ACSI logoEC logo
Campsite photo 1

Campingplatz Durlach

6.1

Normaal

Bekijk 14 beoordelingen

Campingplatz Durlach is een camping in Karlsruhe, Baden-Württemberg. De camping heeft plaatsen met afbakening, met schaduw, zonder schaduw en met enige schaduw. Er is mogelijkheid tot het huren van bungalows/chalets. De camping beschikt over een speeltuin.

Campings in de omgeving

Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI

Logo

Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Mevr R.W.  Wijkel

Inspecteur

Mevr R.W. Wijkel

Een verzorgde camping die ideaal ligt om een stadsbezoek aan Karlsruhe te brengen. Ook geschikt als doorreiscamping. Het zwembad op 4 minuten lopen van de camping en kost 1 euro per persoon per dag.

Algemene informatie

Openingsdata

Geopend vanaf 06 maart t/m 01 november

Nu open


Gebied

3.5 ha

Hoogte

124 m

Toerplaatsen

90 (80–130 m²)

Huuraccommodaties

5

Richtprijs 1

€ 42,00

Richtprijs 2

€ 48,00


Geschikt voor mindervalide gasten

Ja

Naturistencamping

Nee

Beoordelingen (14)

6.1

Normaal

Score uit 14 beoordelingen.

Sanitair

5,7

Personeel

6,8

Prijs-kwaliteitverhouding

5,5

Kindvriendelijkheid

6,3

Sportfaciliteiten

5,5

Omgeving

6,6

5
Mieke de Wit
Senioren
Verblijfsperiode: June 2026

Eerder hier verbleven. Camping is nu 2x zo groot geworden, totaal 80 plaatsen. Uitgaand van 2,5 persoon per plaats betekent dat 200 personen. Er staat een tijdelijk sanitairgebouw. met 2 toiletten voor dames en 2 toiletten voor heren. Ronduit schandalig voor een overnachting van deze prijs! Ik ga hier nooit meer naar toe.

Sanitair

4,5

Personeel

7,0

Prijs-kwaliteitverhouding

4,5

Kindvriendelijkheid

4,5

Sportfaciliteiten

4,5

5.4
Jan
Paren
Verblijfsperiode: May 2026

Ondanks dat er plaats genoeg was op de camping kregen we een erg modderige plaats tegen de autoweg aan. We vroegen om een andere plaats, maar dat mocht niet van de campingbaas. Aan het sanitair wordt minstens een jaar gewerkt en is dus absoluut niet voldoende voor een camping met ruim 100 plaatsen. Twee toiletjes en drie douches aan de herenkant. Op de camping is wel een kleine speeltuin, maar verder zijn er geen faciliteiten. Kortom erg veel geld voor een slechte plaats. Geen aanrader.

Sanitair

4,5

Personeel

5,5

Prijs-kwaliteitverhouding

4,5

Sportfaciliteiten

4,5

Omgeving

8,0

6.9
Mayke van Kempen
Paren
Verblijfsperiode: July 2025

Doorreiscamping voor ons. Ruime plekken, sanitair prima. Konden iets na sluitingstijd nog komen, vriendelijk personeel. Nadeel: vertrek kan pas na 7.30u. Ook kan dan pas worden betaald, omdat voor stroom geen vast tarief per dag gerekend wordt.

Sanitair

7,0

Personeel

8,0

Prijs-kwaliteitverhouding

4,5

Kindvriendelijkheid

8,0

Sportfaciliteiten

7,0

5.1
Anthony Smit
Paren
Verblijfsperiode: June 2025

wat een waardeloze camping. er kunnen wel 150 campers /caravans staan. maar 2 afwasbakken voor je vaat, je staat in de rij om je bordje te kunnen afwassen. douchen? schaam je Camping Durlach!!!!

Sanitair

4,5

Personeel

5,5

Prijs-kwaliteitverhouding

5,5

Kindvriendelijkheid

5,5

Sportfaciliteiten

4,5

6
Nicoline Karssen
Senioren
Verblijfsperiode: September 2024

Prima voor een overnachting naar het zuiden of noorden. Wel duur!

Sanitair

7,0

Personeel

7,0

Prijs-kwaliteitverhouding

5,5

Kindvriendelijkheid

5,5

Sportfaciliteiten

5,5

Omgeving

5,5

Vorige
1
2
3
Volgende

Voorzieningen

Locatie

Contact

Klimaat

Deze camping is ook te vinden in:

talkdesk