Elke camping wordt jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
ACSI logoEC logo
Campsite photo 1

Camping Playa Sauces

7.7

Fantastisch

Bekijk 8 beoordelingen

Camping Playa Sauces is een camping in Ribadesella, Asturië. De camping heeft plaatsen zonder schaduw en met enige schaduw. Camping Playa Sauces ligt nabij een zandstrand. Er is mogelijkheid tot het huren van tenten, stacaravans en bungalows/chalets. De camping beschikt over een speeltuin.

Campings in de omgeving

Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI

Logo

Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Mevr A.H.T.M. van Wijk

Inspecteur

Mevr A.H.T.M. van Wijk

Camping ligt net buiten centrum van de stad. Vlak terrein, sauna beschikbaar tegen betaling en mogelijkheid tot spelen padel. Vriendelijke ontvangst door de eigenaars.

Algemene informatie

Openingsdata

Geopend vanaf 01 februari t/m 03 november

Nu open


Gebied

1.6 ha

Toerplaatsen

130 (25–60 m²)

Vaste jaarplaatsen

10

Camperplaatsen

15

Huuraccommodaties

23

Richtprijs 1

€ 32,00

Richtprijs 2

€ 34,00


Geschikt voor mindervalide gasten

Nee

Naturistencamping

Nee

Beoordelingen (8)

7.7

Fantastisch

Score uit 8 beoordelingen.

Sanitair

7,9

Personeel

8,5

Prijs-kwaliteitverhouding

8,4

Kindvriendelijkheid

7,5

Entertainment

7,0

Sportfaciliteiten

6,0

Eten en drinken

7,3

Omgeving

8,7

7.2
Marianne Vermolen
Senioren
Verblijfsperiode: March 2025

Natte verregende camping met slechte afwatering. Camping terrein ziet er qua plekken erg rommelig uit. Sanitair goed met toiletpapier

Sanitair

7,0

Personeel

8,0

Prijs-kwaliteitverhouding

8,0

Kindvriendelijkheid

7,0

Entertainment

7,0

Sportfaciliteiten

7,0

Eten en drinken

5,5

Omgeving

8,0

7.8
Monique Lauwers
Senioren
Verblijfsperiode: April 2024

Geen erg grote camping maar heel gezellig. Plaatsen zijn naar de kleine kant. Sanitair is proper maar geen warm water aan de wastafels (enkel in de baby wasplaats) en om af te wassen moet je op zoek naar warm water daar waar de wasmachine en de droogkast staan (staat nergens aangegeven). Vriendelijk aan de receptie. Restaurant aanwezig (niet bezocht) Grote supermarkt op 1km.

Sanitair

7,0

Personeel

8,0

Prijs-kwaliteitverhouding

8,0

Eten en drinken

7,0

Omgeving

9,0

7.9
Mike
Paren
Verblijfsperiode: October 2022

Wij zijn hier 2 weken verbleven in het naseizoen. De eigenaar geeft een aparte prijs met CampingCard, maar is daar niet bij aangesloten. Even mailen loont! Grote plekken met een relaxte eigenaar. In de Omgeving is voldoende te beleven. Het strand is op 1 km afstand. Sanitair is wat verouderd, maar wordt zeer goed schoon gehouden. De douche geeft heel veel en warm water (vooral als er weinig /geen mensen douchen.) aanrader !

Sanitair

9,0

Personeel

8,0

Prijs-kwaliteitverhouding

9,0

Kindvriendelijkheid

7,0

Entertainment

7,0

Sportfaciliteiten

7,0

Eten en drinken

7,0

Omgeving

9,0

Voorzieningen

Locatie

Contact

Klimaat

Deze camping is ook te vinden in:

talkdesk