Elke camping wordt jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
ACSI logoEC logo
Campsite photo 1

Camping du Canal de Berry

15
7.1

Gemiddeld

Bekijk 6 beoordelingen

Rustige ligging & goed bereikbaar

Fijne plaatsen & accommodaties

Shuttlebus naar het centrum

Bezoek kastelen en ruïnes

Camping du Canal de Berry is een heerlijke plek voor een natuurvakantie in het zuiden van het departement Cher, dat midden in Frankrijk ligt. Hier kampeer je op een rustige plek aan de oevers van het Berry-kanaal. Op de camping vermaakt zowel jong als oud zich uitstekend met leuke spelletjes. De camping ligt op fietsafstand van het stadje Saint-Amand-Montrond.

Campings in de omgeving

Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI

Logo

Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

A. Covyn

Inspecteur

A. Covyn

Camping aan een kanaal en bij de Cher. Met struiken afgezette plaatsen met voldoende schaduw. Het centrum is op loopafstand en er is een bushalte naast de camping. Er gaat een gratis bus naar het centrum, daar is een zwembad.

Algemene informatie




Beoordelingen (6)

7.1

Gemiddeld

Score uit 6 beoordelingen.

Sanitair

6,5

Personeel

8,3

Prijs-kwaliteitverhouding

7,6

Kindvriendelijkheid

6,5

Sportfaciliteiten

6,0

Omgeving

7,7

7.2
Wim
Paren
Verblijfsperiode: September 2025

Fijne, rustige camping, vriendelijk personeel. De weg is een beetje te horen als het erg stil is. We mochten zelf een plek uitzoeken op een groot open veld met bomen. De plekken onder de bomen, bij een ander gedeelte, zijn wel afgebakend. Het toilet is blijkbaar vernieuwd, er staan 3 cabines. Eén voor heren, één voor dames, één voor beiden. Ook is er nog een aparte cabine voor invaliden. De cabines voldoen, al is het vrij krap op de toiletten en bij het douchen.

Sanitair

Personeel

Prijs-kwaliteitverhouding

Kindvriendelijkheid

Sportfaciliteiten

7.4
J9fabru
Senioren
Verblijfsperiode: May 2025

Rustige schone camping. Wij zijn hier 2 nachten geweest. Het sanitair is verouderd naar schoon, prijs kwaliteit prima. Er staan nieuwe sanitair units.

Sanitair

Personeel

Prijs-kwaliteitverhouding

Omgeving

5.4
Jeroen Prins
Paren
Verblijfsperiode: May 2024

de plaatsen zijn ruim te noemen met voldoende schaduw. het sanitair is ver beneden de maat, oud, beschimmeld, slechte douches, veel te weinig toiletten met beroerde papierautomaten en van alles is veel te weinig. gek genoeg zijn er 6 urinoirs terwijl de gangbare toiletten veelal zijn afgesloten. wij komen hier niet meer terug.

Sanitair

Personeel

Prijs-kwaliteitverhouding

Kindvriendelijkheid

Sportfaciliteiten

Voorzieningen

Locatie

Contact

Klimaat

talkdesk