Elke camping wordt jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
ACSI logoEC logo
Campsite photo 1

Blütencamping Riegelspitze

8.2

Fantastisch

Bekijk 7 beoordelingen

Omringd door water om te zwemmen

Met ov naar Berlijn (30 min.)

Fietsen te huur op de camping

Op fietsafstand van Potsdam

Voor een perfecte uitvalsbasis tijdens je stedentrip in Berlijn, ben je op Blütencamping Riegelspitze aan het juiste adres. Vanaf de camping sta je binnen dertig minuten in het hart van deze Duitse hoofdstad. De historische stad Potsdam is zelfs gemakkelijk met de fiets te bereiken. De camping ligt in het groen, aan een van de meren van het Havel-Merengebied; de Glindower See. Begin de dag met een lekker ontbijtje in ontbijtcafé Apfelblüte. Het meer zorgt voor de nodige verkoeling en waterpret.

Campings in de omgeving

Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI

Logo

Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Dhr. W.B. de Vries

Inspecteur

Dhr. W.B. de Vries

In het hart van het Havel merengebied een moderne camping met prima sanitair. Een heuvelachtig terrein met kampeerplaatsen van diverse afmetingen. Bushalte voor een bezoek aan Berlijn praktisch voor de deur. Ook Potsdam is een bezoek meer dan waard.

Algemene informatie

Openingsdata

Geopend vanaf 27 maart t/m 01 november

Nu gesloten


Gebied

8.1 ha

Hoogte

30 m

Toerplaatsen

150 (50–120 m²)

Vaste jaarplaatsen

100

Huuraccommodaties

25

Richtprijs 1

€ 53,50

Richtprijs 2

€ 61,50


Geschikt voor mindervalide gasten

Ja

Naturistencamping

Nee


Volg deze camping

Beoordelingen (7)

8.2

Fantastisch

Score uit 7 beoordelingen.

Sanitair

8,9

Personeel

8,6

Prijs-kwaliteitverhouding

7,8

Kindvriendelijkheid

8,2

Sportfaciliteiten

6,9

Eten en drinken

8,4

Omgeving

8,5

7.3
Herman van Vals
Senioren
Verblijfsperiode: June 2023

leuke camping voor een bezoek aan Potsdam en Berlijn 2 restaurants op camping keuze voldoende. komen zeker een keer terug

Sanitair

8,0

Personeel

8,0

Prijs-kwaliteitverhouding

5,5

Sportfaciliteiten

7,0

Eten en drinken

8,0

8.3
Peter Gabriël
Gezinnen met kinderen van 4 tot 12 jaar
Verblijfsperiode: August 2022

Met de tent gebleven, maar ze hebben eigenlijk bijna geen plaatsen voor tenten. Heel vriendelijk onthaal, slagboom is met nummerplaatherkenning maar net na de middag kan je niet binnen rijden, mogelijkheid om SUP en kano ter plaatse te huren

Sanitair

9,0

Personeel

9,0

Prijs-kwaliteitverhouding

8,0

Kindvriendelijkheid

8,0

Sportfaciliteiten

8,0

Eten en drinken

8,0

Voorzieningen

Locatie

Contact

Klimaat

talkdesk