Ga naar de homepage

Vakantiepark 'La Draille' ****

Algemene gegevens

Op de grens van de Dordogne en de Lot, in een heuvelachtig natuurgebied, ligt Vakantiepark ‘La Draille’. Je vindt de camping in het groene dal van de rivier de Borrèze, waar je in alle rust op schaduwrijke toerplaatsen kunt kamperen. Vakantiepark ‘La Draille’ is een christelijke camping; kampeerders kunnen er wekelijks naar kerkdiensten en sing-ins. Kinderen kunnen er hun hart ophalen: samen rond het kampvuur of op lampionnentocht gaan, zorgt voor dat echte kampeergevoel.

De natuur is vrij overweldigend in de omgeving van de camping. Hier komen twee van de mooiste Franse departementen elkaar tegen: de Dordogne en de Lot. Door de heuvelachtige natuur rijd je naar de camping. De A20 helpt je al een eind op weg. Heb je afslag 55 naar Sarlat genomen, dan is het nog maar een kwartiertje rijden over bosrijke heuvels. Uiteindelijk kom je uit bij de ruime entree van de camping. Tussen mooie stenen muurtjes door rijd je het groene kampeerterrein op, waar een authentiek Zuid-Frans receptiegebouw, met pastelmuren en rode daken, je blik vangt. Hier word je ontvangen door de vriendelijke Nederlandse eigenaren Alex en Sonja.

Kamperen aan de Borrèze

Op het natuurlijke kampeerterrein, omringd door heuvels, liggen 146 toerplaatsen. Deze ruime kampeerplekken liggen tussen de laurierstruiken en in de schaduw van talloze bomen, die het dal van de Borrèze tot hoog in de heuvels groen kleuren. Ook aan de rivier zelf zijn plekjes uit te kiezen. Het terrein ligt tegen de heuvelhelling en plooit licht omhoog. Sommige kampeerplekken en huuraccommodaties liggen op hogere terrassen. Het aanbod aan vakantiehuisjes is uitgebreid. Je kunt kamperen in verschillende types mobilhomes en chalets.

Spelende kinderen

Een lampionnentocht over de hele camping, glijden van de zeepglijbaan of samen rondom het kampvuur zitten: in de zomermaanden is er veel te beleven op Vakantiepark ‘La Draille’. Zeker voor kinderen, die niet alleen mee kunnen doen aan sporttoernooitjes, maar ook op eigen houtje alle speelmogelijkheden op het terrein kunnen ontdekken. Speeltuintjes, een springkasteel, een kabelbaan en verschillende ‘chillplekken’ ... overal vinden ze wel iets om te doen.

Zwembad met familieglijbaan

Een groot, rechthoekig zwembad zorgt voor verkoeling tijdens de warme zomerdagen in de Lot. Op een zonnig plekje op de camping vind je niet alleen het ruime zwembad, maar ook een peuterbadje. Waaghalzen kunnen van de familieglijbaan racen. Ook is er veel plek om te zonnen. Aan de rand van het bad staan ligstoelen met parasolletjes, vanwaar je een prachtig uitzicht heb op de beboste heuvels.

Chez Nous

Chez Nous is het charmante restaurant van de camping. Het interieur van het restaurant is mooi, maar je zit toch vooral prachtig op het terras. Onder grote druivenhagen kun je plaatsnemen aan een tafeltje, om samen wijnjes te proeven en met het hele gezin te genieten van een extra voordelig familiediner.

Christelijke camping

Naast een leuke gezinscamping is Vakantiepark ‘La Draille’ ook een christelijke camping. De eigenaren nemen je iedere zondag mee naar kathedralen in de buurt van de camping – bijvoorbeeld de kathedraal in Borrèze en de abdij van Souillac – om samen kerkdiensten bij te wonen. Ook zijn er wekelijks een mannen- en vrouwenochtend, waarbij gelegenheid is tot goede, diepgaande gesprekken. Daarnaast worden sing-ins georganiseerd: tijdens deze gezamelijke zangsessies kun je meezingen. Overigens betekent dit ook dat het op de camping op zondag extra rustig is.

