Elke camping wordt jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
ACSI logoEC logo
Campsite photo 1

Camping Clos Nenn

19

Op 500m van het strand

Georganiseerde activiteiten

Foodtruck in hoogseizoen

Op 30 min van Vannes

Op slechts een kilometer van de Atlantische Oceaan in het zuiden van Bretagne ligt camping Clos Nenn. Hier kampeer je tussen de zee en de rivier de Pénerf. Het natuurgebied Parc naturel régional de Brière ligt op een half uur rijden. De omgeving heeft dus genoeg te bieden voor kampeerders. Ook op de camping is er van alles te doen voor het hele gezin, zo is er een speeltuin en zijn er watersportactiviteiten.

Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI

Logo

Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

A. Covyn

Inspecteur

A. Covyn

Deze super fijne camping ligt op 500 meter van de zee en naast de rivier de Pénerf met een prachtig panorama! Het terrein is prima ingedeeld met vlakke plaatsen. Het sanitair is volledig nieuw en is heel goed onderhouden. Deze camping nodigt uit tot rust, ontspanning en tevens kan men verschillende soorten watersporten in de nabijheid ontdekken.

Algemene informatie




Beoordelingen

Nog geen beoordelingen

Voorzieningen

Locatie

Contact

Klimaat

Campings in de omgeving