend voor de kinderen!

Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI

Logo

Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

H. Sybesma

Inspecteur

H. Sybesma

De camping ligt op een glooiende landtong in een meer aan weg 9, op iets meer dan een uur rijden ten noorden van Kristiansand. Er zijn vrije zonrijke plaatsen op gras en kampeerplaatsen aan het water bij een strandje. Er zijn speciale plekken voor campers, waar ook caravans kunnen staan, waaronder één op een schiereiland in de Otra. Ruime verhuur van boten en hutten. Er is een gemeenschappelijke barbecue plaats op een idyllisch rotspunt in het meer. De camping wordt aan drie zijden omgeven door water. Je kunt er vissen, je kunt met een huurbootje of waterfiets het water op of je gaat gewoon aan de waterkant genieten van het geweldige uitzicht.

Algemene informatie




Beoordelingen (4)

8.1

Fantastisch

Score uit 4 beoordelingen.

Sanitair

8,5

Personeel

8,5

Prijs-kwaliteitverhouding

8,5

Kindvriendelijkheid

8,3

Sportfaciliteiten

7,5

Eten en drinken

7,5

Omgeving

8,0

8.3
Rosy
Paren
Verblijfsperiode: April 2024

Vriendelijke ontvangst door de eigenaar die ook Nederlands spreekt. We mochten ons installeren voor een woning om beschut te zijn van de koude noordenwind. Sanitair in orde en goed verwarmd. Winkels in Evje Heel mooie streek. Helaas geen korting meer

Sanitair

Personeel

Prijs-kwaliteitverhouding

Omgeving

Voorzieningen

Locatie

Contact

Klimaat

Campings in de omgeving