
Alle foto’s (1)
DCC SeeCamping Dinkelsbühl
Gemiddeld
Bekijk 30 beoordelingen
Campings in de omgeving
Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Inspecteur
M.M. Koldewijn-ten Hove
Terrassencamping, ligt aan stuwmeer met strand op een helling. Op 5 fietsminuten afstand van de mooie Duitse Altstadt Dinkelsbühl, één van de pareltjes van de Romantische Strasse. Volop beplanting, dus zowel zonnige als ook schaduwrijke plaatsen. Toerplaatsen en seizoenplaatsen gemixt. Door terrassen goed uitzicht.
Algemene informatie
Beoordelingen (30)
Gemiddeld
Score uit 30 beoordelingen.
Sanitair
6,4
Personeel
7,1
Prijs-kwaliteitverhouding
7,0
Kindvriendelijkheid
7,4
Sportfaciliteiten
6,6
Eten en drinken
5,9
Omgeving
8,4
vuile plaatsen tussen vaste bewoning die onverzorgd zijn. Geen bankcontact aanvaard. Schuine plaatsen en veel te klein ik kan met een camper van 7 meter amper staan op een plaats van 9 meter. Als ik dit geweten had was ik naar een camperplaats gegaan. Dit is de smerigste camping dat ik dit jaar heb gezien. Geboekt voor 4 dagen maar vertrekken veel vroeger.
Sanitair
Personeel
Prijs-kwaliteitverhouding
Omgeving
we waren met 2 campers op deze iets wat verouderde camping. de nieuwe sanitairblok is top maar de andere valt toch wat tegen. hondendouche waarvan sprake is ondertussen afgesloten omdat er volop gewerkt wordt aan een nieuw sanitair gedeelte. als je on line boekt kan je via nummerplaat herkenning vlot de camping oprijden, vanaf daar ben je echter aan je lot over gelaten! alle straten hebben namen maar de cijfers zijn nergens te bekennen. wij vonden onze plaatsen via behulpzame medekampeerders na wat rondzwerven. wij hadden 2 plaatsen aangeduid via de on line boeking maar deze waren bezet door een graafmachine en werf materiaal. als ik dan de prijs moet afwegen tegen wat er aangeboden wordt voel ik mij toch wat bedrogen! wij hadden geen kinderen mee sport faciliteiten niet getest niet gegeten op de camping
Sanitair
Personeel
Prijs-kwaliteitverhouding
Kindvriendelijkheid
Sportfaciliteiten
Eten en drinken
Wij hebben 2 dagen op de camping gestaan op onze terugreis naar huis. Een prima camping met het mooie Dinkelsbuhl in de nabijheid. De nieuwe eigenaren doen er alles aan om het verblijf zo aangenaam mogelijk te maken. Restaurant is eenvoudig maar met prima gerechten en zeker niet duur. Sanitair is er in overvloed, beetje gedateerd maar alle is schoon en werkt uitstekend. Wij zijn heel vriendelijk geholpen door al het personeel en komen zeker nog een terug op de camping.
Sanitair
Personeel
Prijs-kwaliteitverhouding
Kindvriendelijkheid
Sportfaciliteiten
Omgeving
Camping was aan het renoveren van de toilet gebouwen. Restaurant was slecht en weinig open. Uit vroegere ervaring voond ik de camping achteruit gegaan.
Sanitair
Personeel
Prijs-kwaliteitverhouding
Omgeving
We waren met 2 campers en niet gereserveerd. Op de dag zelf gebeld. Kregen een onverstaanbaar bandje. Bij aankomst lang wachten. Telefoon hoorde je binnen overgaan. Uiteindelijk werd de chef gehaald en zeer onbeleefd ontvangen. Toch doorgezet. 1 Camper moest dwars staan omdat hij anders op de weg uitkwam. Sanitair in containers zeer armoedig. Gelukkig hadden we Dinkelsbühl al bezocht dus na 1 nacht al wegwezen. Verder geen kinderen bij ons en geen gebruik gemaakt van de sportfaciliteiten dus niet kunnen beoordelen
Sanitair
Personeel
Prijs-kwaliteitverhouding
Omgeving