
Alle foto’s (1)
Camping Bankenhof
Fantastisch
Bekijk 16 beoordelingen
Campings in de omgeving
Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Inspecteur
L.A.C.M. Hesselberth
Gezellige familliecamping. De meeste plaatsen zijn afgebakend. Zowel schaduw als zon. Voor kinderen wordt veel gedaan om het ze naar de zin te maken. Goed restaurant. De camping ligt niet ver van de hoogste berg in het Zwarte Woud. Gratis openbaar vervoer in de omgeving.
Algemene informatie
Beoordelingen (16)
Fantastisch
Score uit 16 beoordelingen.
Sanitair
8,8
Personeel
8,8
Prijs-kwaliteitverhouding
8,2
Kindvriendelijkheid
8,0
Sportfaciliteiten
7,3
Eten en drinken
8,3
Omgeving
8,8
Fantastische camping, heel vriendelijk personeel en zeer proper sanitair.
Sanitair
Personeel
Prijs-kwaliteitverhouding
Kindvriendelijkheid
Sportfaciliteiten
Eten en drinken
Omgeving
Alleen als doorreiscamping gebruiken! Wij zijn 2 dagen op camping Bankenhof bij de Titisee geweest. Achteraf gezien, waren wij blij dat we niet langer geboekt hadden. De camping oogt bij aankomst erg rommelig en heeft weg van een parkeerplaats. De prijs/kwaliteitverhouding is wat ons betreft niet best. Plaats: * De plekken zijn behoorlijk krap te noemen en bieden geen enkele privacy. Er lijkt alles aan gedaan te zijn om zoveel mogelijk caravans / campers op zo min mogelijk m2 meter te plaatsen. Hierdoor oogt alles onrustig en rommelig. En ja elektra per kw afrekenen, blijft een gek dingetje. In de winter begrijp ik het, maar in de zomer... De plaatsen zijn al behoorlijk aan de prijs, waarom elektra als extra verdienmodel gebruiken? En ja dit wisten wij van te voren, maar toch voelt dit niet heel goed. Sanitair: ***** Het sanitair een netjes en schoon. De douches zijn fijn en je hoeft niet continue op een knopje te drukken om water te krijgen. Al het sanitair zag er schoon uit en werd ook regelmatig schoongemaakt. Wat wel eigenaardig is, is dat er een code gebruikt moet worden om de deur naar de toiletten en douches te openen. Dit komt wat ons betreft niet heel erg gastvrij over. Niet naar de eigen gasten, maar ook niet naar mogelijke gasten die in de toekomst nog eens willen reserveren. Er maken gedurende de dag op de camping zoveel mensen gebruik van het toilet, dan maken die paar extra mensen/passanten eigenlijk ook niet meer uit. Het zou misschien wat anders zijn als de camping op een drukke doorgaande weg lag waar de hele dag mensen langs wandelen, maar dat is het niet, want de camping ligt in een uithoek van het meer. Omgeving *** De omgeving is erg mooi en je kunt er heerlijk wandelen. Een winkel / supermarkt vind je niet om de hoek. Daarvoor moet je echt even een flinke wandeling maken of de auto pakken. Fietsen hebben wij niet gedaan, maar daar leent de omgeving zicht wel heel goed voor. Neem dan wel een elektrische fiets mee, want het kan flink stijgen en dalen.
Sanitair
Personeel
Prijs-kwaliteitverhouding
Kindvriendelijkheid
Sportfaciliteiten
Omgeving
Aardige camping in een prachtig deel van HochSchwartzwald. Sanitair is prima, plaatsen zijn aan de kleine kant en soms dicht op elkaar. Zwemmen in de Titisee op 5 min wandelen vanaf de camping. Vriendelijke en behulpzame staf.
Sanitair
Personeel
Prijs-kwaliteitverhouding
Eten en drinken
Omgeving
Het is een mooie camping, niet te groot, goed onderhouden. De camping is het gehele jaar geopend. Het sanitair is zeer goed. Er staan afwasmachines verdeeld over de camping. Je kunt er onderkomens huren. Kinderspeeltuin. Droog Kelder. Huisdieren zijn toegestaan.
Sanitair
Personeel
Prijs-kwaliteitverhouding
Kindvriendelijkheid
Sportfaciliteiten
Eten en drinken
Omgeving
Propere en nette camping maar wel heel druk. Kleine plekken. Iedere dag komen en gaan van mobilhomes die tussen de caravans in staan. Ook mensen die zich moeten verplaatsen omdat ze maar enkele dagen een plek toegewezen krijgen en dan naar een andere plek moeten verhuizen ( ook caravans ).
Sanitair
Personeel
Prijs-kwaliteitverhouding
Sportfaciliteiten
Eten en drinken
Omgeving