ACSI logoEC logo
Campsite photo 1

Camping Huttopia Wattwiller

8.3

Fantastisch

Bekijk 4 beoordelingen

Zowel binnen- als buitenzwembad

Ruim aanbod sport en spel

Pony rijden in de kleine manege

Restaurant met lokale gerechten

Camping Huttopia Wattwiller is gelegen op een heuvelrug midden in de Elzas. Op deze moderne familiecamping vind je kampeerplaatsen en meerdere soorten huuraccommodaties. De camping beschikt over alle basisfaciliteiten en biedt een ruim aanbod aan sport, spel en activiteiten. Ook is er een kleine manege met pony’s en zowel een binnen- als buitenbad. Zonder al te veel opsmuk, maar lekker om af te koelen. Daarna pak je natuurlijk nog even een ijsje op het terras of geniet je van een pizza uit het restaurant.

Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI

Logo

Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Dhr. M.  Coomans

Inspecteur

Dhr. M. Coomans

Mooie terrassencamping gelegen in de bossen tussen Mulhouse en Colmar. Er zijn veel activiteiten voor kinderen en er is een overdekt- en openluchtzwembad.

Algemene informatie

Openingsdata

Geopend vanaf 01 april t/m 03 november

Nu open


Gebied

15 ha

Hoogte

540 m

Toerplaatsen

99 (80–100 m²)

Huuraccommodaties

89

Richtprijs 1

€ 32,00

Richtprijs 2

€ 41,40


Geschikt voor mindervalide gasten

Nee

Naturistencamping

Nee

Beoordelingen (4)

8.3

Fantastisch

Score uit 4 beoordelingen.

Sanitair

8,8

Personeel

8,5

Prijs-kwaliteitverhouding

8,3

Kindvriendelijkheid

8,5

Entertainment

8,0

Sportfaciliteiten

8,5

Zwembad

8,0

Eten en drinken

7,7

Omgeving

8,7

8.8
Alice Van der Voort
Paren
Verblijfsperiode: June 2026

Een ruime luxe tent, er ontbrak niets. 1 buitenstoel ( hadden we zelf gelukkig mee) doorgegeven dat er 1 ontbrak. Door hoge temp een goede ventilator gebracht door personeel met stoel. Was binnenstoel en daar waren er wel 5 van. Voor koude nachten genoeg dekens. Prachtige omgeving, zwembad top. Ontbijtservice goed geregeld. Zou zo weer terug gaan!!!!

Sanitair

9,0

Personeel

9,0

Prijs-kwaliteitverhouding

9,0

Kindvriendelijkheid

9,0

Sportfaciliteiten

8,0

Zwembad

9,0

Eten en drinken

8,0

Omgeving

9,0

8.2
Jeroen Timmermans
Gezinnen met kinderen tot 4 jaar
Verblijfsperiode: September 2024

Prachtige boscamping met originele accommodaties (zoals hutten/lodges) en schaduwrijke kampeerplekken. Prettige sfeer en aardig personeel.

Sanitair

8,0

Personeel

9,0

Prijs-kwaliteitverhouding

8,0

Kindvriendelijkheid

8,0

Entertainment

8,0

Sportfaciliteiten

9,0

Zwembad

8,0

Eten en drinken

8,0

Omgeving

8,0

Voorzieningen

Locatie

Contact

Klimaat

Campings in de omgeving

Deze camping is ook te vinden in:

talkdesk