Elke camping wordt jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
ACSI logoEC logo
Campsite photo 1

Camping Burg Lahneck

7.8

Fantastisch

Bekijk 10 beoordelingen

Camping Burg Lahneck is een camping in Lahnstein, Rijnland-Palts. Deze terrassencamping en camping met hellend terrein heeft plaatsen met afbakening, met schaduw, zonder schaduw en met enige schaduw.

Campings in de omgeving

Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI

Logo

Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Dhr. B. van der Vliet

Inspecteur

Dhr. B. van der Vliet

Prachtige, hoog gelegen en goed verzorgde camping. Zowel zonnige als schaduwrijke plaatsen. Geen afgebakende plaatsen. Door de hoge ligging schitterend uitzicht op de Rijn.

Algemene informatie

Openingsdata

Geopend vanaf 01 april t/m 31 oktober

Nu gesloten


Gebied

1.8 ha

Hoogte

200 m

Toerplaatsen

70 (60–100 m²)

Vaste jaarplaatsen

1

Richtprijs 1

€ 31,00

Richtprijs 2

€ 39,00


Geschikt voor mindervalide gasten

Nee

Naturistencamping

Nee

Beoordelingen (10)

7.8

Fantastisch

Score uit 10 beoordelingen.

Sanitair

7,8

Personeel

7,7

Prijs-kwaliteitverhouding

7,8

Kindvriendelijkheid

6,9

Zwembad

8,3

Eten en drinken

7,6

Omgeving

8,9

6.3
Maike Tielrooy
Paren
Verblijfsperiode: July 2024

Deze camping heeft zijn beste tijd gehad. De eigenaar is heel bepalend. Bepaald op de cm na hoe je je kampeermiddel moet neerzetten. Ik krijg de indruk dat alleen campers en caravans de mooie plekken met uitzicht krijgen en tenten en vouwwagens in op achteraf gelegen plekken gezet worden waar je tegen de heg aankijkt( mocht de vouwwagen niet anders zetten). Wij hadden problemen met de stroom die steeds uitviel, hij bleef volhouden dat het aan onze spullen lag, terwijl wij nooit problemen hebben met stroom, medewerker gaf toe dat de stroomvoorziening oud is een aan vervanging toe is.

Sanitair

7,0

Personeel

4,5

Prijs-kwaliteitverhouding

5,5

Omgeving

8,0

9
Anneke
Senioren
Verblijfsperiode: August 2023

Wij komen hier al jaren en werden weer ontvangen met een big smile. Niet geserveerd deze keer maar gelukkig een prachtige plek gekregen. Fijn schoon sanitair, eigenaar weet precies hoe die alles wil hebben. Als je daar niet tegen kan heb je pech. Daarom is camping mooi geordend schoon. Geen last van herrie campinggasten. Wat wil een mens nog meer!!

Sanitair

9,0

Personeel

9,0

Prijs-kwaliteitverhouding

9,0

Kindvriendelijkheid

9,0

Zwembad

9,0

Omgeving

9,0

5.6
Lianne
Senioren
Verblijfsperiode: July 2023

Onvriendelijke campingbeheerder. We kregen de indruk dat hij Nederlanders haatten. We vinden de beoordeling van asci bezoeker merkwaardig. We werden met een tent en fiets op een achteraf plekje gezet terwijl er ruimte genoeg was om een mooier plekje te hebben. Allerlei regels die er helemaal niet toe doen...nooit meer daarheen. Ik snap dat het niet druk was op de camping

Sanitair

4,5

Personeel

4,5

Prijs-kwaliteitverhouding

5,5

Zwembad

5,5

Eten en drinken

4,5

Omgeving

9,0

6.8
A van Raaij
Paren
Verblijfsperiode: May 2023

Grote parkachtige camping met overal prachtig uitzicht. Sanitair netjes, verwarmd, goed heet water. Wc bril, handzeep. Eigenaar is een vriendelijke, oude , conservatieve man. Geen winkel, geen wifi .Mooie omgeving

Sanitair

8,0

Personeel

7,0

Prijs-kwaliteitverhouding

5,5

Kindvriendelijkheid

4,5

Omgeving

9,0

Voorzieningen

Locatie

Contact

Klimaat

talkdesk