Boerderijcamping De Ulend
Algemene gegevens
Boerderijcamping De Ulend is een camping in Kessel, Limburg. De camping heeft plaatsen zonder schaduw.
- Camping accepteert ACSI Club ID
Boerderijcamping De Ulend is een camping in Kessel, Limburg. De camping heeft plaatsen zonder schaduw.
Reisgezelschap: Senioren
Hebben hier einde juli enkele dagen met onze camper gestaan als afsluiting van een rondreis door Nederland. Mooie plek om tot rust te komen in een omgeving waar het mooi is om te fietsen . Zeer vriendelijke en behulpzame uitbaters. Eigenaar komt dagelijks een praatje slaan met de gasten op zijn avondrondje.
Reisgezelschap: Senioren
Een echte boerderijcamping. Vliegen, vliegen en nog eens vliegen. Tijdens het zonnen, tijdens het eten, tijdens de koffie. Ondanks de goede reviews nooit meer naar deze camping
Reisgezelschap: Senioren
De meivakantie 16 dagen prima verblijf geweest,nette beheerders en een atausiaste dochter Emma die de camping later wil gaan beheren.Sterk aanbevolen voor een gezellige vakantie,wij waren zeer tevreden.grt.Willy&Pierre Weijts.
"Verzorgde camping met ruime plaatsen. Tussen Kessel en Baarlo op ongeveer 1,5 km van de Maas. Veel wandel- en fietsmogelijkheden in de buurt."
* De openingsperiode kan afwijken door de maatregelen rondom het coronavirus.
** Vetgedrukte voorzieningen zijn niet bij de overnachtingsprijs inbegrepen. Hiervoor moet dus extra betaald worden. (Dit betekent niet dat de niet-vetgedrukte voorzieningen gratis zijn!)
A73 afslag 14 (Maasbree) over de N273 richting Baarlo/Maaseik. Na hectometerpaal 63,8 afslag links. Bordje De Ulend volgen.
Wilt u camping Boerderijcamping De Ulend boeken of meer informatie? Dat kan middels onderstaande gegevens of via de website van de camping
ACSI Eurocampings stuurt uw informatieaanvraag door naar "Boerderijcamping De Ulend".
Let op; u verstuurt een informatieaanvraag. U kunt niet direct reserveren middels dit formulier. U krijgt rechtstreeks contact met de camping en ACSI Eurocampings kan geen invloed uitoefenen op het verloop daarvan.
Camping echt open? Doe de Corona Camping Check | Blijf op de hoogte over kamperen in corona-tijd