8,5
Gemiddelde beoordeling Bekijk 5 beoordelingen
Buitenzwembad
Wifi 80-100% dekking
Hond(en) hoogseizoen (mits aangelijnd)
ACSI Club ID als identiteitsbewijs geaccepteerd
Stacaravans
alle voorzieningen
Korting in het laagseizoen met CampingCard ACSI

  • Tot 60% korting

  • Meer dan 3.600 campings,
    jaarlijks geïnspecteerd

  • Binnen 4 nachten terugverdiend

Voordelig kamperen in het laagseizoen

CampingCard ACSI is een handige kortingskaart die u tot wel 60% vakantievoordeel oplevert. In 2020 kampeert u met CampingCard ACSI op meer dan 3.600 campings in 21 Europese landen. Betaal ook altijd één van de vijf, vaste lage tarieven in het laagseizoen!

Bestel eenvoudig via de ACSI Webshop Lees meer over CampingCard ACSI
Gedetailleerde informatie over de camping

J. Vuegen "Gelegen in een prachtig natuurgebied met veel uitgezette wandelwegen. Fraaie entree met receptie, winkel en restaurant. De schaduwrijke plaatsen, omgeven door laurierstruiken, liggen centraal in het dal of langs het beekje 'de Borrèze'. Veel gratis voorzieningen en attracties. Op zondagen beperkte dienstverlening."

Inspecteur Dhr. J. Vuegen

J. Vuegen

Deze camping wordt jaarlijks bezocht door een medewerker van ACSI. Hij of zij inspecteert de camping op meer dan 200 voorzieningen en andere aandachtspunten. Deze inspecteur kunt u benaderen voor meer informatie over de camping of de regio. Dat kan telefonisch: door de week tot 22.00 uur in de avond en in het weekend in de ochtend en de middag. Het telefoonnummer vindt u hieronder.

Wilt u een brochure van deze camping ontvangen? Gebruik dan het informatie-aanvraagformulier. Wilt u een plek reserveren? Dat kan bij een groot aantal campings makkelijk en snel hier, op onze website. Als dat voor deze camping nog niet mogelijk is, dan kunt u het informatie-aanvraagformulier versturen of rechtstreeks contact opnemen met de camping.

Bel deze inspecteur

Bel +32(0)477264380

Gemiddelde beoordeling: 8,5

Voeg een beoordeling toe
Sanitair
8,5
Personeel
8,8
Prijs-kwaliteitverhouding
8,5
Kindvriendelijkheid
8,2
Entertainment
8,3
Sportfaciliteiten
8,0
Zwembad
8,5
Eten en drinken
8,4
Omgeving
8,5

Gery hilberding, op deze camping in juni 2018

8,5

Reisgezelschap: Senioren

Wij komen daar al 18 jaar in de maand Juni,en vinden deze camping geweldig,ook de beheerders zijn lieve behulpzame mensen,er is een mooi zwembad aanwezig ,en een restaurant waar je lekker kan eten .

Fam de Lange, op deze camping in juni 2016

7,9

Reisgezelschap: Senioren

We komen hier al ruim 13 jaar. En nog steeds blijft het fijn om er heen te gaan. De sfeer, de gastvrijheid, het beheerdersechtpaar. Ieder jaar ontdekken we weer nieuwe dingen in de omgeving. Het leuke van de maand juni is, dat er van alle leeftijden kampeerders zijn. Van jong tot oud. Dat maakt het zo gezellig. Voor ons blijft het camping nr 1.

