Elke camping wordt jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
ACSI logoEC logo
Campsite photo 1

HolaCamp Arán Aventura

15
HolaCamp Arán Aventura is een camping in Les, Lerida, gelegen aan een rivier/beek. Deze camping met hellend terrein heeft plaatsen met afbakening, met schaduw en met enige schaduw. Er is mogelijkheid tot het huren van tenten, caravans, trekkershutten en bungalows/chalets. De camping beschikt over een speeltuin.

Campings in de omgeving

Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI

Logo

Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Dhr. W.  Kloosterman

Inspecteur

Dhr. W. Kloosterman

Prachtig gelegen camping pal naast een rivier. Er is een speeltuin op de camping en er zijn veel activiteiten te doen. Naast de camping is (tegen betaling) een Avonturenpark. Raften is mogelijk (ook tegen betaling).

Algemene informatie

Openingsdata

Geopend vanaf 01 januari t/m 31 december

Nu open


Gebied

3.5 ha

Hoogte

640 m

Toerplaatsen

70 (75–90 m²)

Huuraccommodaties

35

Richtprijs 1

€ 20,00

Richtprijs 2

€ 28,00


Geschikt voor mindervalide gasten

Nee

Naturistencamping

Nee

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen

Voorzieningen

Locatie

Contact

Klimaat

Deze camping is ook te vinden in:

talkdesk