
Alle foto’s (15)
Camping International du Lac Bleu
Fantastisch
Bekijk 22 beoordelingen
Kamperen aan het meer van Annecy
Eigen toegang en strandje
Kampeerplekken aan het meer
Zwembad met drie glijbanen
Kom kamperen in het oosten van Frankrijk. Camping International du Lac Bleu ligt tussen de bergen aan het langwerpige meer van Annecy. De camping heeft een eigen toegang tot het meer. Ook is er een strandje en aanlegsteiger. In de buurt (3 km) vind je de plaats Doussar, een historische stad. Rijd naar de westoever van het meer en volg de D914 tot het einde van het meer. Hierna kun je de campingborden volgen.
Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Inspecteur
B.H.M. Smulders
Camping ligt aan de oever van het meer van Annecy (met smal strandje). Het kampeerterrein bestaat uit twee delen met eigen sanitair. Er is ook een zwemparadijs achter de receptie. Luxe camping met uitzonderlijk verzorgd sanitair. Ligplaatsen voor boten aanwezig.
Algemene informatie
Beoordelingen (22)
Fantastisch
Score uit 22 beoordelingen.
Sanitair
8,8
Personeel
8,7
Prijs-kwaliteitverhouding
8,4
Kindvriendelijkheid
8,8
Entertainment
8,1
Sportfaciliteiten
8,3
Zwembad
8,5
Eten en drinken
7,9
Omgeving
8,8
2,5 week op een staanplaats tegen de speeltuin. Bij aankomst wat vrees voor overlast van de speeltuin maar dat viel heel erg mee. Wordt 's avonds rond 22:00 - 22:30 afgesloten waarna het heerlijk rustig was. Overdag konden onze kinderen (8 & 5 jaar) heerlijk spelen. De animatie was goed, niet overdreven aanwezig en erg vriendelijk. Pluspunt is dat ze Nederlands waren, maar ze spraken ook engels, frans en duits. Zwembad voor ons erg fijn. Net voldoende zit/ligplaatsen. Mochten er meer zijn echter is de oppervlakte beperkt. Brood in het restaurant is oke maar weinig keuze en duurder dan winkeltje even verderop. Daar ook meer keuze. Directe toegang tot het meer met prima strand. Waterschoenen aan te raden. Prachtige omgeving met genoeg activiteiten. Staanplaats zeker ruim genoeg voor onze vouwwagen met voortent en luifel ( 5 x 7m) en de auto op de plaats en nog ruimte over om te zitten. We hadden een erg schaduwrijke plaats wat voor ons perfect was.
Sanitair
Personeel
Prijs-kwaliteitverhouding
Kindvriendelijkheid
Entertainment
Sportfaciliteiten
Zwembad
Eten en drinken
Omgeving
prima camping op een mooie locatie aan het meer. ideaal vertrekpunt om te fietsen. Camping heeft een goed restaurant; ook een winkel op loopafstand. verder elke dag vers brood verkrijgbaar. Sanitair is goed
Sanitair
Personeel
Prijs-kwaliteitverhouding
Kindvriendelijkheid
Entertainment
Sportfaciliteiten
Zwembad
Eten en drinken
Een bijzonder mooi gelegen Camping met een eigen strand aan het meer van Annecy met een overweldigend mooi uitzicht op de omringende Alpen. Volop gelegenheid om prachtige uitstapjes in de omgeving te maken. Het sanitair heeft vloerverwarming en is bijzonder comfortabel en wordt goed bijgehouden.Een verwarmd buitenzwembad maakt het verhaal compleet,terwijl wij ook graag uit eten gaan in het eigen restaurant
Sanitair
Personeel
Prijs-kwaliteitverhouding
Kindvriendelijkheid
Entertainment
Sportfaciliteiten
Eten en drinken
Omgeving
Dit jaar viel de camping zwaar tegen we waren er op 31-8. Overvol, veel te duur voor hetgeen er geboden werd. Restaurant verschrikkelijk, werd door een paar kinderen gerund. Totaal geen keuze en abominabele kwaliteit. Het sanitair is geweldig en verdient een 9+
Sanitair
Personeel
Prijs-kwaliteitverhouding
Zwembad
Eten en drinken
Omgeving
Schitterende camping direct aan het meer, mooi zwembad voor de kinderen maar ook voldoende waterpret is er op het meer zelf. Mooie kampeerplaatsen Sanitair is modern , ruim en schoon. Een heel groot pluspunt vonden wij dat je altijd op en af de camping kon 24 uur per dag.
Sanitair
Personeel
Prijs-kwaliteitverhouding
Kindvriendelijkheid
Entertainment
Sportfaciliteiten
Zwembad
Eten en drinken
Omgeving