Camping Uffenheim
Algemene gegevens
Camping Uffenheim is een camping in Uffenheim, Beieren. De camping heeft plaatsen zonder schaduw en met enige schaduw.
Camping Uffenheim is een camping in Uffenheim, Beieren. De camping heeft plaatsen zonder schaduw en met enige schaduw.
Reisgezelschap: Gezin met kinderen, 4 - 12 jaar
Zeer goede camping voor doorreis (600 km van utrecht), redelijk jn de buurt van de snelweg, en een aantal nachtjes. Wij waren op de terugreis van plan om 1 nacht te blijven. Mede door het mooie weer en zeer schone en grote zwembad direct naast de camping , zijn we langer gebleven. Hele dag zwemmen tot 20.00 in het zeer schone grote zwembad met glijbaan, duikplanken en waterpret (ook voor de kleintjes).
Friet ijs en belegde broodjes chips en snoep te koop.
Entree gratis bij overnachting op de camping.
Mooi dorp om doorheen te wandelen
Mooi gebied om te wielrennen met goeie klimpercentages
Broodjesservice op de camping
Vriendelijke eigenaar
Grote kampeerplekken met stroom.
Douches zijn ok. Schoon.
Was-droger tegen betaling.
Biergarten op loopafstand waar je ook voor een goede prijs kan eten
Reisgezelschap: Paren
was een aantal jaren een leuke camping,nu helaas druk en tot onze verbazing kwam men s\'morgens mededelen dat het hele veld leeg moest het was besproken. We mochten tussen de andere caravans gepropt worden, wij zijn naar een schitterende andere camping vertrokken 10 km verder op in Simmershofen .
Maar uffenheim om nooit meer terug te komen, ook de andere mensen vonden het schandalig.
Reisgezelschap: Gezin met kinderen, 12 - 18 jaar
Zeer vriendelijke camping eigenaar, doet alles om het de gasten naar de zin te maken. Kleine knusse camping. Mooi zwembad, gratis voor campinggasten. Gebruikt op doorreis naar het Zuiden.
Reisgezelschap: Gezin met kinderen, 12 - 18 jaar
Leuke kleine camping, die door de ligging van het zwembad en het voetbalveld (waar gebruik van gemaakt mag worden) toch erg leuk is. Het sanitair is gedateerd, maar wel schoon! Voor de doorreis vonden wij het een uitstekende camping!
"Camping is gelegen tussen de historische steden Kitzingen, Rothenburg a.d., Tauber en Wurzbürg. Er is volop wandel- en fietsgelegenheid. Het aangrenzende, verwarmde zwembad met een grote glijbaan is gratis toegankelijk voor campinggasten."
* De openingsperiode kan afwijken door de maatregelen rondom het coronavirus.
** Vetgedrukte voorzieningen zijn niet bij de overnachtingsprijs inbegrepen. Hiervoor moet dus extra betaald worden. (Dit betekent niet dat de niet-vetgedrukte voorzieningen gratis zijn!)
Vr15 / 01 |
Za16 / 01 |
Zo17 / 01 |
Ma18 / 01 |
Di19 / 01 |
Wo20 / 01 |
Do21 / 01 |
|
Max. | 0° | -1.3° | 0.1° | 2.2° | 2.8° | 6.9° | 6.2° |
Min | -5.7° | -6.2° | -5.7° | -1.8° | -2.8° | -0.6° | 2.5° |
Neerslag | 55% | 65% | 95% | 95% | 45% | 70% | 85% |
Windrichting | O | W | W | W | Z | Z | ZW |
Windkracht | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 |
Neerslagsom (mm) | |
Jan. | 22 |
Feb. | 29 |
Mrt. | 23 |
Apr. | 41 |
Mei | 39 |
Jun. | 39 |
Jul. | 24 |
Aug. | 39 |
Sep. | 21 |
Okt. | 19 |
Nov. | 25 |
Dec. | 21 |
A7 Würzburg-Rothenburg, afrit 105 of 106. Richting Uffenheim. In Uffenheim richting Bad Mergentheim.Borden CP en Hallenbad volgen.
Camping echt open? Doe de Corona Camping Check | Blijf op de hoogte over kamperen in corona-tijd