
Alle foto’s (1)
Camping Gravatscha
Fantastisch
Bekijk 3 beoordelingen
Campings in de omgeving
Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Inspecteur
Dhr. H. Veenhuizen
De camping is natuurlijk gelegen in een bos en aan het Gravatscha-meer. Caravans en campers staan op terrassen met een prachtig uitzicht, deze plaatsen hebben een eigen stroom- en waterpunt. Plaatsen voor tenten liggen verspreid in het bos. Prima restaurant aanwezig. Vlak bij de camping een start- en landingsbaan voor sportvliegtuigen.
Algemene informatie
Openingsdata
Nu open
Gebied
2 ha
Hoogte
1700 m
Toerplaatsen
46 (0–0 m²)
Vaste jaarplaatsen
8
Huuraccommodaties
9
Richtprijs 1
€ 62,71
Richtprijs 2
€ 77,71
Geschikt voor mindervalide gasten
Nee
Naturistencamping
Nee
Beoordelingen (3)
Fantastisch
Score uit 3 beoordelingen.
Sanitair
8,3
Personeel
8,3
Prijs-kwaliteitverhouding
7,7
Kindvriendelijkheid
8,0
Sportfaciliteiten
5,5
Eten en drinken
8,7
Omgeving
9,0
de perfecte plek voor wandelen, fietsen, ontspannen en dichtbij voorzieningen. je wandelt zo de paden op en fiets zo naar omliggende plekken. Heerlijk met honden. Verwarmd sanitair en verwarmde loungeruimte met alles erop en eraan. De prijs waard. nb. vliegveldje vonden wij grappig (savonds en snachts stil)
Sanitair
9,0
Personeel
8,0
Prijs-kwaliteitverhouding
8,0
Kindvriendelijkheid
8,0
Eten en drinken
8,0