Boek je vakantie

Alle foto’s (19)
Camping Les Chambons
Gemiddeld
Bekijk 44 beoordelingen
Karaokeavonden en DJ's
Animatieteam voor de jeugd
Jeu-de-boules en tafeltennis
Nabij Parc Régional de la Brenne
Camping Les Chambons ligt aan de oever van de Creuse in het plaatsje Argenton-sur-Creuse. Les Chambons is een aangename plek om je tent caravan of camper neer te zetten. Alle staanplaatsen zijn voorzien van stromend water en elektriciteit en de gehele camping is in 2017 nog geheel vernieuwd. Op zondagmiddag word je door de eigenaar welkom geheten met een gratis drankje. Dit kenmerkt gelijk de ontspannen sfeer die heerst op deze camping.
Accommodatie Camping Les Chambons
Stacaravan CLASSIC (2 slaapkamers)
Bekijk detailsStacaravan TRIBU (3 slaapkamers)
Bekijk detailsPipowagen
Charmante Roulotte pour 2personnes<br> 1 lit 140x190<br>Télévision kitchenette terrasse climatisation <br>Les animaux ne sont pas acceptés dans ce logement
Bekijk details
Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Inspecteur
J.B. Staneke
Vriendelijke camping met grote bomen, gelegen aan het riviertje de Creuse in het stadje Argenton, ook wel 'Venetië van de Berry' genoemd, met enkele Middeleeuwse en Romeinse overblijfselen (Museum Argentomagus). Dichtbij het centrum (15 min. te voet). Voie Verte (groene fietsroute) van 70 km.
Algemene informatie
Openingsdata
Nu gesloten
Gebied
1.3 ha
Hoogte
103 m
Toerplaatsen
54 (100–100 m²)
Vaste jaarplaatsen
54
Huuraccommodaties
10
Richtprijs 1
€ 22,20
Richtprijs 2
€ 25,20
Geschikt voor mindervalide gasten
Ja
Naturistencamping
Nee
Beoordelingen (44)
Gemiddeld
Score uit 44 beoordelingen.
Sanitair
6,7
Personeel
7,9
Prijs-kwaliteitverhouding
8,1
Kindvriendelijkheid
7,0
Sportfaciliteiten
6,2
Eten en drinken
6,2
Omgeving
8,4
De camping ligt aan de rand van het stadje Agentons sur Creuse, achter een woonwijk. Om de camping te bereiken moet je door een straat met huizen rijden. De camping zelf ligt aan een snel stromende rivier. Bij de camping is een kleine snackbar. De winkels van het stadje liggen net iets te ver weg om er snel naar toe te lopen. Brood halen kan bij de bakker in het stadje, maar de slagboom gaat om pas om 08.00 uur open. Het sanitair is prima en schoon. Er zijn twee sanitair blokken. Er is goed warm water, aparte ruimtes met een wastafel en een plek om je baby te verschonen. De douches zijn goed heet, er is toiletpapier en zeep om je handen te wassen/ De plaatsen zijn ruim en er is 10 ampère stroom. Er is ook gratis wifi, maar dat is zwak en onstabiel. Zeker als je iets verder van de receptie afstaat. Agentons sur Creuse is een leuk stadje met leuke terrassen en winkels. Deze prima camping is zeker de moeite waard om voor één of meerdere dagen te verblijven.
Sanitair
8,0
Personeel
8,0
Prijs-kwaliteitverhouding
8,0
Kindvriendelijkheid
8,0
Omgeving
8,0
Wij hebben hier één nacht gestaan. Het is een camping met veel fijne schaduwplekken. Het sanitair is eenvoudig maar schoon. Het enige minpuntje vind ik dat er bij de receptie een schildpad in het aquarium zwemt. Zo dier onvriendelijk, daar doe je niemand een plezier mee en zeker de schildpad niet. Wilt u alstublieft de schildpad een beter tehuis geven? Bijvoorbaat hartelijk dank. Jellie Keijzer.
Sanitair
7,0
Personeel
7,0
Prijs-kwaliteitverhouding
7,0
Kindvriendelijkheid
7,0
Sportfaciliteiten
7,0
Eten en drinken
7,0
Kleine maar gezellige camping. Proper sanitair en heerlijk warm water. Leuke speeltuigen voor de kinderen voorzien. Eten, drinken en sportfaciliteiten kunnen we niet beoordelen wegens geen gebruik van gemaakt. Sowieso een toffe doorreiscamping.
Sanitair
9,0
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
9,0
Kindvriendelijkheid
8,0
Sportfaciliteiten
7,0
Eten en drinken
7,0
De camping ligt aan de rand van het leuke stadje Argenton-sur-Creuse en aan de rivier de Creuse. Een mooie en rustige camping, waar ook huisjes en pipowagens worden verhuurd. Er is bij de ingang een klein barretje, waar je soms ook wat te eten kunt krijgen. Er kan geen brood besteld worden bij de receptie, dus daarvoor moet je naar het dorp. Het sanitair is prima en uitgebreid en heeft lekkere warme douches. Het sanitair wordt elke dag schoongemaakt. Het centrum van het heel gezellige stadje Argenton-sur-Creuse ligt op loopafstand, ongeveer 1 kilometer. Daar zijn winkels, barretjes, restaurants en ook de bakker. Er is gratis wifi met een wachtwoord dat je van de eigenaar krijgt. De eigenaars zijn niet onvriendelijk. Een prima camping voor een tussenstop of voor een langere periode.
Sanitair
8,0
Personeel
7,0
Prijs-kwaliteitverhouding
9,0
Kindvriendelijkheid
8,0
Sportfaciliteiten
8,0
Omgeving
8,0
Een leuke camping voor door reizen wij verbleven 2 nachtjes leuk aan de Creuse.Slecht onderhouden met afgebroken takken wat je simpel kan opruimen ..in die 3 dagen niemand voor het sanitair gezien erg jammer..
Sanitair
4,5
Personeel
5,5
Prijs-kwaliteitverhouding
7,0
Omgeving
7,0