
Alle foto’s (12)
ArdenParks Tulderheyde
Fantastisch
Bekijk 5 beoordelingen
Familiepark met zwemvijver
Gelegen tussen bossen en weiden
Zeer rustige omgeving
Animatie in het hoogseizoen
Camping Tulderheyde is een echt familiepark. Deze Belgische camping ligt in een prachtig gebied tegen de Nederlandse grens. In de omgeving vind je de natuurgebieden ‘Gorp en Roovert’ en ‘De Utrecht’. In de warmste regio van België waar heide, bossen en watertjes je omringen, heb je gegarandeerd een geweldige vakantie.
Campings in de omgeving
Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Inspecteur
Dhr. J. Verrezen
Groot terrein met toeristische plaatsen (achteraan links). Vlak bij de zwemvijver, de frituur en de kantine. Ook een drukbezocht restaurant. In de nabije omgeving zijn wandel- en fietsmogelijkheden, zelfs grensoverschrijdend. Zeer rustig gelegen, geen verkeersgeluiden. Mooie huurfaciliteiten voor korte verblijven.
Algemene informatie
Openingsdata
Nu open
Gebied
25 ha
Hoogte
17 m
Toerplaatsen
29 (100–100 m²)
Vaste jaarplaatsen
419
Camperplaatsen
7
Huuraccommodaties
51
Richtprijs 1
€ 45,65
Richtprijs 2
€ 49,05
Geschikt voor mindervalide gasten
Nee
Naturistencamping
Nee
Beoordelingen (5)
Fantastisch
Score uit 5 beoordelingen.
Sanitair
9,0
Personeel
9,2
Prijs-kwaliteitverhouding
7,8
Kindvriendelijkheid
9,0
Entertainment
6,0
Sportfaciliteiten
7,0
Eten en drinken
7,0
Omgeving
8,5
Rustige camping, vriendelijke receptie( denken mee en heel beleefd) goede bedden.
O’Hara gehuurd; water was nog niet aangesloten, geen airco ( 20-25gr), geen horren waardoor we met dit warme weer ongelooflijk veel gestoken zijn ( je kan geen raampje open zetten). Geen parasol (ivm diefstal wordt er gezegd) of scherm waar je uit de zon kan zitten op je terras voor je caravan. Er is maar 1 trappetje bij twee deuren( keukendeur niks) Eerste huisje waar we zouden zitten was nog geen vlonder gemaakt ( terras) en hebben we kunnen wisselen. Badkamer; geen trekker voor water weg te halen of geen afzuiger voor de stoom. ( raam open = muggen) vloer wordt nat en vies. Enz.
Personeel
8,0
Prijs-kwaliteitverhouding
4,0
Entertainment
2,0
Omgeving
6,0
Bron: CTOUTVERT
tiptop in orde mooie grote plaatsen goede wiffi zeer vriendelijke ontvangst en goede saniteir
Sanitair
9,0
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
9,0
Kindvriendelijkheid
9,0
Entertainment
8,0
Sportfaciliteiten
7,0
Eten en drinken
7,0
Omgeving
8,0
Mooie kampeerplaatsen, dichtbij de sanitair
Niets op aan te merken
Personeel
10,0
Prijs-kwaliteitverhouding
10,0
Entertainment
8,0
Omgeving
10,0
Bron: CTOUTVERT
mooie omgeving waar het goed fietsen is
dat de boer naast de camping nauwelijks rekening hield, bij het beregenen van zijn akker, datr hij overlast veroorzaakte voor de campinggasten. We werden gewoon nat.
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
7,0
Omgeving
10,0
Bron: CTOUTVERT