
Alle foto’s (5)
Camping ColombresCat.1
Fantastisch
Bekijk 13 beoordelingen
Panoramisch uitzicht
Omheind buitenzwembad
Uitstekend sanitair
Peuterbadje met watersproeier
Aan de Costa Verde, de groene noordkust van Spanje, ligt camping Colombres. Je vindt deze terrassencamping in een glooiend dal met panoramisch uitzicht op de bergen. Het kampeerterrein is parkachtig aangelegd, met veel bloemen en een mooie vijver. Camping Colombres is een kindvriendelijke familiecamping met allerlei voorzieningen speciaal voor gezinnen met kinderen. In het buitenzwembad kun je ook in het voorseizoen al lekker zwemmen.
Campings in de omgeving
Jaarlijks geïnspecteerd door ACSI
Deze camping wordt ieder jaar bezocht door de ACSI-inspecteur om de faciliteiten, netheid en servicenormen grondig te controleren. Zo blijft de kwaliteit en veiligheid voor alle gasten gewaarborgd en weet jij zeker dat je hier goed zit.

Inspecteur
Mevr A.H.T.M. van Wijk
Kindvriendelijke camping met mooie sanitaire voorzieningen Panoramisch uitzicht op de Picos de Europa. Zwembad, restaurant en mooi terras. Parkachtig terrein met bloemen en waterpartij. Zeer gastvrije ontvangst door de eigenaren.
Algemene informatie
Openingsdata
Nu open
Gebied
22 ha
Hoogte
100 m
Toerplaatsen
106 (60–90 m²)
Camperplaatsen
8
Huuraccommodaties
23
Richtprijs 1
€ 35,00
Richtprijs 2
€ 47,00
Geschikt voor mindervalide gasten
Ja
Naturistencamping
Nee
Beoordelingen (13)
Fantastisch
Score uit 13 beoordelingen.
Sanitair
8,3
Personeel
8,8
Prijs-kwaliteitverhouding
8,1
Kindvriendelijkheid
8,9
Entertainment
6,4
Sportfaciliteiten
7,3
Zwembad
8,2
Eten en drinken
7,9
Omgeving
8,9
5 nachten gebleven (maximum aantal nachten) en zeer tevreden van de zeer praktische camping: zeer proper sanitair en zeer praktisch ingedeeld (douches verst gelegen van de receptie). Zo hebben de douches een aparte deur waardoor je de rest van de mini-badkamer niet volledig nat maakt tijdens het douchen. Ook voldoende ruimte om je comfortabel af te drogen en om te kleden. 2 wasmachines én droogkasten. Het restaurant is eenvoudig, basic. Verderop een zeer goed restaurant (Casa Marisa).
Sanitair
9,0
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
8,0
Zwembad
7,0
Eten en drinken
5,5
Het verblijf is prima. Leuke camping en een mooi uitzicht op de bergen. Plekken zijn relatief ruim en mooi. Helaas hadden we wel een beetje last van vliegen en ook vloog de Wi-Fi colombres3 er vaak uit. Maar overal een prima camping.
Sanitair
8,0
Personeel
8,0
Prijs-kwaliteitverhouding
9,0
Kindvriendelijkheid
9,0
Entertainment
8,0
Sportfaciliteiten
8,0
Zwembad
8,0
Eten en drinken
8,0
Omgeving
8,0
Camping Colombres ligt een paar kilometers van de snelweg tussen Santander en Gijon en is daarmee een ideale doorreis camping. Maar de camping is mooi en biedt genoeg kwaliteit om er langere tijd door te brengen. Het is een terrassen camping in een mooi en groen landschap. De voorzieningen zijn van heel goede kwaliteit en de camping heeft een mooie grasmat. Er zijn speelvoorzieningen voor de kinderen en er is een pingpongtafel, voetbaldoelen en een zwembad dat begin mei al open was. De plaatsen zijn ruim genoeg. De camping heeft een kampwinkel met verse en andere producten. Hij ligt aan de voet van het natuurpark Picos de Europa, een prachtig natuurgebied met hoge, besneeuwde toppen en dat in Spanje dicht bij de zee! De eigenaar spreekt enigszins Engels. Deze camping is zeer de moeite waard!
Sanitair
9,0
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
9,0
Kindvriendelijkheid
9,0
Sportfaciliteiten
9,0
Zwembad
9,0
Eten en drinken
9,0
Omgeving
9,0