
Alle foto’s (5)
Camping Diana
Fantastisch
Bekijk 7 beoordelingen
Campings in de omgeving
Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Inspecteur
J. Benthem
Vlak achter de winkelstraten van het antieke Olympia gelegen terrassencamping. 800m van het "Oude Olympia".
Algemene informatie
Openingsdata
Nu gesloten
Gebied
0.5 ha
Hoogte
80 m
Toerplaatsen
42 (40–60 m²)
Richtprijs 1
€ 30,00
Richtprijs 2
€ 40,00
Geschikt voor mindervalide gasten
Nee
Naturistencamping
Nee
Beoordelingen (7)
Fantastisch
Score uit 7 beoordelingen.
Sanitair
7,9
Personeel
8,6
Prijs-kwaliteitverhouding
7,8
Kindvriendelijkheid
7,8
Zwembad
8,3
Omgeving
8,7
zeer vriendelijke ontvangst met duidelijke uitleg over Olympia. camping ligt 200 mtr van centrum en 700 mtr van het museum. toiletgebouw ouder maar zeer schoon en functioneert prima . zwembad was nog dicht begin april. een aanrader als je Olympia wil bezoeken. !
Sanitair
9,0
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
9,0
Kindvriendelijkheid
8,0
Zwembad
8,0
De platteus waar de tenten op stonden waren een beetje mid, aangezien het water je tent in stroomde. Er was ook heel veel kattenpoep. Het gat achterin het hek was erg praktisch, zo konden we \'s avonds naar het dorpje toe. Dat was echt een toffe ervaring!
Sanitair
7,0
Personeel
9,0
Kindvriendelijkheid
8,0
Omgeving
9,0