
Alle foto’s (21)
Camping Jena
Gemiddeld
Bekijk 6 beoordelingen
Op 4 km van een buitenzwembad
Op 15 km van Recreatiegebied
Kaboutertochten en kanotripjes
Kleine supermarkt
Kamperen op een landgoed te midden van uitgestrekte bos- en natuurgebieden? Het kan op Camping Jena in Hummelo. Deze camping ligt op een steenworp afstand van Doetinchem. Het is een ideale plek voor gezinnen met jonge kinderen en liefhebbers van de natuur. Zij verkennen de fraaie regio graag op de fiets of te voet. De receptie van Camping Jena vind je in een statige, sfeervolle boerderij waar de beheerders je welkom heten. Op het terrein tref je in het hoogseizoen een heel divers publiek.
Campings in de omgeving
Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Inspecteur
M.F.M. Pieterse
Camping is gelegen op een landgoed. De receptie bevindt zich in een monumentale boerderij. Met name geschikt voor wandel- en fietsliefhebbers en gezinnen met kleine kinderen.
Algemene informatie
Openingsdata
Nu gesloten
Gebied
6 ha
Hoogte
12 m
Toerplaatsen
150 (100–150 m²)
Vaste jaarplaatsen
20
Huuraccommodaties
3
Richtprijs 1
€ 24,50
Richtprijs 2
€ 33,00
Geschikt voor mindervalide gasten
Ja
Naturistencamping
Nee
Beoordelingen (6)
Gemiddeld
Score uit 6 beoordelingen.
Sanitair
7,3
Personeel
7,0
Prijs-kwaliteitverhouding
7,3
Kindvriendelijkheid
8,0
Sportfaciliteiten
7,5
Eten en drinken
7,2
Omgeving
8,4
Prima camping , veel groen, kind vriendelijk, veel ruimte voor sportactiviteiten, vriendelijk en behulpzaam .personeel
Sanitair
9,0
Personeel
8,0
Prijs-kwaliteitverhouding
9,0
Kindvriendelijkheid
9,0
Sportfaciliteiten
8,0
Omgeving
9,0
Mooie grote plaatsen met veel privé. En direct in het bos met mooie wandelingen en fiets route 's.
Sanitair
7,0
Personeel
7,0
Prijs-kwaliteitverhouding
8,0
Kindvriendelijkheid
7,0
Sportfaciliteiten
7,0
Omgeving
8,0
Super slecht, 2 weken betaald aL na 1 nacht vertrokken. Geen WiFi op de fiets naar toilet. En zeer onvriendelijk behandeld door de bazin.
Sanitair
4,5
Personeel
4,5
Prijs-kwaliteitverhouding
4,5
Eten en drinken
4,5
Zulke grote plekken komen nergens meer voor.
Sanitair
8,0
Personeel
8,0
Prijs-kwaliteitverhouding
8,0
Kindvriendelijkheid
8,0
Sportfaciliteiten
8,0
Eten en drinken
8,0
Omgeving
8,0
Het verblijf was kort en krachtig. Bij aankomst aangegeven dat er 2 dagen later 2 kleinkinderen van 4 en 5 jaar zouden komen en gevraagd of dat een probleem zou zijn. Na wat intern overleg kregen wij toestemming om onze kampeerplaats in te richten. Net daarmee klaar en de eigenaresse kwam ons vertellen dat wij alsnog de camping de volgende dag zo vroeg mogelijk moesten verlaten omdat wij de regels hadden overtreden. Het vooruit betaalde geld was inmiddels al terug gestort onder aftrek van 1 nacht verblijf aldaar. Tevens had zij een en ander per mail bevestigd. Op onze vraag welke regel wij zouden hebben overtreden werd geen antwoord gegeven behalve dat wij hun site beter hadden moeten bekijken. Ze draaide zich om en liep weg. De volgende dag werden wij nog gebeld met de mededeling dat ze ons zou aanklagen wegens smaad als wij een negatieve beoordeling van de camping zouden plaatsen. Ook had ze het over camerabeelden die ze zou inbrengen. Na haar zegje gedaan te hebben, hing ze op, ons in verbijstering achterlatend achter onze koffie in een wegrestaurant.
Sanitair
7,0
Personeel
5,5
Prijs-kwaliteitverhouding
5,5
Kindvriendelijkheid
7,0
Sportfaciliteiten
5,5
Omgeving
8,0