
Alle foto’s (1)
Camping Municipal Les Cigognes
Fantastisch
Bekijk 5 beoordelingen
Campings in de omgeving
Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Inspecteur
Dhr. R. Hinderyckx
De camping ligt in het hart van de Elzas in een rustige omgeving met bomen en bloemen. Ruime staanplaatsen die plaats bieden aan zowel een eenvoudige tent als een camper of caravan. Het centrum van Sélestat ligt op slechts 5 minuten lopen. Hun trouwe tamme cigonge komt elke dag aperitieven bij de kampeerders.
Algemene informatie
Openingsdata
Nu open
Gebied
1.5 ha
Toerplaatsen
48 (40–50 m²)
Camperplaatsen
35
Richtprijs 1
€ 18,29
Richtprijs 2
€ 27,65
Geschikt voor mindervalide gasten
Ja
Naturistencamping
Nee
Beoordelingen (5)
Fantastisch
Score uit 5 beoordelingen.
Sanitair
8,1
Personeel
8,1
Prijs-kwaliteitverhouding
8,1
Kindvriendelijkheid
7,5
Eten en drinken
5,8
Omgeving
7,9
Een aanrader! Camping op wandelafstand van het centrum. Sanitair is zeer verzorgd, personeel is ook zeer vriendelijk en joviaal. We kregen veel uitleg over de regio en wat er allemaal te doen is. We waren hier 2 dagen en elke dag kwam er een ooievaar op bezoek op de camping. Zeer goede service! Voor kinderen is er een klein speelpleintje op de camping.
Sanitair
9,0
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
9,0
Kindvriendelijkheid
7,0
Eten en drinken
4,5