Elke camping wordt jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
ACSI logoEC logo
Campsite photo 1

Camping La Vologne

13
8.3

Fantastisch

Bekijk 5 beoordelingen

Onstpannen kampeervakantie

Aan de oevers van een riviertje

Meer van Longemer op loopafstand

Mooie wandeltochten i/d omgeving

La Vologne is een middelgrote camping in een natuurlijke omgeving, waar je op een heel ontspannen manier kunt kamperen. Het riviertje dat midden over de camping stroomt, is geschikt om in te spelen. Op zoek naar meer waterpret? Wandel binnen een paar minuten naar het nabijgelegen meer van Longemer. De plekken zijn ruim en omgeven door groen. Ook in de omgeving kun je genieten van een glooiend en bosrijk landschap.

Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI

Logo

Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

S. Vanbesien

Inspecteur

S. Vanbesien

Rustige familiecamping op een paar honderd meter van het meer.

Algemene informatie




Beoordelingen (5)

8.3

Fantastisch

Score uit 5 beoordelingen.

Sanitair

8,4

Personeel

8,8

Prijs-kwaliteitverhouding

8,8

Kindvriendelijkheid

7,9

Sportfaciliteiten

7,1

Omgeving

8,8

9
test
Gezinnen met kinderen tot 4 jaar
Verblijfsperiode: August 2025

zit ik al aan de vijftig characters. zit ik al aan de vijftig characters? Test

Sanitair

Personeel

Prijs-kwaliteitverhouding

Kindvriendelijkheid

Sportfaciliteiten

Omgeving

9
Marieke
Paren
Verblijfsperiode: June 2024

Mooie en verzorgde camping met een natuurlijke uitstraling op mooie locatie. Prima prijs-kwaliteitsverhouding. Eind juni was het nog niet druk, dus we konden zelf een plaats kiezen. We hadden een grote kampeerplek direct aan het riviertje. Achter de camping loopt een wandelpad waarover je in een kleine 10 minuten naar het meer van Longemer loopt. Dan ben je meteen bij een grasstrand en kun je in het meer zwemmen. De broodservice is fijn. Er is ook ontbijt verkrijgbaar (niet geprobeerd). Sanitair was keurig, altijd schoon en altijd warm water bij de douches en afwasplekken. En met een grote topografische kaart voor wandelinspiratie (die zijn ook te koop bij de receptie). Paar mooie wandelingen gemaakt. Je rijdt in 15 minuten bij de Col de la Schlucht waar veel routes starten, o.a. via Sentier des Roches naar Hohneck. Maar je kunt ook direct vanaf de camping wandelen en fietsen. Er loopt een fietspad langs het meer. Boodschappen in Gérardmer op 10 minuten rijden. Daar ligt een grote Intermarché met ook veel kampeerbenodigheden. Verder weinig toeters en bellen op de camping, wat ik prima vind. Wel een klein speeltuintje voor kinderen en een tafeltennistafel.

Sanitair

Personeel

Prijs-kwaliteitverhouding

Omgeving

8.5
Desenfans
Senioren
Verblijfsperiode: July 2022

Altijd al goed ontvangen, prachtig omgeving,als je van wandelen houdt,ookmet de fiets is het hier top.vlakbij een meer , zwemmen , vissen en ook niet ver van Geradmer waar lekker kan gaan eten

Sanitair

Personeel

Prijs-kwaliteitverhouding

Kindvriendelijkheid

Sportfaciliteiten

Omgeving

7.8
J Prins
Gezinnen met kinderen van verschillende leeftijden
Verblijfsperiode: August 2021

Heerlijke camping, zoals een camping bedoelt is. Doet me herinneren aan mijn jeugd. Geen grote poeha gewoon een mooi plekje, fijne natuur genoeg te doen in de omgeving en de kinderen vermaken zich hier zelfs beter dan op de grote campings met weet ik hoeveel faciliteiten. Eigenlijk moeten ze niet winnen, ze moeten niet te bekend worden. Zonde van dit pareltje als te veel mensen het ontdekken ;-)

Sanitair

Personeel

Prijs-kwaliteitverhouding

Kindvriendelijkheid

Sportfaciliteiten

Omgeving

Voorzieningen

Locatie

Contact

Klimaat

Campings in de omgeving