8,3

Reisgezelschap: Senioren

Een perfecte camping. Mooie plaatsen, vriendelijk en behulpzaam personeel. Leuke camping, mooie plaatsen en goed sanitair. De Dordogne is een prachtig vakantie gebied met heel veel mogelijkheden

P. de Groot, op deze camping in augustus 2015

9,0

Reisgezelschap: Senioren

Hier nu voor de vijfde keer geweest. Het is voor ons een camping, waar we ons echt thuis voelen. Het beheerdersechtpaar heeft alles super onder de knie, zodat alles ook fantastisch geregeld is. Ook de rest van het personeel draait positief mee.
Het sanitair is altijd goed in orde.
De plaatsen zijn verschillend. Sta je op een plaats, waar je er beter uit getrokken kunt worden door de tractor, is dit geen probleem en men is er dan precies op het afgesproken tijdstip. Dat behoeft niet op ieder plaats. Er zijn voldoende plaatsen, die goed toegankelijk zijn.
Met name in de zomervakantie wordt hier erg veel voor de kinderen gedaan. Wel op een Christelijke basis.
Datzelfde geldt voor de sportfaciliteiten. Er worden door het vakantieteam diverse sportwedstrijden georganiseerd.
Eten en drinken kan je in het restaurant tegen een zeer schappelijke prijs, terwijl de kwaliteit goed is.
Bij de receptie krijg je een boekje, waarin je kunt lezen waar je in de omgeving allemaal naar toe kunt gaan. Diverse markten, leuke stadjes, grotten etc..Hier staat ook de routeomschrijving in vermeld. Erg handig!
Het zwembad voldoet uitstekend!
WiFi is voor een half uur per dag gratis te verkrijgen. De kwaliteit hiervan is niet optimaal, echter je kan ook WiFi kopen. De kwaliteit hiervan is kortweg super te noemen.

Fam de Lange, op deze camping in juni 2015

8,6

Reisgezelschap: Senioren

We komen al 11 jaar op deze camping. Dat waren we niet van plan. Wat ons trekt is de pure gezelligheid op de camping. De beheerders Alex en Sonja doen daar erg goed hun best voor. Daarnaast is er veel te doen. Avondsluitingen en zondagse kerkdiensten. De camping ziet er keurig uit. Ieder jaar is men weer druk aan het snoeien geweest. Het sanitair wordt iedere dag schoongemaakt. In het restaurant is het goed eten. Daar hoef je niet voor naar het dorp. De kok weet wat lekker koken is. De omgeving is prachtig. En? ondanks dat we er al zo vaak komen. Ontdekken we ieder jaar weer nieuwe mooie plekjes. Wil je in het voorseizoen ook eens lekker genieten en bijna zeker zijn van mooi weer? dan is deze camping een echte aanrader. Wij gaan er in ieder geval volgend jaar D.V. weer naar toe.

Algemene gegevens

Richtprijs 1
€ 39,10
Richtprijs 2
€ 52,10
Openingsperiode
20-04-2019 t/m 14-09-2019
25-04-2020 t/m 12-09-2020
Oppervlakte
35 ha
Hoogteligging
150m
Aantal toerplaatsen
146 (100 - 120m2)
Aantal huuraccommodaties
83
Camping geschikt voor mindervaliden
Ja
Eco-camping
Ja

* Vetgedrukte voorzieningen zijn niet bij de overnachtingsprijs inbegrepen. Hiervoor moet dus extra betaald worden. (Dit betekent niet dat de niet-vetgedrukte voorzieningen gratis zijn!)

