Boek je vakantie

Alle foto’s (5)
Residence Camping Atlantide
Normaal
Bekijk 2 beoordelingen
Twee buitenzwembaden
Direct aan rots- en zandstranden
Op 6,5 km van Monopoli
Vlak bij 3 prachtige witte steden
In de hak van de laars van Italië, in de regio Apulië ligt deze gezellige familiecamping. Vooral voor liefhebbers van cultuur en architectuur is deze streek een geweldige vakantiebestemming. Je vindt hier bijvoorbeeld plaatsjes met authentieke trulli-huisjes en verschillende witte steden en dorpen die zo kenmerkend zijn voor Zuid-Italië. Voor wie al het moois van Apulië wil ontdekken is Camping Residence Atlantide een ideale uitvalsbasis. De camping ligt centraal tussen veel van de belangrijkste bezienswaardigheden en op steenworp afstand van mooie baaien met kleine strandjes. Op de camping zelf vind je onder meer twee buitenzwembaden, een restaurant, een winkeltje en diverse sport- en speelvoorzieningen.
Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.
Algemene informatie
Openingsdata
Nu open
Gebied
32 ha
Toerplaatsen
90 (50–100 m²)
Vaste jaarplaatsen
16
Camperplaatsen
90
Huuraccommodaties
24
Richtprijs 1
€ 45,00
Richtprijs 2
€ 65,00
Geschikt voor mindervalide gasten
Ja
Naturistencamping
Nee
Beoordelingen (2)
Normaal
Score uit 2 beoordelingen.
Sanitair
5,5
Personeel
6,3
Prijs-kwaliteitverhouding
5,0
Kindvriendelijkheid
5,5
Prijs kwaliteit erg slecht. vergane glorie Toilet gebouwen oud. de camping ziet eruit alsof deze al een aantal jaren geleden opgeknapt moest worden. zwembad ziet er opzich goed uit. personeel is vriendelijk maar spreekt geen Engels.
Sanitair
5,5
Personeel
5,5
Prijs-kwaliteitverhouding
4,5
Kindvriendelijkheid
5,5
Vakantiepark met camping gedeelte. We stonden onder schaduwdoeken. Sanitair wat verouderd, maar voldoende. Mooi zwembad. Aan de overkant van de rustige weg verschillende lieflijke baaitjes met rotsen en kleine strandjes waar je kan zwemmen en zonnen. Vriendelijke ontvangst. Voor de douche een muntje van 1 euro kopen voor 5 min met mogelijkheid even te onderbreken. camping een beetje aan de prijs dus maar voor een paar dagen leuk genoeg.
Sanitair
5,5
Personeel
7,0
Prijs-kwaliteitverhouding
5,5
Kindvriendelijkheid
5,5