Camping See Achtern Diek is een camping in Otterndorf, Nedersaksen, gelegen bij zee en aan een meer/recreatieplas. De camping heeft plaatsen met afbakening, zonder schaduw en met enige schaduw. Er is mogelijkheid tot het huren van trekkershutten. De camping beschikt over een speeltuin, indoorspeeltuin en sportterrein.
Toon meer
Op Camping See Achtern Diek gelden de volgende regels voor huisdieren:
- Hond(en) laagseizoen (mits aangelijnd) toegestaan
- Hond(en) hoogseizoen (mits aangelijnd) toegestaan
Voor de sportieve vakantieganger heeft de camping verschillende fietsroutes. Er is een animatieprogramma. In de nabije omgeving kunt u zwemmen in de zee en een meer/recreatieplas. Bij Camping See Achtern Diek is het toegestaan om te windsurfen, wildwatervaren/kajakken/raften en waterskiën.
Koken hoeft niet altijd, want op de camping is een snackbar en restaurant (kleine kaart) aanwezig. Op de camping kunt u ook terecht voor vers brood. Het is mogelijk om te internetten, want er is een wifipunt.