
Alle foto’s (1)
Camping Walldorf Astoria
Normaal
Bekijk 37 beoordelingen
Campings in de omgeving
Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Inspecteur
Dhr. H.L. Hofkamp
Goede doorgangscamping op 3 km van de autobaan. Sinds 2024 nieuwe toiletgebouwen, kinderspeeltuin etc, voor de doorreiziger aangekoppeld staan mogelijk maar ook mooie percelen om langer te verblijven. ruime afgebakende plaatsen mogelijk. Vele sport- en recreatiemogelijkheden in onmiddellijke nabijheid.
Algemene informatie
Openingsdata
Nu gesloten
Gebied
3 ha
Hoogte
110 m
Toerplaatsen
115 (80–130 m²)
Vaste jaarplaatsen
12
Richtprijs 1
€ 35,00
Richtprijs 2
€ 43,00
Geschikt voor mindervalide gasten
Ja
Naturistencamping
Nee
Beoordelingen (37)
Normaal
Score uit 37 beoordelingen.
Sanitair
6,6
Personeel
5,6
Prijs-kwaliteitverhouding
5,6
Kindvriendelijkheid
5,3
Sportfaciliteiten
4,9
Eten en drinken
6,0
Omgeving
6,8
Vriendelijk ontvangen en netjes naar onze plek verwezen door een hele aardige man. Hij wilde helpen met de caravan op de plaats te zetten en kwam later nog vragen of alles goed was. We hadden een extra grote plek geboekt want niks extra’s kost. Super mooi en schoon sanitair. Lekker gegeten in het restaurantje.
Sanitair
9,0
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
7,0
Eten en drinken
8,0
Omgeving
9,0
prima camping voor tussenstop. de reacties hier onder gelezen maar herken me hier helemaal niet in. netje naar de plek gebracht, werd gevraagd of we wilde reserveren voor restaurant en brood bestellen. kaart in restaurant is klein maar wel goed! sanitair nieuw en brand schoon. kortom mooie camping voor tussenstop
Sanitair
8,0
Personeel
8,0
Prijs-kwaliteitverhouding
8,0
Kindvriendelijkheid
8,0
Geen prettige camping. Geschikt als doortrekcamping, maar veel te duur voor het gebodene. De rekening, die vooruit betaald moet worden is onduidelijk en zonder toelichting. Met pin betalen ipv cash is 2½ % duurder (=vreemd). Het hek bij de ingang gaat om 18 uur dicht en dan heb je geen toegang meer tot de camping met de auto. Volgens de website is er een restaurantje, maar dat is meer dicht dan open. Gedrag van de leiding van de camping is erg directief. De focus ligt te veel op het controleren van de overdaad aan regels. Geen goede gastheren.
Sanitair
8,0
Personeel
5,5
Prijs-kwaliteitverhouding
4,5
Eten en drinken
5,5
Omgeving
5,5
Aangekomen op een vrijwel lege camping reden we bij 31 graden snel naar 1 van de vele schaduwplaatsen aan de rand; daar kwam de man al aangerend; dit zijn geen plaatsen voor 1 nacht,jullie moeten daar, in het midden, vol in de zon. Wij zijn uiteraard met onze stoelen meteen teruggegaan naar de zijkant want middenop was het niet te uit te houden. De 2 Duitse caravans die later nog kwamen mochten wel aan de zijkant, zal wel voor meerdere dagen zijn dachten we nog; nee hoor, volgende dag allebei weer weg. Toen we ‘s morgens de bestelde broodjes gingen ophalen bleek hij het vergeten te zijn; sorry, over 10 minuten heb ik ze. Wij gingen vervolgens naar het toiletgebouw en daarna alvast klaarmaken voor vertrek toen hij kwam aangerend: “U bent uw broodjes vergeten, ik zei 10 minuten en het zijn er nu al 20” . Echt de laatste keer dat wij op dit “kamp” zijn geweest!
Sanitair
8,0
Personeel
4,5
Prijs-kwaliteitverhouding
5,5
Eten en drinken
7,0
Omgeving
7,0
Prima doorreiscamping. Heel gastvrij. Wij waren op doorreis naar Italië. Prima sanitair en goed te vinden
Sanitair
8,0
Personeel
8,0
Prijs-kwaliteitverhouding
8,0
Eten en drinken
8,0
Omgeving
8,0