Populaire voorzieningen
  • Buitenzwembad
    • oppervlakte:200 m2
    • Verwarmd:ja
  • Wifi 80-100% dekking
  • Hond(en) hoogseizoen (mits aangelijnd)
    • Max. aantal:1
  • ACSI Club ID als identiteitsbewijs geaccepteerd
  • Stacaravans
    • aantal:17
Internet
  • WiFi-zone
    • wifi-zone gratis
  • Wifi 80-100% dekking
Bij de receptie
  • Reserveren voor hoogseizoen aanbevolen
  • Betalen met creditcard mogelijk
    • creditcard:mastercard | visacard
  • Betalen met pinpas/Maestro mogelijk
  • Defibrillator
  • Gesproken talen op de receptie (in hoogseizoen)
    • talen:Duits | Engels | Spaans | Frans | Italiaans | Nederlands
Campingregels
    • Max. aantal:1
  • Hond(en) laagseizoen (mits aangelijnd)
    • Max. aantal:1
  • Caravan toegestaan
  • Tent toegestaan
  • Bijzettentje toegestaan
  • Kampeerauto toegestaan
  • Barbecue toegestaan
    • type BBQ:kolen | gas
Honden
    • Max. aantal:1
    • Max. aantal:1
  • Hondenuitlaatplaats
Sanitair
  • Wastafels: warm water
  • Wastafels: koud water
  • Individuele wascabines: warm water
  • Individuele wascabines: koud water
  • Zittoiletten
  • Stortbak voor chemische toiletten
  • Toilet-douche combinatie (min. 2,15mx2,15m)
  • Douches: warm water
  • Douches: koud water
  • Een douche (min.1,5mx1,5m) + toilet (min.1,65mx2,2m of 1,9mx1,9m)
  • Sanitaire voorzieningen voor mindervaliden in hetzelfde blok als voor overige kampeerders
  • Douchezitje / douchestoel (opklapbaar of verrijdbaar) ongeveer 48 cm hoog
  • Babyroom
Bodem en beplanting
  • Plaatsen met veel schaduw
  • Afgebakende plaatsen
  • Grasland
  • Terrassencamping
  • Harde bodem
Wassen, afwassen, koken
  • Afwasbakken: warm water
  • Afwasbakken: koud water
  • Wasmachine(s)
  • Textielwasbakken: koud water
  • Textielwasbakken: warm water
  • Droogtrommel(s)
  • Strijkgelegenheid
Eten, drinken en levensmiddelen
  • Vers brood verkrijgbaar op de camping
  • Levensmiddelen: uitgebreid assortiment
  • Kampwinkel/supermarkt gelijkvloers of bereikbaar via hellingbaan
  • Restaurant (kleine kaart)
  • Kantine/restaurant gelijkvloers of bereikbaar via hellingbaan
  • Snackbar
  • Pizzeria
  • Afhaalmaaltijden
  • Bar
  • Invriezen koelelementen
  • Ruilmogelijkheid gasflessen
Te huur op of bij camping
  • Stacaravans
    • aantal:17
  • Bungalows/chalets
    • aantal:26
  • Tenten
    • aantal:40
  • Fietsen
  • Mountainbikes
  • Kano's
  • Kajaks
  • Kluisjes
Zwemmen
  • Waterglijbaan (> 10 m)
  • Buitenzwembad
    • oppervlakte:200 m2
    • Verwarmd:ja
  • Peuterbad (voor 1-3 jarigen, < 40 cm)
    • oppervlakte:25 m2
  • Ligweide
Strand
  • Zandstrand
Watersport en waterrecreatie
  • Visgelegenheid
  • Wildwatervaren/kajak/rafting
  • Kajakcursus
Voor kinderen
  • Waterglijbaan (> 10 m)
  • Speeltuin
    • oppervlakte:25 m2
  • Recreatieruimte
  • Miniclub (min. 4x p.wk in hoogseizoen)
    • talen:Nederlands
  • Babyroom
  • Trampoline
  • Minigolf
  • Kinderopvang
  • Geen animatieprogramma
Sport en spel
  • Tafeltennistafel
  • Multisportveld
  • Tennis
  • Jeu de boulesbaan
  • Paardrijden
  • Ponyrijden
  • Minigolf
  • Golfbaan op geringe afstand (max. 10 km)
    • afstand:5 km
    • aantal:18
  • Boogschieten
  • Kano's
  • Kajaks
Recreatie (volwassenen)
  • Visgelegenheid
  • Fietsroutes bij de camping
    • zwaarte:zwaar | licht | gemiddeld
  • Gemarkeerde wandelroutes bij de camping
  • Recreatieruimte
  • Excursieprogramma (min. 2x p.wk in hoogseiz.)
    • periode:01-07/31-08
  • Televisie
  • Begeleide wandeltochten
    • periode:01-07/31-08
Ligging van de camping
  • Gelegen aan rivier/beek (max. 0,1 km)
  • Dichtbij afslag autosnelweg (< 10 km)
    • afstand:9 km
  • Inkoopmogelijkheid
    • afstand:6 km
Voor camperaars
  • Kampeerauto toegestaan
Voorzieningen bij kampeerplaats
  • Watertappunt op/bij de plaats (max. 50m)
  • Elektrische aansluiting mogelijk
    • Max. stroom:10 ampère
  • Eurostekker (CEE) noodzakelijk
Mindervaliden
  • Speciale parkeerplaatsen voor mindervaliden
Diversen
  • Paden en wegen verlicht
  • Terrein bewaakt
  • Dag en nacht rustig
  • Apart jeugdterrein
  • Oplaadpunt voor elektrische auto's
    • aantal:1
Adres & Route

