
Alle foto’s (6)
Camping De Gavers
Fantastisch
Bekijk 12 beoordelingen
Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Inspecteur
I. Aerbeydt
Deze familiecamping maakt deel uit van een groot recreatiedomein aan de voet van de Vlaamse Ardennen. Geschikt als verblijfscamping en als basis voor uitstappen, te voet, per fiets of met de auto, in de wijde omgeving. Camping biedt relax- en sportarrangementen aan.
Beoordelingen (12)
Fantastisch
Score uit 12 beoordelingen.
Sanitair
7,8
Personeel
8,0
Prijs-kwaliteitverhouding
7,3
Kindvriendelijkheid
8,4
Entertainment
7,5
Sportfaciliteiten
7,9
Zwembad
7,2
Eten en drinken
7,6
Omgeving
8,6
Deze camping is zeer druk maar zeker geschikt voor kinderen. De camping is zeer rumoerig, en de camper plekken zijn krap en ongezellig. Eén parkeerplaats gevoel. stroom is zoals in advertentie staat slecht geregeld. onze paal was 25M verderop. voor alle activiteiten moet EXTRA worden betaald. zoals t zwembad, en de speeltoestellen op het water. restaurant/dakterras is ongezellig, en t eten is erg prijzig badkamers zijn schoon, maar douches niet gratis.
Sanitair
8,0
Personeel
5,5
Prijs-kwaliteitverhouding
4,5
Kindvriendelijkheid
8,0
Zwembad
4,5
Eten en drinken
5,5
Wij verbleven tot volle tevredenheid 3 dagen op die camping
Sanitair
8,0
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
8,0
Sportfaciliteiten
7,0
Zwembad
8,0
Eten en drinken
8,0
Omgeving
9,0
Als u open bent in de winter, moeten er ook de nodige voorzieningen zijn. Wij hadden het gevoel op de modderige autoparking van de camping te staan. Bovendien zijn de plaatsen niet verhard met bv grasdallen, zeer klein, zonder gevoel en geen sfeer. Dit is absoluut geen wintercamping. Als je een lange winterwandeling maakt in de modder, is er geeneens de mogelijkheid om je bottines te reinigen. Terwijl dit perfect mogelijk zou zijn, want de kraantjes hangen aan een warme muur (muur waar binnen verwarmd wordt), en er werden geen vriestemperaturen voorspeld. Een wasplaats met 2 gootstenen inclusief 1 kraan, is echt wel triest. Het chemisch toilet moet geledigd worden in de gewone wc\'s, en daarna uitgespoeld aan een kraantje naast de urinoirs, dat notabene veel te laag en te dicht tegen de muur hangt om op een behoorlijke wijze water te nemen. Als je dan daarna verneemt dat je aan datzelfde kraantje vers drinkwater moet nemen voor in de caravan, dan keert mijn maag toch even. Drinkwater nemen waar misschien even daarvoor de tuit van een chemisch toilet overgeschoven is geweest, dat is om problemen vragen. En dit allemaal omdat het chemisch toilet afgesloten is voor de winter. (wintercamping?) In de toekomst wordt daar beter eens goed over nagedacht! We kregen op voorhand ook een mail toegestuurd dat er een winterpakket op ons lag te wachten bij aankomst...Ten eerste heb ik er zelf om moeten vragen, en ten tweede was dit gewoon een fles glühwein. Dus geen marshmallows, chocomelk, knutselpakket, vuurkorf, enz., zoals vermeld in de mail en website.
Sanitair
5,5
Personeel
8,0
Prijs-kwaliteitverhouding
5,5
Omgeving
8,0
Zeer grote camping, kind vriendelijk en honden toegelaten,
Sanitair
9,0
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
9,0
Kindvriendelijkheid
9,0
Entertainment
9,0
Sportfaciliteiten
9,0
Eten en drinken
9,0
Omgeving
9,0
we hebben 6 dagen op deze camping gestaan. Bij binnenkomst direct vooruit betalen. De toeristische plaatsen liggen bij de ingang van het park aan een drukke weg. De camping oogt nogal sfeerloos. Plaatsen zijn redelijk van formaat maar best wel smal. Op sommige plekken heeft de auto een eigen parkeerplek. We hebben hier 6 dagen gestaan van maandag tot zondag. In het wekend wordt het druk en lawaaierig op de camping. Een groep Franstalige jongeren waren erg luidruchtig en hebben ons donderdagnacht lang wakker gehouden. Door de week was het redelijk rustig, in het weekeinde stromen de touristenplaatsen vol. Afhankelijk van waar je staat, wij stonden op plaats 219, heb je een erg lange stroomkabel nodig. Onze kabel was met 30 meter te kort. Op de receptie zijn stroomkabels te leen met een borg. Er is maar één watertappunt bij toiletgebouw 1. Het sanitair bij de toeristische plaatsen is netjes en wordt redelijk schoongehouden. Stortplaats voor het chemisch toilet is erg ver lopen. Men werkt niet met ACSI korting. Wij betaalden de prijs voor het tussenseizoen per nacht. Een behoorlijk bedrag voor wat deze camping biedt. Daar komt nog de prijs voor douchemuntjes van per stuk bij voor 7 minuten douchen. De omgeving is top, je kunt er wandelen en heerlijk fietsen.
Sanitair
7,0
Personeel
8,0
Prijs-kwaliteitverhouding
7,0
Kindvriendelijkheid
8,0
Entertainment
8,0
Sportfaciliteiten
8,0
Zwembad
8,0