
Alle foto’s (13)
Camping Au Fil de l'Eau
Fantastisch
Bekijk 94 beoordelingen
Gelegen in groen, langs rivier
Zwempret in zwembad of rivier
Veel kastelen in omgeving
Rustige, gezellige sfeer
Camping Au Fil de l’Eau ligt in Antonne-et-Trigonant, een dorpje in het hart van de Dordogne. Dit diverse departement staat bekend om zijn vele kastelen, grotten en overheerlijke streekproducten. Vanaf de camping ben je slechts tien kilometer verwijderd van het historische Périgueux, de hoofdstad van de Dordogne. Op de camping zelf zit je heerlijk in het groen, omringd door weilanden en met de rivier de Isle op een steenworp afstand. Het is een rustige camping waar de gezelligheid zeker niet ontbreekt.
Campings in de omgeving
Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Inspecteur
Dhr. R. Rondelez
Rustige, aangename, kleinschalige goed onderhouden familiecamping aan rivier de L'Isle. Mooi zwembad. Schoon sanitair. Slechts 10 km van Périgueux. Uitvalbasis voor uitstappen in de streek. Nieuwe eigenaars die investeren in een algemene verbetering van de camping (sportveld, animatie).
Algemene informatie
Openingsdata
Nu gesloten
Gebied
2 ha
Hoogte
96 m
Toerplaatsen
31 (90–100 m²)
Huuraccommodaties
23
Richtprijs 1
€ 30,70
Richtprijs 2
€ 40,70
Geschikt voor mindervalide gasten
Ja
Naturistencamping
Nee
Beoordelingen (94)
Fantastisch
Score uit 94 beoordelingen.
Personeel
9,2
Prijs-kwaliteitverhouding
9,2
Zwembad
9,1
Omgeving
9,2
Op deze kleine camping is alles. Volleybalveld, jeu de boules, tafeltennistafel en noem maar op. Maar daarnaast zijn er ook attributen aanwezig die je kan pakken om te gebruiken zoals boulesbaan, Volleybalveld ed. En de service van het brood dat 's ochtends bezorgd wordt is helemaal luxe.
Personeel
10,0
Prijs-kwaliteitverhouding
10,0
Zwembad
10,0
Omgeving
9,0
Bron: CTOUTVERT
Heerlijke camping, fijn zwembad, veel spelletjes, fijne stacaravan.
Niets
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
9,0
Zwembad
10,0
Omgeving
9,0
Bron: CTOUTVERT
De locatie was perfect. Mooie verzorgde camping met uitstekende faciliteiten. Leuke jongeman bij de bar die een paar woordjes engels sprak. Hij was klantgericht en serveerde ons eerste biertje (met het warme weer).
We konden terecht vanaf 14.00 uur. Bij aankomst bleek receptie pas om 17.00 uur open te zijn. We hebben toen zelf maar een plek gezocht. Was geen probleem. Jammer dat het zwembad nog niet open was.
Personeel
1,0
Prijs-kwaliteitverhouding
10,0
Zwembad
1,0
Omgeving
10,0
Bron: CTOUTVERT
De camping zelf, de bloeiende planten, het zwembad, de ligging naast de rivier, de broodjesservice
Personeel
10,0
Prijs-kwaliteitverhouding
9,0
Zwembad
10,0
Omgeving
10,0
Bron: CTOUTVERT