
Alle foto’s (7)
Camping Hautoreille
Fantastisch
Bekijk 31 beoordelingen
Campings in de omgeving
Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Inspecteur
Dhr. D. Buysse
Een zeer rustig gelegen camping te midden van glooiende grasvelden en bossen. Gedeeltelijk met kunststof tegels verharde plaatsen voor verblijf in winterseizoen. Verwarmd sanitair. Binnenplaats met veel bloemen, waar bar, restaurant en terras liggen. Het nabij gelegen Lac de Charmes is vooral geliefd bij vissers. Ook geschikt voor alle andere watersporten. Restaurant open van 1 april tot 15 oktober, afhaalmaaltijden tijdens hele openingsperiode op bestelling.
Algemene informatie
Openingsdata
Nu gesloten
Gebied
3.5 ha
Hoogte
450 m
Toerplaatsen
100 (100–150 m²)
Vaste jaarplaatsen
4
Camperplaatsen
12
Huuraccommodaties
4
Richtprijs 1
€ 24,32
Richtprijs 2
€ 31,32
Geschikt voor mindervalide gasten
Ja
Naturistencamping
Nee
Beoordelingen (31)
Fantastisch
Score uit 31 beoordelingen.
Sanitair
7,9
Personeel
8,5
Prijs-kwaliteitverhouding
8,3
Kindvriendelijkheid
7,8
Sportfaciliteiten
6,6
Eten en drinken
8,0
Omgeving
7,9
DE ideale doorreiscamping, simpel en effectief. ‘s avonds heerlijk eten en ‘s morgens vers brood, het was top. Enige minpuntje was de slechte verlichting op de paden en geen verlichting in het sanitair gebouw.
Sanitair
9,0
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
9,0
Kindvriendelijkheid
9,0
Sportfaciliteiten
9,0
Eten en drinken
9,0
Omgeving
4,5
Mooie camping, goed onderhouden, goed restaurant met veel openlucht plaatsen en geweldig personeel. verder heeft de camping ruime plaatsen en schitterend uitzicht op de landerijen rond de camping.
Sanitair
7,0
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
8,0
Kindvriendelijkheid
8,0
Sportfaciliteiten
7,0
Eten en drinken
9,0
Prima camping op doorreis naar Noord of Zuid. Betaalautomaat en daardoor geen personeel gezien. Grote vlakke plaatsen; ook mogelijk om de auto aan de caravan vastgekoppeld te houden. Restaurantje en vers brood.
Sanitair
7,0
Prijs-kwaliteitverhouding
7,0
Eten en drinken
7,0
Omgeving
7,0
Aangekomen in de namiddag van 12 november. Gebruikt als overnachtingscamping, om de 13e weer te vertrekken. een van de weinige campings welke nog open zijn.. Kaartje kopen, slagboom gaat open en de toegang is vrij!. Ons perfect bevallen. We stonden er met nog enkele caravans. Lekkere warme douche. Lang niet op deze camping geweest. Kortom perfect!
Sanitair
8,0
Personeel
5,5
Prijs-kwaliteitverhouding
7,0
Eten en drinken
5,5
Omgeving
7,0
Mooie camping, heel rustig gelegen, de plaatsen zijn groot en het gras is mooi onderhouden. Je kan kiezen tussen veel zon of schaduw onder de mooie grote bomen. De meeste mensen zijn doortrekkers. Het sanitair aan de receptie is mooi en goed, het water van de douches is ok, het afwaswater mag warmer en iets sneller uit de kraan lopen. Het restaurant is prima, we hebben lekker gegeten tegen een goede prijs/kwaliteit. De uitbaters zijn vriendelijk. Je komt deze camping enkel op via een reserverings automaat aan het begin van de camping. Laat je hier niet door afschrikken, je kan kiezen voor je eigen taal en een stem loodst je dan door het menu waarna je kan kiezen om je toegangscode op papier te laten afdrukken. Deze code heb je nodig om binnen en buiten te rijden. Wij boekten voor 1 nacht en zijn er uiteindelijk 3 gebleven. Wij vinden deze camping een echte aanrader.
Sanitair
8,0
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
9,0
Eten en drinken
9,0
Omgeving
9,0