Elke camping wordt jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
ACSI logoEC logo
Campsite photo 1

Camping La Coccinelle

19
7.7

Fantastisch

Bekijk 10 beoordelingen

In de mooie natuurrijke Auvergne

Gastvrije Nederlandse eigenaren

Pizzakar op zondag in hoogseizoen

Tal van wandel- en fietsroutes

La Coccinelle ligt aan de rand van het idyllische dorpje Blot-l'Église gelegen in de prachtige natuurrijke omgeving van de Auvergne. Hier kun je heerlijk tot rust komen. Mensen die houden van wandelen, fietsen, vissen zullen zich erg op hun plek voelen. La Coccinelle heeft twee sterren, maar dat is eerlijk gezegd wat weinig. De sfeer en verzorging op de 1,6 hectare grote camping zijn namelijk uitstekend te noemen. De omgeving biedt een rijkdom aan unieke landschappen met meren, rivieren, vulkanen, kerken en kastelen. Je bent hier in een echte wandelomgeving, maar ook fietsen is hier erg in trek. Een e-bike is overigens geen overbodige luxe. In Blot-l'Église zelf (vijfhonderd meter lopen) vind je een dorpswinkel en een bakker. Vanaf Parijs is het nog ruim vierhonderd kilometer zuidwaarts rijden via de A71 of de A77.

Campings in de omgeving

Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI

Logo

Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Mevr M.H.  Bartels-Dalmeijer

Inspecteur

Mevr M.H. Bartels-Dalmeijer

Sfeervolle camping met ruime staanplaatsen op loopafstand van een authentiek dorpje. Op de camping zijn een bar, restaurant, zwembad en speeltuin en er is gratis wifi. Startpunt voor vele wandel- en fietsroutes. Verhuur van 6 stacaravans. Bij de receptie wordt Nederlands, Duits, Frans en Engels gesproken.

Algemene informatie

Openingsdata

Geopend vanaf 05 januari t/m 20 december

Nu open


Gebied

1.6 ha

Hoogte

660 m

Toerplaatsen

41 (100–120 m²)

Camperplaatsen

20

Huuraccommodaties

6

Richtprijs 1

€ 29,00

Richtprijs 2

€ 41,00


Geschikt voor mindervalide gasten

Ja

Naturistencamping

Nee

Beoordelingen (10)

7.7

Fantastisch

Score uit 10 beoordelingen.

Sanitair

7,5

Personeel

8,3

Prijs-kwaliteitverhouding

8,3

Kindvriendelijkheid

8,0

Entertainment

6,0

Sportfaciliteiten

6,7

Zwembad

8,3

Eten en drinken

7,9

Omgeving

8,1

9
Marcel
Paren
Verblijfsperiode: August 2024

hebben hier 14 dagen gestaan, de camping was zo goed als leeg. de eigenaars hadden de camping verkocht en dat merkte je goed, het enthousiasme was weg en waren aan het aftellen tot het einde. daardoor geen eten en drinken op het terras. toch geven wij een zeer goede beoordeling omdat de nieuwe eigenaar ambitieuze plannen heeft waaronder het , zeer hardnodige, nieuwe sanitair. wij wensen hem dan ook veel succes!!

Sanitair

9,0

Personeel

9,0

Prijs-kwaliteitverhouding

9,0

Kindvriendelijkheid

9,0

Sportfaciliteiten

9,0

Zwembad

9,0

Eten en drinken

9,0

Omgeving

9,0

8.6
R. Vrauwdeunt
Senioren
Verblijfsperiode: July 2024

Heerlijke rustige camping, met zeer vriendelijke en behulpzame beheerders, ruime plekken. Fijne omgeving om te wandelen en te fietsen.

Sanitair

8,0

Personeel

9,0

Prijs-kwaliteitverhouding

9,0

Eten en drinken

9,0

Omgeving

8,0

7.1
Jan Verleg
Paren
Verblijfsperiode: August 2023

Bijzonder mooi aangelegde en goed onderhouden camping. De eigenaars zijn gastvrij en vriendelijk. In de omgeving zijn diverse mooie wandel- en fietstochten te maken. De in een eerdere beoordeling genoemde luidruchtig en snel voorbij rijdende auto’s is bijzonder overdreven. Er is in de omgeving van de camping ook geen hondenkennel aanwezig. Wel de waakhond van de buren 100m. verderop die zich af en toe laat horen.

Sanitair

8,0

Personeel

9,0

Prijs-kwaliteitverhouding

8,0

Kindvriendelijkheid

7,0

Entertainment

4,5

Sportfaciliteiten

4,5

Zwembad

8,0

Eten en drinken

8,0

8.7
Mathieu van der Meijs
Senioren
Verblijfsperiode: June 2023

Zeer verzorgde camping. Met vriendelijke behulpzame eigenaren. Aanrader voor rustzoekers. Lekker gegeten in knus restaurantje.

Sanitair

9,0

Personeel

9,0

Prijs-kwaliteitverhouding

9,0

Zwembad

9,0

Eten en drinken

9,0

Omgeving

7,0

7
Gerrit IJzendoorn
Senioren
Verblijfsperiode: September 2022

Leuk voor een overnachting. Blaffende honden in omgeving. Leuk winkeltje in het dorp.

Sanitair

5,5

Personeel

8,0

Prijs-kwaliteitverhouding

9,0

Sportfaciliteiten

5,5

Eten en drinken

7,0

Omgeving

7,0

Previous
1
2
Next

Voorzieningen

Locatie

Contact

Klimaat

Deze camping is ook te vinden in:

talkdesk