Wilt u camping Vakantiepark 'La Draille' boeken of meer informatie? Dat kan middels onderstaande gegevens of via de website van de camping

  • Vakantiepark 'La Draille'

    46200 / Souillac
    Frankrijk

  • Download GPS-coördinaten
    Selecteer uw navigatiesysteem:

    • TomTom (ov2)
    • Garmin (gpx)
    • CSV
  • Coördinaten: 44°56'9"N 1°26'14"E
  • A20 afrit Souillac. Bij binnenkomst in Souillac rechtsaf de D15 op en dan de D62.

  • Let op! Sinds 13 juli 2015 is het voor veel Franse campings verboden om eigen wegwijzerborden te plaatsen. Het is verstandig om de GPS-coördinaten te gebruiken om de camping te vinden.

  • +33565326501

  • Stuur deze camping een e-mail

  • www.ladraille.com

Toon op kaart
Laden
Het weer op deze camping

Weersverwachting

Zo

26 / 01

Ma

27 / 01

Di

28 / 01

Wo

29 / 01

Do

30 / 01

Vr

31 / 01

Za

01 / 02

Max. 10.5° 9.4° 9.1° 10° 11.3° 13.4° 13.5°
Min 4.9° 6.2° 4.8° 4.9° 6.5° 7.4°
Neerslag 75% 95% 90% 70% 65% 70% 50%
Windrichting Z Z ZW ZW Z ZW ZW
Windkracht 2 3 3 2 2 2 2

Klimaat

Relatieve vochtigheid Neerslagsom (mm) Zonne-uren
Jan. 84% 44 3
Feb. 80% 35 5
Mrt. 70% 53 6
Apr. 72% 110 6
Mei 72% 79 7
Jun. 70% 66 8
Jul. 72% 89 8
Aug. 72% 62 8
Sep. 76% 73 7
Okt. 83% 65 5
Nov. 88% 90 3
Dec. 86% 64 3

Gemiddelde temperatuur

Weeronline
Informatieaanvraag

ACSI Eurocampings stuurt uw informatieaanvraag door naar "Vakantiepark 'La Draille'".

Let op; u verstuurt een informatieaanvraag. U kunt niet direct reserveren middels dit formulier. U krijgt rechtstreeks contact met de camping en ACSI Eurocampings kan geen invloed uitoefenen op het verloop daarvan.

1 Informatieaanvraag Wat wilt u doen?
Stel uw vraag:
(in de taal van het land waar de camping ligt of in het Engels)
2 Uw gegevens

3 Uw aanvraag
In welke taal wilt u bij voorkeur een antwoord krijgen? Let op; het is mogelijk dat de camping niet aan dit verzoek kan voldoen.