Elke camping wordt jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
ACSI logoEC logo
Campsite photo 1

Camping De Kienehoef

7.4

Gemiddeld

Bekijk 541 beoordelingen

Streekpark Kienehoef

Zwembad en recreatieplas aanwezig

Mooie wandel- en fietsroutes

Natuurrijke omgeving

Camping De Kienehoef Sint-Oedenrode, Észak-Brabant ban található, fekvése (Üdülő)tónál fekszik (legfeljebb 0,1 km). A kemping táborhelyekkel rendelkezik Parcelázott helyek, Árnyékos helyek, Árnyék nélküli helyek és Árnyékos helyek előfordulnak. Camping De Kienehoef közelében található Homokos part. A kempingben Gyerekjátszótér és Sportpálya.

Accommodatie Camping De Kienehoef

  • Basis kampeerplaats met hond

    De basiskampeerplaatsen zijn geschikt voor zowel caravans, tenten als voor campers. Houdt u van privacy en van rust? Dan zijn de kampeerplaatsen in het laantje of op de kleine veldjes wellicht iets voor u. De kampeerplaatsen waar honden zijn toegestaan liggen gezellig bij elkaar. De plaatsen liggen dicht gelegen bij het horecacentrum en het zwembad. <br><br>De auto mag u parkeren naast het kampeermiddel. De plaatsen zijn voorzien van 10 ampère stroom. Op de veldjes en laantjes vindt u verschillende waterpunten. Op kampeerplaatsen 1-39 zijn honden toegestaan. Deze plaatsen bevinden zich in een bosrijke omgeving.

    Bekijk details
  • Standplaats ANWB Camping Key Europa (exclusief overheidsheffingen)

    Standplaats is inclusief 2 personen, kampeermiddel, elektra en auto. Exclusief overheidsheffing (€1.80 p.p.p.n.).<br><br>Honden zijn uitsluitend toegestaan op standplaatsen 1 t/m 39 (max. 2 honden per plaats). Honden van bezoek zijn niet toegestaan.<br>Aanbieding 7=6, 14=11, 21=15

    Bekijk details

Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI

Logo

Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Dhr. P.W.J.  Winkelhuijzen

Inspecteur

Dhr. P.W.J. Winkelhuijzen

Sfeervolle gezinscamping met eigen recreatieplas, gedeeltelijk autovrij en grenzend aan prachtig recreatiepark. Gelegen op loopafstand van karakteristiek dorp St. Oedenrode.

Algemene informatie

Openingsdata

Geopend vanaf 01 april t/m 27 september

Nu open


Gebied

15 ha

Toerplaatsen

100 (100–100 m²)

Vaste jaarplaatsen

122

Richtprijs 1

€ 46,00

Richtprijs 2

€ 60,00


Geschikt voor mindervalide gasten

Nee

Naturistencamping

Nee


Volg deze camping

Beoordelingen (541)

7.4

Gemiddeld

Score uit 541 beoordelingen.

Sanitair

6,5

Personeel

8,7

Prijs-kwaliteitverhouding

8,0

Kindvriendelijkheid

6,8

Entertainment

7,2

Sportfaciliteiten

6,5

Zwembad

8,1

Eten en drinken

6,0

Omgeving

8,8

5.6
hanneke Z
Gezinnen met kinderen van 12 tot 18 jaar
Verblijfsperiode: May 2026

heerlijke zwem- en waterpret plas vriendelijk personeel goede kampeerplek

zwembad is klein voor zo'n groot aantal gasten geluidsoverlast van festival in de buurt

Personeel

7,0

Prijs-kwaliteitverhouding

5,0

Accommodatie

7,0

Entertainment

2,0

Zwembad

7,0

Bron: CTOUTVERT

9.2
JM V
Jongere paren
Verblijfsperiode: May 2026

Gezellige familie camping,

Hadden graag van te voren geweten dat we een plek hadden met maar 4 ampere stroom.

Personeel

9,0

Prijs-kwaliteitverhouding

10,0

Accommodatie

9,0

Zwembad

9,0

Omgeving

9,0

Bron: CTOUTVERT

8.5
Els W
Senioren
Verblijfsperiode: May 2026

Omdat er verschillende camperplaatsen volgeboekt waren , de gok genomen om naar de Kienhoef te rijden. En met succes . Maar 1 nacht gebleven,, maar voelde als een echte vakantie.

geen

Personeel

8,0

Prijs-kwaliteitverhouding

7,0

Accommodatie

9,0

Omgeving

10,0

Bron: CTOUTVERT

8.3
Bianca V
Gezinnen met kinderen van 12 tot 18 jaar
Verblijfsperiode: May 2026

Leuke camping in mooie omgeving

Personeel

8,0

Prijs-kwaliteitverhouding

8,0

Accommodatie

8,0

Omgeving

9,0

Bron: CTOUTVERT

7
Ar R
Jongere paren
Verblijfsperiode: May 2026

Ideaal voor als je een feest bij de helden van kien hebt , dit viel net voor Hemelvaart. Alleen is een arrangement verplicht . Maar om je heen kwamen en gingen er mensen toch voor 1 dag . Wat wij niet mochten . Dat was vreemd .

Meer variatie van.aantal dagen . Wij keken naar een heg , wat het verblijf niet aantrekkelijk maakte .

Personeel

9,0

Prijs-kwaliteitverhouding

6,0

Accommodatie

5,0

Omgeving

8,0

Bron: CTOUTVERT

Vorige
1
2
3
4
5
...
108
Volgende

Voorzieningen

Locatie

Contact

Klimaat

Campings in de omgeving

Deze camping is ook te vinden in:

talkdesk